Спамо-чат (22.12-28.12) Красота, красота...Коледа е ей сега...

  • 25 721
  • 1 812
  •   1
Отговори
# 1 770
  • Мнения: 183
Той е ба я голям хотел бе  Peace и е с  лоби бар  Wink Въпреки,че е три звезди обслужването е доста добро  Peace

# 1 771
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Той е ба я голям хотел бе  Peace и е с  лоби бар  Wink Въпреки,че е три звезди обслужването е доста добро  Peace

Ми да ти кажа, като се сетихме в последния момент нямахме голям избор  ooooh!
Ти бил ли си там?

# 1 772
# 1 773
  • Мнения: 183
Той е ба я голям хотел бе  Peace и е с  лоби бар  Wink Въпреки,че е три звезди обслужването е доста добро  Peace

Ми да ти кажа, като се сетихме в последния момент нямахме голям избор  ooooh!
Ти бил ли си там?

М да миналата година  Peace

# 1 774
  • Мнения: 4 435
Аз разбрах,че за СПА хотел Хисар говориш, пак не съм разбрала.
Няма нищо, в Аугуста също съм била.Значи не е от типа дето по принцип би избрала, но хотела не е никак лош.Той е от много години, но след ремонти и т.н. Поддържат го добре.Хотела е много голям.
 Да кажа набързо няколко неща за него- голям вътрешен басейн,има и детски, но не те вълнува той. Mr. Green Та голям е,има и пързалка  Mr. Green,водата е топла достатъчно.Едно от най-хубавите неща,е че хотела има външни ролетни щори в стаите.За мен това е голямо предимство,защото мразя пердета през които ми светва слънцето в 7 сутринта. Не харесвам ресторанта, самата обстановка, яла съм веднъж на обяд, и беше вкусно,но обстановката не ми харесва, като в стол ми е. Закуската им обаче е много хубава, много разнообразна шведска маса, адски много неща, както и много неща за пиене,всякаки видове горещи шоколади,кафета,мляко,мляко с како,сокове,чай,всичко което се сетиш.
Във фоайето на хотела, до лоби бара има билярдни маси,и разни други игрички, компютри, вечер все като се прибираме от някъде е пълно с хора.Хотела е тих.
Има си салон фризьорски, има солариум.
 Колко дни ще сте там? Викам да препоръчам един ресторант,ако си падате по турската кухня, страхотен е, готвачите са си турци от там,не тукашни,и даже са с преводач. Mr. Green

# 1 775
  • Мнения: 557
Весела Коледа, спамърии.
Лу, Авче  Heart Eyes Hug,домъчня ми за вас. Sad

# 1 776
  • Мнения: 7 474
Славче  получих обилно слюнкоотделяне  Joy Joy

Здравейте момичета  Hug Heart Eyes

# 1 777
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Ооооооо Славче мерси за изчерпателната информация  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Понеже ни казаха, че ресторанта е гаден, ние сме платили само нощувки със закуски. Дори вечерята на НГ ще ни е в едно местно заведение не в хотела. За три дни сме, казвай какъв ресторант препоръчваш, няма да ядем в хотела.

А СПА процедурите им как са?  Thinking

# 1 778
  • Мнения: 557
Славче  получих обилно слюнкоотделяне  Joy Joy


И аз също,ще нападам хладилника. Grinning

# 1 779
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Весела Коледа, спамърии.
Лу, Авче  Heart Eyes Hug,домъчня ми за вас. Sad

Плачи, а ти къде се затри?  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Весела Коледа и на тебе мила  Hug

Лео
а добре дошла  Hug

# 1 780
  • Мнения: 557
Весела Коледа, спамърии.
Лу, Авче  Heart Eyes Hug,домъчня ми за вас. Sad

Плачи, а ти къде се затри?  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Весела Коледа и на тебе мила  Hug

Тук съм,компа ми прави проблеми и не иска да се пуска. Close
Е ,от време навреме съм и по магазините. Blush Mr. Green

# 1 781
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Весела Коледа, спамърии.
Лу, Авче  Heart Eyes Hug,домъчня ми за вас. Sad

Плачи, а ти къде се затри?  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Весела Коледа и на тебе мила  Hug

Тук съм,компа ми прави проблеми и не иска да се пуска. Close
Е ,от време навреме съм и по магазините. Blush Mr. Green

И какво интересно намери по магазините, освен сладурското лилаво пуловерче?  Whistling Whistling

# 1 782
  • Мнения: 4 435
Ооооооо Славче мерси за изчерпателната информация  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Понеже ни казаха, че ресторанта е гаден, ние сме платили само нощувки със закуски. Дори вечерята на НГ ще ни е в едно местно заведение не в хотела. За три дни сме, казвай какъв ресторант препоръчваш, няма да ядем в хотела.

А СПА процедурите им как са?  Thinking

Супер сте направили за вечерята че няма да е там.Наитина както ти казах,само за закуската е добре.В кой ресторант ще сте на НГ вечеря?
Значи този турският където е, то е цял комплекс- има Irish pub, коктейл бар (ама той е открит,лятото правят пяна парти там,така че не знам сега дали ще бачка),има турски ресторант,и европейски,има сладкарница,сто неща. Комплекса се  казва Орфей. Ето ти линк http://www.complex-orpheus.com/. Да знаеш няма да съжаляваш,горещо препоръчвам. Ако не ви хареса турската част, може да седнете в другата,а пак да поръчате от турското меню. Grinning Изобщо, всичко може. Grinning
Другият който е хубав, е ресторант Национал.
Аз ям само в тези двата, като в Национал обаче съм сядала само лятото има страхотна лятна градина, с мостчета, много цветя, езерце, страхотна е лятната градина. Crazy Heart Eyes Вътре нямам идея как е.


Лео, Плачи ВЕСЕЛА КОЛЕДА! Много здраве ще ви пожелая,и много любов, за останалото парички, за да си го купите. Дечицата да слушат, мъжете да ви лигавят. Heart Eyes

# 1 783
  • Мнения: 183
Плачи Весела Коледа  Hug Heart Eyes Hug Здраве,късмет и любов останалото от магазина  Hug Heart Eyes

# 1 784
  • Мнения: 7 474
Славче и на теб Весела Коледа и щастлива Нова Година  Hug Heart Eyes


На всички весело изкарване на Новата Година! Hug Hug Hug

Аз ще съм три дне без дете Mr. Green вЕрвам ще е чудничко Whistling Whistling

Общи условия

Активация на акаунт