Никога повече FACKELMANN!!!

  • 54 815
  • 193
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 113
И аз не съм особено доволна от тази марка, макар, че не знам защо си мислех, че си купувам качество, но уви! Имам 2 тави с подвижно дъно. Едната още не съм я ползвала, но другата има загоряло на дъното, което с нищо не се маха. С тел не съм пробвала, защото ще сваля покритието завинаги.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 816
Аз съм доволна от стоките им, но съм ги купувала отдавна. Имам съмнение, че от както се произвеждат в България, може би качеството се е променило.  Thinking “Факелман ­ Денев” ще инвестира 2 млн. евро село Момин сбор Статията е от 2004 година и най- вероятно завода е построен вече и има родно производство на стоките им.  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 3 219
И аз има две такива ръждясали тави Close Twisted Evil
Впрочем ако сте ги купили от Метро и пазите фактурата можете да ги върнете, естествено в разумен срок. Зет ми точно така направи преди година- от там почнали да се оправдават, че не са имали проблем преди това,но му върнали парите ooooh!

# 18
  • Мнения: 1 671
И аз се присъединявам към недоволните - няколко техни продукта, които се излъгах да купя (ножове и дъска) са отдавна на боклука.  Twisted Evil

# 19
  • Мнения: 3 861
Явно от Факелман залагат на външен вид, а не на качество, но будалите ще свършат в един момент

# 20
  • Мнения: 5 026
До момента все съм случвала на техни продукти  Grinning

# 21
  • Мнения: 11 004
Имаме мелничка за чер пипер на марката - страхотен външен вид и изработка, но изобщо не мели добре. Confused
Купувана е от фирмен магазин преди 4 г., ако това има значение.
Използваме я предимно за украса на масата, поне за това става. Mr. Green

# 22
  • Мнения: 2 169
Аз ще използвам темата да се оплача от тефлоновите тави на Pyrex. След втория месец й падна покритието  #Cussing out

# 23
  • Мнения: 2 099
ААА не.За картофобелачката на кълбета ставаме набърже!Много доволна от тяхната!Купена от Кауфланд.Аз следя да видя къде е произведена и за къде Mr. GreenАко е за Германия или е от там купувам.И сатър имам техен,пак Кауфланд покупка и не е мръднал 4 та година.И ренде имам и цедка за спагети.Следете къде са произведени и пазете касова бележка.Последно,що така ни ебават тука незнам,все едно сме шайка маймуни .Всичкия боклук от ЕС на нас Tired
Да за Пирекс и аз съм  Stop крайно недоволна от комплект тави ,тези с откопчаващ се кръг.Боклук и половина.Ама аз ги върнах,да си пекат те в тях.Пускаш в миялна с максимална темп.и накрая пак мръсна...и ръждясаха мойте и ги върнах!

# 24
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Леле, лоша работа - и аз имах преса за чесън на Факелман, и то не евтина, счупи се на третото мачкане....... Sad

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 296
И аз реших вече да не купувам продуктите им. Наскоро си купих ножове, реших да дам повечко пари и се надявах на качество, а те пълен боклук излязоха... Дори тези от магазините за по 1 лев са по-остри от тях. Купих и термометър за стайна температура също Факелман, но и той не отчита вярно.  smile3516

# 26
  • Мнения: 655
2 техни тави-вече на боклука.просто са УЖАСНИ!още на първото готвене като ги измих и се надраскаха Sick Sickкупих си ги от метро-бяха на промоция,като си спомня как им се радвах как хубаво изгледат:lol:ама за кратко ooooh!

# 27
  • Мнения: 7 186
FUCKelmann а Mr. Green
Аз имам дървени солничка и мелничка за пипер, но не съм доволна. Красиви са на външен вид /затова ги купих/, но първо- с триста зора ги отворих да ги напълня, и второ- мелничката не мели добре, а солницата пуска много слабо.
Второ- дъска за рязане, голяма и красива на вид. Ползвах я около 10-15 пъти, след последното миене мухляса и направо се изметна и стана крива, аз останах Shocked такова нещо не бях виждала. Изхвърлих я. Сега съм с една обикновена от дом. потреби и няма грешка.
Изненадана съм, защото нещата им на вид са красиви, в хубава опаковка, по- скъпи от обикновените, а се оказват пълен боклук, като чета и др. мнения...

# 28
  • Мнения: 1 277
Аз имам ренде на Факелман. Само дето си дадох парите Close. Картофобелачката им също за нищо не става. Сестра ми обаче също има картофобелачка на Факелман.На външен вид е абсолютно същата като моята, но нейната върши добра работа.

# 29
  • Мнения: 69
Бях си купила картофобелачка от Германия - страшно доволна останах. Реших да купя и на леля ми същата от България, понеже ги видях в Кауфланд, ами счупи се на втория ден.
Не мога да разбера, защо големите Западни фирми ни вземат за балъци. Страшно съм възмутена. При положение , че плащаш същите пари................ Поради същата причина вече спрях да купувам и Памперс. Ами като в "Европа" са същата цена като в Бг. А за качеството разликата е от небето до земята. Еми няма да стане.  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт