Отговори
# 60
  • Мнения: 92
katrinkag мерси Вегата ми е наблизо ще отскоча да видя... Peace

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 675
Момичета, ние пак отиваме на парти и като ми остане малко време ще кача снимките.
Всичко беше страхотно. Благодарим на организаторите. Wink Hug

# 62
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
katrinkag, сега ти гледах снимките в подписа и искам да те питам в коя ДГ е Мими? Много ми хареса обстановката и партита, които си правите.  Heart Eyes

# 63
  • Мнения: 1 111
Честит Рожден Ден на Ники на Ивето!!!
 Пожелавам му много здраве и щастие!И на майка му същото!  Laughing bouquet

# 64
  • Мнения: 581
И аз съм тук и ще следя темата Wink

# 65
  • Мнения: 150
katrinkag, сега ти гледах снимките в подписа и искам да те питам в коя ДГ е Мими? Много ми хареса обстановката и партита, които си правите.  Heart Eyes
В ЦДГ"Слънце" на ул."Оборище"-но това най-вече зависи от госпожите.Нашите са,хм...как да кажа...абе обичат да организират много такива тържества,и родителите ,почти ги подкрепят.Скоро една мама от друга група се оплакваше,че техните госпожи не искали да организират такива тържества.Цялата работа малко или много е свързана и със събирането на пари,тъй че трябва и родители да има в подкрепа. Peace

# 66
# 67
  • Мнения: 1 813
Честит рожден ден на Ники на Ивето! Да е жив и здрав ! Да има едно прекрасно детство!

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 561
Партито беше супер. Малкия е много доволен и абсолютно убеден, че подаръка е от Дядо Коледа  Laughing

Благодаря ви момичета, и догодина пак да организирате  Heart Eyes

# 69
  • Мнения: 2 577


ЧЕСТИТ РОЖДЕН НА НИКИ!!!
ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ!!!
РАДОСТНО И БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО!!!


Ние вчера и днес покрай мероприятия разни не сме си разгледали снимките още
Иначе и на мен тази година мероприятието ми хареса повече - и заведението и "стареца" /нищо, че гащите му бяха разпрани на интересно място  Laughing/


# 70
  • Мнения: 970
По снимките гледам че каките и дядо Коледа са от Смарти парти-значи е било шоу Laughing страшно забавни са за дечковците  Peace.Скоро в тяхно Коледно шоу предполагам същото се смях доста а малката не клепна и гледаше с зяпнала уста и накрая ревна от дядо Коледа че щял да разбере че е правила  малко номала/номера/-демек не слушкала  Laughing

Последна редакция: пн, 22 дек 2008, 17:10 от kalinikol

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Честит рожден ден на малкия Ники! Нека бъде жив и здрав и да има щастливо детство! Да расте едно послушно и весело детенце за радост на мама!  bouquet  bouquet  bouquet

# 72
  • Мнения: 995
Иве, да ти е живо и здраво синчето!
Весело празнуване!

# 73
  • Мнения: 1 280
Благодаря ви от сърце, трогнахте ме  Hug

Ето почерпката  Grinning





# 74
  • Бургас
  • Мнения: 675
Честит рожден ден на Ники! С пожелания за здраве, щастливо и безгрижно детство, изпълнено с много усмивки!

Общи условия

Активация на акаунт