Имате ли регулировчик в мола?

  • 4 375
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • usa
  • Мнения: 2 113
Чак регулировчици не съм виждала, но трудно се намира място да паркираш, особено по-близо до входовете. Народът определено е оставил кризата за Януари, така като ги гледам.

те и много фирми са оставили съкращенията за тогава, та защо да не си понапазаруват сега хората когато все още получават заплати?

# 16
  • Мнения: 3 880
Тук в началото на декември бяха ревнали, че таzи година няма да е като предиШните, zаЩото народът Щял да си стиска паричките от страх да не умре догодина от глад, да ама не ooooh! сноЩи удариха междинна черта и каzаха, че имало покачване от 1% в сравнение с миналата година, а има оЩе 2 дни и половина zа харчлък Mr. Green
Аz веднъж само се "обърках" да вляzа в лудницата, т.е. в мола_ едва иzляzох и бях супер Щастлива, когато се прибрах у дома на спокойствие. Много обичам предколедното време, но ако можеШе навалиците да бяха поъмалки, иначе не е zа мен това буткане Confused

# 17
  • Мнения: 3 521
Консумацията тук е като за последно. Купува се всичко, мърмори се срещу цените. Народът пътува, пазарува, пие и яде. И се фризира и маникюрира Laughing.
Кризата май е добро оправдание за съкращаване на премиалните...По друго не съм чула някой да я е усетил. Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 2 185
Регулировчиците при нас ги назначиха още по Тенксгивинг. От тогава лудницата е пълна, на няколко пъти ни се случи да не можем изобщо да припарим до нито един мол. Днес успяхме, по църковно време, да влезнем в един, но ентусиазмът ни скоро се изпари. Утре по време на работния ден ще се пробвам пак, дано да е по-спокойно  ooooh! .

# 19
  • Мнения: 3 932
....тук и преди кризата си има регулиров4ици по моловете

Само да уточня, че под регулировчици аз разбирам униформени полицаи, които регилират движението, контролират светофарите и пр., а не персонал, нает от магазина или обслужваща фирма.

# 20
  • Мнения: 3 461
....тук и преди кризата си има регулиров4ици по моловете

Само да уточня, че под регулировчици аз разбирам униформени полицаи, които регилират движението, контролират светофарите и пр., а не персонал, нает от магазина или обслужваща фирма.

Като каза това, тук полицаите регулировчици не са като останалите по света. Laughing В смисъл, до сега не съм видяла един да използва знаци, застават много често на някое кръстовище или кръгово( каквито в Бахрейн са на всеки 100 метра) и дават знак на една колона,  всички чакат, той подканя с ръка минаващите. Няма такива, ако е с гръб към теб или обърнат към теб, съответно едва ли повечето знаят какво да правят ако попаднат в друга ситуация в чужбина. Може би защото движението тук е доста опростено и е толкова малко място, знам ли. За сметка на това признават българските шофьорски книжки, как да не ги обичаш. Mr. Green

# 21
  • Мнения: 3 880
Noia, и немските полицаи не  регулират по учебник Laughing Наскоро гледах един репортаж за полицаи и точно за това стана дума. На голямо кръстовище светофарът издаде багажа точно е пиков час и викнаха полицаите да регулират- единият седи в единия край и спира потока с ръка, а другия маха на другите отсреща, нещо в стил "айде, айде, айде" Laughing. Казаха, че регулурането са го учили преди 20 години и не им се е налагало да го ползват, а понеже се предполага, че 98% от шофьорите също не знаят за какво става въпрос е най-добре да го правят по този по-разбран начин Simple Smile Накрая бяха много щастливи, че за 2 часа регулиране нямало нито една катастрофа, значи действа методът hahaha....

# 22
  • Мнения: 3 461
а другия маха на другите отсреща, нещо в стил "айде, айде, айде" Laughing.

Точно това исках да опиша значи в немско ще сме като у дома си. Laughing Все искам да ти кажа, че щерка ти е станала голяма красавица, този път не се въздържам. Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 2 567
Кризата май е добро оправдание за съкращаване на премиалните...По друго не съм чула някой да я е усетил. Rolling Eyes
Да, точно! В Hewlett Packard например зачеркнаха коледните купони и 13тата заплата, в същото време отчтитат 7% печалба Twisted Evil
Максимално се опитвам да избягвам лудницата около Коледа, колкото ми е възможно пазарувам по интернет. Иначе наситина народът яко пазарува Whistling Както Вяра е казала за Австрия, тук също казват, че кризата ще усети догодина и ще бъде най-голямата от съществуването на Германия.

# 24
  • Мнения: 3 804
минерва щом за тези питаш да си допълня тогава-зна4и тук движението е по малко по особенни правила/е вярно след като въведоха новия правилник-нещата досат се подобриха/ затова на всяко обръщало където има пове4е трафик-като близост с болница,мол или подобни си има регулиров4ици,но тъй като и те не са достатъ4ни-пове4ето заведения си назна4ават подобен персонал

# 25
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Тук няма регулировчици изобщо. Има кръгово движение, а за пикови часове "регулировчиците" ръчно прехвърлят светлините на светофара. Мъжът ми шофира за пръв път с регулировчик в България и изобщо не разбираше какво му махат  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 3 367
Има,от началото на дек,дядовци доброволци със светещи якета,никой не ги гледа/слуша,такава безобразна блъсканица е че аз от 2 седмици пътувам 5 мили в повече за да ида до друг хранителен магазин и да избегна тарапаната.
*
Тук много народ съкратиха след 1ви дек до днес,не чакат януари

# 27
  • Мнения: 7 837
Вчера имаше "регулировчик" и при дядо Коледа, за да избегнат дългите опашки, раздаваха пропуски за определен час.

# 28
  • Мнения: 7 914
не, няма за съжаление... но не за колите, а за хората и стоките Mr. Green
магазините в мола отварят в 12, понеже е понеделник -  бяхте там в 12.10 -  такава навалица и толкова разбъркани стоки никога не съм виждала Crazy

# 29
  • Мнения: 3 521
И тук е същото, звездичке. Дърпат, пускат на земята, тъпчат...като животни Tired

Общи условия

Активация на акаунт