Нямаме ли зимни блузки?

  • 19 566
  • 488
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 718
Чантите и аз мисля, че бяха голям успех и лятоска трябва задължително да има още. Ако намерим още по красиви чанти, по плътни може би, но това на пролет.
За тази колекция ми се върти тема свързана нещо като ... най хубавите неща в живота са прости, едни картинки дето няма да ги обяснявам, ами като ги направя ще си кажете мнението.
Имам и една идея за циците дето не са само за игра, ама и това по късно.
Хареса ми и слогана "Breastfeeding: Smart choice for smart families", да стане ясно най накрая  Grinning
Иска ми се този път да има наистина максимум две картинки, много сложно става с повече.
Само да успея нещо да стъкмя, че малкия дзвер навлезе в пубертета и е пощурял. Ако някой иска да ми помага може да го осинови за месец или поне да го накърми  Mr. Green
Патенце, на мен ми се иска блузките да не са конкретно към настоящи кърмачки, а по скоро агитационни по принцип. Все пак тук има доста бивши и бъдещи бивши, че и бивши бъдещи, та да е нещо универсално.

# 76
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 863
Хареса ми и слогана "Breastfeeding: Smart choice for smart families", да стане ясно най накрая  Grinning
Аз не бих си взела такава Grinning Знам какво е искал да каже авторът, но по дефиниция означава, че аз и 90% от моето поколение сме тъпички Mr. Green Дискриминира. А по-добре е, както дискутираме от много време насам, включително и сега, да са леко агитационни, без задължителен елемент, защото човек не знае какво му готви живота Simple Smile

# 77
  • Варна
  • Мнения: 3 249
и аз искам блузки  newsm17 Ще поръчам и за мен и за малката, ако решите да има бебешки.

Предпочитам да са по-"неутрални" и консервативни, така да се каже (това с (*)(*) не ми допада)

Харесва ми идеята да е само картинка. Абе както решите, аз съм "за".

 Peace

а, и да не бъде прекалено "екстремистска"

# 78
  • Мнения: 6 446
Патенце, на мен ми се иска блузките да не са конкретно към настоящи кърмачки, а по скоро агитационни по принцип. Все пак тук има доста бивши и бъдещи бивши, че и бивши бъдещи, та да е нещо универсално.
Супер,значи и аз ще се накача с новата зимна колекция! Mr. Green

 Hug Hug

# 79
  • Мнения: 622
Много ми хареса картинката, която е показала Грозното пате, както и линка на спящото бебе с тениската.  Heart Eyes

# 80
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 762
Много ми хареса картинката, която е показала Грозното пате, както и линка на спящото бебе с тениската.  Heart Eyes

А на мен пък ми хареса бебето.
Картинката е много обикновена. Това го има навсякъде, накъдето се обърна, ама навсякъде

аз, сърце, еди-кво си
аз, сърце, еди-що си
бррррррр

хайде да не е същото и за кърменето

Ама всички си кажете какво мислите, та това, което решим, да е единодушно и да пасва на всички идеи.  Hug

# 81
  • Мнения: 5 612
(*) (*)  - "не са само за игра "  (или сходен смисъл) е много идейно Wink

# 82
  • Мнения: 1 517
тук има много идейни

и това ми хареса много, макар че за тениска не става

# 83
  • Мнения: 4 406
http://www.zazzle.com/my_mommy_can_squirt_milk_farther_shirt-235332073264958873
ТАЗИ е разкошна, много се смях. представих си състезание по надпръскване с кърма от гърда  Joy Joy Joy

# 84
  • Мнения: 2 614
Хареса ми и слогана "Breastfeeding: Smart choice for smart families", да стане ясно най накрая  Grinning

Шамане, много екстремизъмм, бре! Какво стана с толерантността  Heart Eyes
Ellea, страхотни идеи има в линка, още на първа страница има чудесни!
Шамане, чакаме предложенията, че тази година си отиде, да не ни завари Новата със стари дрехи  Hug Heart Eyes

# 85
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 762
http://www.zazzle.com/the_healthiest_milk_available_shirt-235144757035874306

убийственоооооооооооооо  Joy  Joy  Joy


Супер! Има и за бившите кърмачета  Hug - http://www.zazzle.com/i_was_breastfed_thanks_mom_shirt-235814452214945155


бих взела такава за моя мъж - http://www.zazzle.com/dad_breastfeeding_support_and_advocacy_shi … 35583754483688966

# 86
  • Мнения: 6 446
Страхотна е тази!Шрифтът е убийствен.Бих поръчала такава. Hug

galaUSA,и мен това със сърчицата ми се видя изтъркано,но гледката на спящо бебенце с такъв надпис ме разтопи и реших да ви я покажа. Peace

# 87
  • Мнения: 6 446
грешка!

# 88
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 863

Чудесна е Grinning
На ССК 2005 с първите про-кърмачески тениски (ръчно правени с трансферна хартия Grinning) кърмените носеха тениска с ултимативно "Мама ме кърми!", а некърменото дете на приятелка, която подкрепя идеята, носеше тениска със същата картинка, но с надпис "Мама ме е кърмила. Беше хубаво!" Simple Smile

# 89
  • Мнения: 3 718

Чудесна е Grinning
На ССК 2005 с първите про-кърмачески тениски (ръчно правени с трансферна хартия Grinning) кърмените носеха тениска с ултимативно "Мама ме кърми!", а некърменото дете на приятелка, която подкрепя идеята, носеше тениска със същата картинка, но с надпис "Мама ме е кърмила. Беше хубаво!" Simple Smile
Добре, деца, ще помисля и в тази посока.

Общи условия

Активация на акаунт