Отговори
# 60
  • Мнения: 484
Добро утро,момичета!!! Hug

Ани,благодаря за кафето и закуската  Hug

Аз ще ви почерпя послучай Коледа с част от моите сладки заради които липсвах отвреме на време

 

Честит имен ден на всички!!!!  bouquet

# 61
  • Мнения: 0
Честито Рождество Христово!


# 62
  • Мнения: 99
Здравейте фиданки Hug
Честито рождество Христово! С пожелание за много здраве, радост и щастие и много любов дарявана и получавана Hug
Честит имен ден на Христомир на мама Малта-да ти е жив и здрав именника и много да го слушкате
Ани мерси за кафенцето и закуската Hug
Иринка мерси за сладката почерпка-браво всичко изглежда прелестно....права бях, че те няма в темата защото се вихриш из кухнята Hug
Момичета аз да ви кажа вчера нямах време да ви пиша(но пък и нещо понаруших режима....вчера трябваше да е въглехидратен но аз хапвах пълнени чушки с ориз и боб и стана ден с варива...., а днес са готови мръвките за скарата Embarassed) Но обещавам само вчера и днес така и утре вече пак в релси(а след празниците н 100 % режимна Peace)
Асил добре дошла при фиданките, тук е супер(вчера ли си започнала диетата?.....успех мила Hug)
Хайде сега да ви почерпя по повод днешното пробиване на първото зъбче на малкото ми момченце, което тази сутрин се събуди с температура и се оказа, че има първо зъбче(идва на един прекрасен семеен празник)

# 63
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 916
ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО! БЪДЕТЕ ЗДРАВИ, ЩАСТЛИВИ, ОБИЧАНИ И ОБИЧАЩИ!


http://www.youtube.com/watch?v=gRgxp3k7V2Y

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН И НА ВСИЧКИ, КОИТО НОСЯТ ИМЕТО ХРИСТО, ХРИСТИНА И ПРОИЗВОДНИТЕ ИМ!

P.S. Иринка, това с късмета беше преди да се роди Сашето. Резултатът е вече почти на година и половина.  Grinning А трето... - не е лошо като идея. Аз бях страшно навита допреди половин година, но напоследък нещо се ослушвам. Не съм се отказала съвсем от идеята, но не съм я и прегърнала безотказно. Ще видим, времето ще покаже. Heart Eyes А това с късмета го писах за Ели, че нали тя такова късметче си е изтеглила. Да му мисли... Heart Eyes

Последна редакция: чт, 25 дек 2008, 13:34 от lulumba

# 64
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Здравейте отново,
Като гледам всички имат повод за черпене.
janeta*  честито първо зъбче. Hug
Малта, честит имен ден на малкия Христомир.Да ви е жив и здрав.  bouquet
irinka28 теб съм те признала за Майстор-сладкар. Hug
asil добре дошла при нас и успех с диетата. Peace
lulumba   Hug
И на всички ,които не съм изброила поименно по една голяма  Hug
А сега пускам следобедното кафенце и искам да ви почерпя за именния ден на майка ми-Христина се казва.

 

# 65
  • Мнения: 102
ЧЕСТИТА КОЛЕДА МОМИЧЕТА  Heart Eyes
Както виждам има доста поводи за черпене.

Честит имен ден, на мъниче на Малтичка, и на майчето на Аничка, да са ви живи и здрави.
Жани честито първо зъбче  Hug

И сега следва и аз да почерпя, моята приятелка вчера ни дари с един голям пухкав господинчо - 4,200 кг. и 55 см. много съм развълнувана, а и нали и на мен ми се падна бебче, само трябва да намеря подходящия кандидат. Затова момичета, ако имате свободни братя или братовчеди имайте ме в предвид, на разположение съм  Wink А сега да ви почерпя  Simple Smile

Последна редакция: чт, 25 дек 2008, 14:46 от elinor80

# 66
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 916
Жани, и от мен честито първо зъбче.  tooth
Ели, страхотна новина! Peace Ехааа, късметливо бебе ще е, щом се ражда на Бъдни вечер.  Hug Да е живо и здраво, и да бъде най-кроткото бебоче, а на твоята приятелка   bouquet Между другото и моята леля е родена на Бъдни вечер. И е много готин човек. Peace

Последна редакция: чт, 25 дек 2008, 15:48 от lulumba

# 67
  • Мнения: 1 367
Здравейте и честито Рождество!
Да почвам наред Laughing
Честит имен ден на момченцето на Малтичка и на майката на Ани!Да си носят със здраве хубавите имена!  bouquet
Ели,честито бебче на приятелката ти!Да расте здравичко,добричко и послушно и много да радва мама и татко!А за теб-само най-доброто! Hug
Жани,честито зъбче!Прекрасен подарък за празника от мъничето!Дано всички зъбчета излязат безпроблемно и бързо!
Асил,добре дошла при нас и успех!  bouquet
Иринкааааа,ами как да е режимен човек с тези вкусотии,дето ги показваш,а?Само да създаваме работа на Цветка с бухалката Laughing
Ани,как мина празника при вас?
Засега това е от мен,по-късно пак,че пиленцето се излюпи Heart Eyes

# 68
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
steli76 празника мина горе-долу добре.Вечеряхме доста рано,към 19ч,защото мъжа ми беше нощна смяна на работа и излезе в 21ч.После си легнахме с Алекс и се събудих точно в полунощ от звъненето на камбаните(живеем до една църква) и естествено си пожелах нещо WinkТази вечер ще е същото.Мъжа ми пак е нощна смяна,но ще седнем на Коледната трапеза пак по-рано.Важното е,че на НГ няма да е на работа. Peace
Момичета,а при вас дойде ли дядо Коледа и какво ви донесе.При нас ще идва дядо Мраз на 31.12. Peace

Изтеглете си по едно късметче от тази баница
http://banici.net/

на мен ми се падна,подобен на  късмета на Ели- Таз година булка,догодина люлка. newsm78

Последна редакция: чт, 25 дек 2008, 15:54 от anita29

# 69
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 916
Нашият Дядо Коледа (в случая майка ми, преоблечена с червено дълго палто и червена шапка с бели къдрици и брада към нея) дойде рано сутринта. През нощта обаче Дядото взел, че минал и напълнил здраво чорапчетата на децата, та преди официалното пристигане падна голямо ядене и най-вече клепане.  Mr. Green Иначе донесе пълни торби с подаръци на двамцата, а на нас само съобщи къде ни е оставил даровете.  Grinning Щото си ги знаехме.  Mr. Green С едно изключение - майка ми остана изненадана, защото не очакваше, че има за нея още неща. Аз й бях купила тайно един много красив розов шал и една приказна нощница с дантела, за която направо се разорих, ама пък си заслужава. А хлапетата останаха просто захласнати от своите подаръци. Падна голямо късане, че предната вечер си играх сума ти време да опаковам всяко нещо поотделно в хартия. Ей, ама голям кеф е да късаш опаковката.  Crazy Теди каза едно дълго стихотворение на Дядо Коледа, а Сашко в началото бая се поуплаши и дойде да се крие в мен. Абе падна си голяма веселба.  Grinning

# 70
  • Мнения: 220
ЧЕСТИТА КОЛЕДА

Пожелавам ви здраве, щастие, късмет и много любов на вас и на хората около вас!!!


Благодаря ви за милите пожелания за детенцето ми. Много ви обичам и ви желая цялото щастие на света  Hug



# 71
  • Мнения: 102
Момичета минавам на бързо, защото имам специална мисия и тя се състои в това да предам следното съобщение от Stelxen, понеже тя е на Трявна в момента и си пийва ракийката, май това не трябваше да го издавам, че Цвети, да не ни подпука и двете  Simple Smile

Ако бъдем хора, вместо победители, Ако бъдем честни, вместо безразлични,
ако сме толкова сърдечни, колкото интелигентни,
ако притежаваме толкова обич, колкото и съмнения,
ако бъдем щастливи, вместо прави,
то може би сме добри християни.
Поздравявам Ви с настъпващите Коледни и новогодишни празници!
Разтоварете сърцата си от всичко останало - Stelxen


Аз се присъединявам към нейните пожелания  Hug

Последна редакция: чт, 25 дек 2008, 20:14 от elinor80

# 72
  • Мнения: 1 367
Ох,че хубаво го е казала адашката....Браво!
На моето мъниче дядо Коледа /разбирай мама и тате,баба и дядо/,му донесе много големи и готини подаръци.Той беше очарован и сега не можем да го откъснем.Ни ес баща му му купихме писта на Hot wheels.Подарихме му я още преди два дни и досега още не му е омръзнала  LaughingИ още една кола,която върви,пее,свири....А баба и дядо му подариха един огромен камион,в който самият той може да седне  Laughing Много е доволен...
Ани,интересно късметче LaughingМи няма лошо,мила,ако искате...
Малтичка,страхотна почерпка,мила!
Засега това е от мен.Прегръдки!

# 73
  • Мнения: 0
На всички ви благодаря за топлото ви посрещане при вас .. newsm51 smile3525

# 74
  • Мнения: 484
Ели,Stelxen,благодаря ви за поздрава!!! Hug

Ани,незнам дали е заразно,но и на мен се падна същия късмет Rolling Eyes,ама аз го отказвам категорично и моето го подарявам на Ели(ти нали си имаш същото) ,че тя за това си мечтае,пък аз съм си изпълнила мечтата да имам едно детенце,даже я преизпълних  Laughing.Преди исках само едно дете и неприемах,че някога ще имам повече(въпреки,че ние сме две,имам сестра).Но когато родих Дени и може би нямаше и месец и казах на половинката,че искам още едно и разликата да им е три години.Той до последно не беше много съгласен(той е сам),но заради мен се съгласи.Само дето плановете бяха за момиче,даже "работихме" по един календар,но ни излязоха криви сметките,но нищо и така съм доволна   Simple Smile
И моите деца днес получиха много подаръци,той Дени започна още от онзиден с тях,но днес емоциите им бяха много.

asil,добре дошла при нас!!! HugНе ти ли е трудно на тези празници да си режимна,че аз до началото на януари я спрях

Общи условия

Активация на акаунт