На вас кое от изброените най ви харесва?

  • 2 490
  • 40
  •   1
Отговори
# 15

Вяра - много е хубаво, а не се среща често.


 

# 16
  • София
  • Мнения: 2 428
Колебаех се между Ева и Карина, но в крайна сметка гласувах за собственото си) С това изравних резултата между двете  Peace

Все пак сега си мисля - Карина е по-рядко срещано, което може би е плюс.

# 17
  • UK
  • Мнения: 3 959
Карина е категорично по често срещаното - в момента е сред новите модерни имена. Всяко второ момиченце е Карина. Името е много красиво, но определено е новото Виктория или пък Александра.

# 18
# 19
  • Мнения: 4 555
Карина е категорично по често срещаното - в момента е сред новите модерни имена. Всяко второ момиченце е Карина. Името е много красиво, но определено е новото Виктория или пък Александра.

Тъкмо щях да казвам, че е много модерно напоследък, но всъщност чак новата Виктория и Александра едва ли ще стане.

# 20
  • UK
  • Мнения: 3 959
Във всяка анкета, пускана напоследък, го има и е с голям резултат, а познавам поне три семейства, които кръстиха децата си така, а не са от форума. Във форума го виждам непрекъснато, не знам дали ще стане новата Виктория или Александра, но със сигурност в момента е новото модерно име. И във всички теми с Карина за избор (пак казвам, името е красиво, много, много хубаво наистина), винаги има по някой, който да каже "Карина, защото е много рядко срещано". Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 796
Всички без Карина ми харесват, гласувах за Вяра Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 632
Всички изброени много ми харесват,но едно от любимите ми е Вяра. Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 2 428
Във всяка анкета, пускана напоследък, го има и е с голям резултат, а познавам поне три семейства, които кръстиха децата си така, а не са от форума. Във форума го виждам непрекъснато, не знам дали ще стане новата Виктория или Александра, но със сигурност в момента е новото модерно име. И във всички теми с Карина за избор (пак казвам, името е красиво, много, много хубаво наистина), винаги има по някой, който да каже "Карина, защото е много рядко срещано". Simple Smile

хи хи! Явно така стават супер популярни популярните имена. То е като лавината - докато разбереш, че се е откъснала, тя вече те затрупала  Crazy

Дали би било нарушение на закона, ако на края на всяка година от Есграон пускат съобщения - тази година се родиха ХХХ деца, ХХХ момичето и ХХХ момчета. Имена:
Иван - 999
Александър - 998
Петър - 56
Борис 54
Юлиян - 67
и т.н.

Ще улесни много хора, а в Интернет има място - ще я публикуват и нито хартия ще харчат, нито нищо....

# 24
  • Мнения: 2 172

Карина ми звучи малко като хляб "Карина"  Rolling Eyes Вяра и Гергана са много изтъркани,един вид бяха модерни едно време.А Ева определено е най-съвременно,благозвучно и красиво  Peace

# 25
  • Русе
  • Мнения: 1 770
Благодаря ви за мненията! Само да поясня, че за всяко от 4-те имена имам причини и за това чуденката е голяма. Колкото до Карина, изобщо не знаех че е толкова популярно. Просто съпругът ми настоява бебето да започва с буквата на баща му а няма женско име с К, което да ми харесва кой знае колко. Харесва ми умалителното Кари като от "Сексът и градът" и за това. Името на майка ми започва с Г и за това е Гергана-та. Обръщението Гери ми харесва. Другите 2 ми харесват просто защото са кратки и изчистени, а и дъщеря ни ще има доста дълго бащино и фамилно име..

# 26
  • София
  • Мнения: 1 529
 Ева и Карина.

# 27
  • Мнения: 92
Всички са много хубави, но най- много ми допадат Вяра и Гергана!

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 529
И на мен Ева най ми харесва от изброените Peace

# 29
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
естествено, че Карина.
Най-хубаво било, да имаш буквата "к" в малкото си име.

Общи условия

Активация на акаунт