МНОГО тежка варицела

  • 10 386
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 531
Ок, стискам палци и пиши после какво е казал доктора.  Hugи се успокой.

# 16
  • софия
  • Мнения: 757
kalli , дано не се налага да влизате в болница.
Но наистина при малко бебе  е по- добрия вариант.
Стискам Ви палци... Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 2 751
Ок, стискам палци и пиши после какво е казал доктора.  Hugи се успокой.
Ще пиша... а да се успокоя - не знам как... Confused

# 18
Здрасти ,kalli като четях написаното от теб си примпомних какво изживяхме с моята три месечна дъщеря преди две години.Страшно тежка варицела,Пъпки абсолютно по цялото тяло въпреки,че ги мажех с какво ли не не само че не завяхваха ами ставаха все по-зачервени и възпалени,макар че я преобличах по три пъти на ден,висока температура.Детето ми не можеше да спи по цяла вечер,беше ужасно.Като се обаждах на докторката ми казваше че било нормално и въпреки че даже я вида няколко пъти не и се видя странно че пъпките са червени и не отшумяват.Благодарна съм на свекърва ми която е фармацевт и се свърза със специалист инфекционист,която ни каза непременно да заведем детето при нея.Като я видя веднага ми каза че трябва да останем в болица.Включиха и системи с няколко антибиотика и я мазаха с какво ли не.Доста бях уплашена,детето просто беше толкова отпуснато.Биха и инжекция течен аналги и едва тогава температурата започна да спада.Бебчето ми спа почти непробудно два дена и чак на третия се събуди и ми се усмихна.Не мога да ти опиша какъв камък ми падна от сърцето.Инфекционистката беше потресена от некомпетентноста на личната ни педиатърка която явно не различава възпалени пъпки,просто нямам думи.Съветът ми към теб е изобщо да не чакаш ,а да взимаш мерки и винаги си имай едно на ум какво ти казват докторите.

# 19
  • Мнения: 2 751
Здрасти ,kalli като четях написаното от теб си примпомних какво изживяхме с моята три месечна дъщеря преди две години.Страшно тежка варицела,Пъпки абсолютно по цялото тяло въпреки,че ги мажех с какво ли не не само че не завяхваха ами ставаха все по-зачервени и възпалени,макар че я преобличах по три пъти на ден,висока температура.Детето ми не можеше да спи по цяла вечер,беше ужасно.Като се обаждах на докторката ми казваше че било нормално и въпреки че даже я вида няколко пъти не и се видя странно че пъпките са червени и не отшумяват.Благодарна съм на свекърва ми която е фармацевт и се свърза със специалист инфекционист,която ни каза непременно да заведем детето при нея.Като я видя веднага ми каза че трябва да останем в болица.Включиха и системи с няколко антибиотика и я мазаха с какво ли не.Доста бях уплашена,детето просто беше толкова отпуснато.Биха и инжекция течен аналги и едва тогава температурата започна да спада.Бебчето ми спа почти непробудно два дена и чак на третия се събуди и ми се усмихна.Не мога да ти опиша какъв камък ми падна от сърцето.Инфекционистката беше потресена от некомпетентноста на личната ни педиатърка която явно не различава възпалени пъпки,просто нямам думи.Съветът ми към теб е изобщо да не чакаш ,а да взимаш мерки и винаги си имай едно на ум какво ти казват докторите.
Sad Sad Sad
много се надявам все пак да ни се размине  Praynig Praynig Praynig

# 20
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ще мине. Нормално е да не иска да яде детето.
Аз боледувах преди две седмици и честно казано, храната беше последната ми грижа някоко дена подред.
Настоявай да пие течности. Може да е по 1-2 гълътки през известно време, но да поема.

Когато започнат да завяхват пъпките (към 5-6-7-ми ден), ще се оправят нещата лека-полека.

# 21
  • Мнения: 2 751
Ще мине....

Когато започнат да завяхват пъпките (към 5-6-7-ми ден), ще се оправят нещата лека-полека.
Дай Боже  Praynig Praynig Praynig

# 22
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Спокойно:)
Аз мислех, че никога повече няма да имам нормално лице и тяло, а съкровената ми мечта една вечер беше просто да не се събудя.
Всичко отмина.
Малката ми дъщеря не беше поемала храна и течности два дена. Лека-полека се оправят нещата и при нея.

# 23
  • Мнения: 5 531
kalli мина ли педиатърът на бебо, какво каза?

# 24
  • Мнения: 2 751
kalli мина ли педиатърът на бебо, какво каза?

Чакам я, трябваше да дойде след работа, т.е. след 13  Rolling Eyes Shocked

# 25
  • Мнения: 5 531
а бебето как е, има ли температура?

# 26
  • Мнения: 2 751
а бебето как е, има ли температура?
не, сутринта в 10 му дадох нурофен, още не е вдигнал, но са минали 4 часа. може и да вдигне

иначе си мрънка  Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 5 531
Дано повече не вдига. Днес 5 ти ден ли е, принципно повече от 6 - 7 дена не вдигат, но все пак педито ще прецени най добре как е бебока. Стискам палци да се оправи малкият и да нямате главоболия, да прекарате една спокойна Коледа.

# 28
  • Мнения: 2 751
Д-рката каза, че е тежък случай, но засега всичко е под контрол. Няма нищо в гърдите. Олекна ми...
Предписа и фенистил за мазане, освен сиропа Ериус.
Каза ако утре е пак зле, да й звъня  Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 5 531
Стискам палци с всеки изминал ден да се подобрява малкият. От все сърце ви желая здраве.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт