''Дневникът 55'' ~ Весела Коледа и Щастлива Нова Година ~

  • 12 500
  • 338
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 950
Жени, Hug да ти е жива и здрава дъщеричката и много да те радва!
А за пързалката като се наканиме ще ти пиша ЛС Hug


Русалке, Hug Дано скоро всичко е наред при теб  Praynig , и да можеш да спортуваш , но преди всички ти е здравето  Hug

# 76
  • Мнения: 1 254
добро утро, момичета
Лиде, супер е, че ще ходите на пързалката. Как и аз искам! Но май ще ходя без детето, че още не се е оправило Simple Smile
Жени, браво за минуса. Аз също се въртя в порочния кръг 63-65 кг. Сега съм се закуотвила баш по средата и дано до НГ стигна долния край  Crazy Не е истина за 2 дни преяждане +1кг. Честито на малката ти принцеса. Желая й едно радостно и незабравимо детство.
Боби, ама Дядо ти Коледа щом те е пропуснал имаш пълното право да си направишти самата един желан и скъп подарък!
Ая, да права си. На НГ въртим баничката с късмети. То обикновено не пропускаме и на Коледа да направим баничка и като обиколим всички баби и роднини-и там късмети и всеки се връща с пълен букет от всичко  Peace То така не е много истинско и затова решихме тази година само на НГ да има късмети.
Силванка, права си за следпразничното тръшкане. Днес съм режимна  Peace Другите се натъпката с бухтички, но аз не близнах  Party
Къде са Тиквето, Миранди и Шокито?   bouquet

# 77
  • Мнения: 352
На мен дядо ви Коледа ми донесе дрешки/имах нужда/,който вече са ми големи и направо бълвам огън #Cussing outДобре ,че съм шивачка та ще ги излекувам.
Мис каприз,ще пътуваме за нова година и ще взимаме с нас и детето.Стария сак сдаде багажа още лятото и си обещах ,че за следващото ходене някъде ще си купя куфар на колелца.Не стана точно за следващото пътуване но накрая си купих и съм много доволна.
Жедирче да ти е живо и здраво момиченцето,много да ви радва ,обича и уважава!Много успехи в живота и желая!  bouquet
Лидето,хубав подарък си си избрала.Аз без моята не мога да живея.
Боби,много важно ,че си изпила една чаша вино,нали не се наяде до пръсване,мисля ,че това е по важно!
Ая,като кажа някой път,че ще съм стриктна нищо не може да ме отклони от целта.А и при мен е като при алкохолиците" без едно може ,но с едно не.."
Тиквето и Шокито са в България и нямат време за форума!Миранди е отпуска май!
Аз се чудя къде е Скорпиончето?
Лек ден момичета!

# 78
  • Мнения: 3 050
русалке оздравявай  Hug ; мн. си права за гладуването; аз съм много против това.
каприсче ние само за нова година няма да сме във Варна, ще бъдем за три дни на вила до Мадара  Peace
Получих много красиво бижу от любимия ( не че си нямах други, но повечко никога не е за отказване  CrazyHeart Eyes
жедирче весел празник -желая много здраве, усмивки и радост на дъщеричката ти  Hug
Аз уча за изпитите и затова мн. не пиша  Peace Хубава вечер  Heart Eyes

# 79
  • Мнения: 38
леле да се разпиша и аз .Първо да си кажа уж щях да съм на дюкан от петъка ама мънки,не съм била на нищо,то едни гости едно чудо се насъбраха,но днес съм се заела да си готвя дюканско руло стефани казах си край,защото наистина прекалих вече Embarassed
Второ на нова година твърдо съм решила да си продължа режима,освен да пия една глътка шампанско,майка се опитва да ме блазни,но нямам време трябва да слабея,че скоро се завръщам в българеско.
Жедирче да ти е живо здраво детенцето,да си искарате веселко на празника и естествено добре дошла при Дюканките Hug
Аз смятам да отчета тегло и мерки на 5-ти Януари,не за друго ама щото сега ме е страх Laughing по разбираеми причини.

За всички останали дневничета целувам ви,много минуси да имате,обичкам ви!

# 80
  • Мнения: 40
Вече сум тук - почти режимна.
Ще се отчитам утре!
 Hug на всички!

# 81
  • Мнения: 6 958
Здравейте момичета  Two Hearts


Джедира да ти е жива и здрава малката принцеса,  nbirthday много радости   ura и слънчеви усмивки  newsm51

Силвана да отпуска съм, само почивка и яко плюскане.   boo Всичко е като за послдено и ще ми излезе адски солено, но трябва да се стресна от килата, та да почна да диетувам най-накрая  smile3555

Весели празници на всички   Kissing Heart

# 82
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 256
Добро утро!
Минавам набързо да сервирам по кафе


Режимна съм, на работа, уморена.....
Но...... няма как! Отгоре на всичкото е кучешки студ!
Лека работа и хубав ден ви желая

# 83
  • София
  • Мнения: 1 950
Добро утро!

Боби, Hug мерси за кафето  bouquet

В4ерашния мле4но-плодов ден го завърших с пил.дроб4ета и салата Crazy
Днес не знам как ще е  newsm78

Хубав ден на вси4ки! Hug Hug Hug

# 84
  • Мнения: 958
Здравейте, милички Hug
Много ви благодаря за поздравите за дъщеря ми newsm51Вчера направихме рождения ден в боулинг зала и децата страхотно се забавляваха   :bigdance2:newsm38  ura Tada
Да се отчета, режимна съм си,днес нямам намаления, но то пък не може всеки ден toothПък и май съм пред мц, така че ако мага да не се меря няколко дни най-добре.Довечера сме на китайски ресторент на рожден ден и се чудя какво ще ям newsm78Може би ще направя днес ПЗ и ще си поръчам само някаква салата, защото там храната е винаги много мазна и няма да рискувам Rolling Eyes
Гушкам всички ви и ви пожелавамм успешна седмица Hug Hug Hug

# 85
  • Мнения: 40
Мили мои коледни подаръчета,

ЧЕСТИТА КОЛЕДА!
Да сте живи, здрави, усмихнати и отслабнали Party

Докато ви изчета бая време мина, пописали сте доста докато ме няма, а тук някой се оплака, че не пишете... а не е така,постарали сте се.
Да честитя на патерица на всички именници и малки рожденици и всички хронично празнуващи.
Аз, сега да ви разкажа моята Коледна приказка - магазини, храна и две луди деца на главата ми.. (моето и моя племенник - на 3.6 и 1.6г.) цяла подвижна лудница. Не съм особено режимна, но успях да лунувам и понеже не бях се теглила няколко дни, докато отсъствах от София, сега се оказа, че не съм качила нищо. Доволна съм, защото не съм се старала особено...хапвах си и малко сладичко и малко тестени нещица. Днес обаче се изложи - т. като съм на работа ( а преди това тичах по общини и т.н., заради откраднатите документи) до 14.00 ч. не бях сложила и залък в устата, огладнях много, а около офиса нищо не работи и колегите се метнаха до близката пицария... е, признавам, че изядох половин малка вегетарианска пица. Чувствам се малко кофти от това и физически и емоционално (виновна), но какво да се прави.
Още се чудя дали да си започна пак страхотната от 1.01 или от 5.01. нещо ми се върти да е от 01.01.
Мен дядо Коледа ме подмина, явно не съм слушкала достатъчно... Joy Joy
Тези дни ще се появявам от време на време. Прегръщам ви доволна от вашето старание и постижения Hug Heart Eyes

# 86
  • Мнения: 38
добро утро и от мене,отчитам режимен ден за вчера,днеска смятам малко и спорт да включа ,че ми е писнало много.
Направо като се замисля за колко неща трябва да имам воля,а аз като някой плазмодий се влача и рева само,то хубаво диетата почнахме ама спорта куца smile3511
А да много се зарадвах вчера се претеглих оказа се,че съм качила само 400 грама ,викам си сега сигурно съм върнала всичко дето свалих,но от 70.400 сам отишла на 70.800 тай че бях много щастлива за това,престраших се да се кача на кантара Laughing
Днеска незнам какво ще готвя сигурно пилешки гърди,имам още руло стефани от вчера.
Желая ви лек и успешен ден, doublehot до 1.01.09 всичко ти е простено след това обаче няма прошка  Flutter и не само за теб де за мен и за всички останали се отнася хах

# 87
  • Мнения: 148
Здравейте мили Дневничета Hug Hug Hug

минавам само да ви пожелая ВЕСЕЛА КОЛЕДА и да ни е ЧЕСТИТА НОВАТА ГОДИНА  дано всички постигнем целите си

Обичам ви много и много ми липсвате Two Hearts край празниците съвсем не мога да се спра в къщи,но след тях ще съм по сериозна

Весело посрещане на Новата година Tada santa2  love001  love001  love001

# 88
  • София
  • Мнения: 1 950
Дидичева, Hug радвам се да те видя, липсваше в темата  Heart Eyes

# 89
  • Мнения: 1 254
една статийка от мен /на английски/
тук
накратко: и да пиете диетична сода с малко калории, пак може да надебелеете, защото изкуствените подсладители подсилват желанието ни за сладки неща  Wink

Общи условия

Активация на акаунт