Споделете 89

  • 23 415
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
# 691
  • Мнения: 109
Аз съм на работа вече и ви прочетох с кеф. Споделям неудовлетворението за дублирания Хю Грант, особено  Heart Eyes..след това и Робърт де Ниро...
Четиригодишната ми дъщеря получи пъзел от 1000 части....два дни с баща й се пулехме и редихме, ли редихме. Всъщност за нея беше голям кеф, особено като успее да сложи някоя част.
Споделям тотално преяждане и препиване. Добре, че днес съм на работа, малко почивка от почивката...

# 692
  • Мнения: 5 370
Днес и утре съм болнодетегледачка. Всъщност, основната цел ще да е да го удържам да не излизаме навън.Трудна мисия, трудна......над 10 дена вече е затворен вкъщи. Confused

# 693
  • Мнения: 3 405
За няколкото празнични дни, които отминаха ще напиша "Трактат за мързела". Нали няма издаван такъв?  Mr. Green

# 694
  • Мнения: 899
Споделям, събудих се стресирана в 8 часа. И така цяла сутрин от седмица насам. Не съм на работа, искам да спя до късно, обаче в ранните зори едно нетърпение за вършене на работа ме човърка. Затова след малко смятам да се измъкна и да издирвам висока тава за питка. Важното е да си поставяме цели  Laughing .

И аз мразя посрещането на Нова година, чуденето къде и какво да правим, май този път ще си останем вкъщи. Може за разнообразие тази година просто да си останем вкъщи.

През нощта зимата е изрисувала прозорците. Картините са като от приказки на Андерсен.

# 695
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
ДеЩо - страхотни снимки!
Пъзел - и до магазина ли не ходите? Моето диване е абсолютно невъзможно да го затворя за толкова време в нас дори да е болен. Топло, студено - все си намираме повод за кратка разходка. Може да е само до кварталната бакалия.

# 696
  • Мнения: 5 370
ДеЩо - страхотни снимки!
Пъзел - и до магазина ли не ходите? Моето диване е абсолютно невъзможно да го затворя за толкова време в нас дори да е болен. Топло, студено - все си намираме повод за кратка разходка. Може да е само до кварталната бакалия.
Еми аз след едно такова извеждане не тази-миналата събота-май го доразболях. Той СИ беше болен. Въпреки че сложих шапки, шалки, якета, ръкавици..... ooooh!

# 697
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Една приятелка от Разград ми разказва, че дъщеря и написала писмо на Дядо Коледа, адресирала си го до Дядо К., пуснали го в пощенска кутия. И след няколко дни получили персонален отговор на домашния си адрес, писмо от "Дядо Коледа". Много сладко. Да няма някой в разградската Поща, който да пише писма на децата по Коледа?
А, Вълк?

Жозефин, подписът- на аватар! Simple Smile

# 698
  • Мнения: 5 370
Дафич, да беше първо кликнала, викам аз, па тогава да предлагаш. Mr. Green
МА нейсе. Четенето между редовете след Коледа не е задължително.

# 699
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Между кои редове? Не те разбрах.

# 700
  • Мнения: 5 370
Не е фатално, Даф. Отивам да се занимавам с капризен капризник.

# 701
  • Мнения: 4 586
Добро утро, работещи момичета! Трябва да напиша есе за болката в кръста.
Или трактат за нелекуваните или недолекувани болежки. Хроника на болките в старото тяло.
Нищо не резбрах, но не ми е за пръв път и не ме притеснява. Даф, не съм писал на майка, аз също писах на Дядо Коледа, но си налепих всички марки както трябва.

# 702
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Не ти, някой в пощата, може да знаеш.
Излезте малко от символиката на споделетския изказ, говоря буквално.

# 703
  • Мнения: 3 405
Даф, кликай на картинката с валутата в Жозефининия подпис  Grinning
Аз с радост бих отговаряла на детски писма до Дядо Коледа. Нека ме наемат следващата година Simple Smile

# 704
  • Мнения: 4 300
Това официално си го обявиха по новините- че български пощи ще отговорят на всички псима до дядо коледа, не само в разград.
Забелязва ли се, че съм бяла и добра?

Общи условия

Активация на акаунт