Годност на пюре

  • 2 610
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 512
Спазваш срока указан на бурканчето.А 48 часа означава,че можеш да даваш  3 дни при условие както ти е казала Vivi,че отсипваш необходимото количество пюре в друг съд.

# 16
  • Мнения: 2 334
Аз като отворя едно пюре давам за деня и следващите два дни(48 часа след отварянето)  Peace

# 17
  • Временно
  • Мнения: 788
Винаги спазвам това, което си пише на етикета... На Хип бих дала на третия ден  Peace
И аз.
Има едни малки бурканчета от по 80мл на Гербер.Няма много голям избор,но като за захранване са идеални. Peace

Само да добавя,че на Семпер например,колкото неща съм вземала(сокчета,пюрета) пише,че могат да се съхраняват след отваряне до 1 седмица в хладилник. Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 1 177
Аз съм го ползвала най-много два дни,повече не смеех.А тия с месо не съм гледала и какво пише,тях давах само същия ден  Peace

# 19
  • у нас
  • Мнения: 5 721

Да, може да го даваш 3 дни.
Не бива, обаче, да храниш бебето директно от бурканчето.
Отсипи толкова лъжички, колкото смяташ да дадеш, и останалото количество съхранявай в хладилник.

точно така  Peace

# 20
  • Сливен
  • Мнения: 894
и според мен 2-3 дни след отваряне на бурканчето Peace

# 21
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
аз давах само до 24 часа след отварянето т.е ако отворя днес на обяд , давам и утре и хвърлям остатъка Peace

# 22
  • Мнения: 4 335
аз давах само до 24 часа след отварянето т.е ако отворя днес на обяд , давам и утре и хвърлям остатъка Peace
И аз така,никога не сьм пазила до третия ден Peace

# 23
  • Мнения: 1 372
Аз давам в деня в който съм го отворила и на другия ден, след това хвърлям остатъка.

# 24
  • Мнения: 89
Според мен няма да има проблем.

# 25
  • Мнения: 1 629
Най- много съм го държала два дена и после го хвърлям. Peace

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Не съм давала никога пюре отворено преди 3 дни.

# 27
  • Мнения: 31 212
Давала съм, но рядко само на другия ден. На трети абсурд. В кошчето и ново, за по-сигурно.

# 28
  • Мнения: 391
Спазвах срока .По-добре не рискувай.

# 29
  • На морето!
  • Мнения: 5 762
По принцип каквото остане изхвърлям направо с бурканчето. Много, много рядко прибирам в хладилника за следващо хранене и то само ако е плодово, което съм давала за десерт, но не е изял повече от лъжичка-две.

Общи условия

Активация на акаунт