Д-р Димитров или д-р Диков от Токуда

  • 12 081
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 39
Аз също съм избрала доктор Диков и се надявам да се задържи още няколко месеца в Токуда. Моят термин е на 04.08, на 17.06 съм на преглед и тогава трябва да ми издаде болничен и разни други документи. Разбраме се, че тогава ще говорим за раждането и докога ще работи в Токуда.

# 16
  • У дома !
  • Мнения: 700
И аз съм от негативните мнения за д-р Диков! Отидох при него на предродилна консултация и останах доста разочарована!
Д-р Димитров е супер,много добър и внимателен беше,макар че не раждах при него Peace

# 17
Аз също съм избрала доктор Диков и се надявам да се задържи още няколко месеца в Токуда. Моят термин е на 04.08, на 17.06 съм на преглед и тогава трябва да ми издаде болничен и разни други документи. Разбраме се, че тогава ще говорим за раждането и докога ще работи в Токуда.

И аз имах час за 17.06 но ми се обадиха и казаха че Диков вече не преглежда там. Не е ясно и докога ще е в тази болница.
Някой има ли идея къде отива?

# 18
  • София
  • Мнения: 3 581
Аз също съм избрала доктор Диков и се надявам да се задържи още няколко месеца в Токуда. Моят термин е на 04.08, на 17.06 съм на преглед и тогава трябва да ми издаде болничен и разни други документи. Разбраме се, че тогава ще говорим за раждането и докога ще работи в Токуда.

И аз имах час за 17.06 но ми се обадиха и казаха че Диков вече не преглежда там. Не е ясно и докога ще е в тази болница.
Някой има ли идея къде отива?
кога ти се обадиха
на мен не са  Thinking

# 19
кога ти се обадиха
на мен не са  Thinking
вчера (30.05)
ако те е следил досега, може да остане да изроди тези към които е поел ангажимент
и все пак някой знае ли къде ще е след Токуда?

# 20
  • София
  • Мнения: 3 581
аз утре ще му звънна и ще разбера

# 21
  • Мнения: 835
Др.Диков няма да работи вече в Токуда, мести се в Шейново или Тина Киркова/не запомних, защото не ме касаеше в момента/.А отностно това кой да избереш-мисля, че Др.Димитров е по-добре, защото ако диков не е в настроение може да те разочарова.Иначе е страхотен професионалист и ако/не дай си боже/ имаш проблем, то определено той е за предпочитане.
Но ако си решила да раждаш в токуда, то нямаш особен избор в момента.
Когото и да избереш - успех.

# 22
  • Мнения: 39
Здравейте, на 30.05 ми се обадиха, да си запиша друг час и друг лекар. Избрах д-р Герганова и на 12.06 съм на преглед. Тази промяна малко ме обърка, но нещата ще се наредят. Хубав ден.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 581
Абе хора аз днес се чух с д-р Диков. Каза ни, че само няма да преглежда вече в поликлиниката, а иначе ще си прави ражданията в болницата. Уговорихме се за преглед на друго място за тази седмица. Някой ако се интересува ще дам телефони на лични, но ако сте решили при него - защото наистина е много добър специалист и според мен си заслужава, си останете с него. Поне това е моят съвет, още повече ако досега ви е преглеждал той  Peace

# 24
  • Мнения: 24
здравей, ако офертата още е валидна ще те помоля за телефон на д-р Диков.
Благодаря предварително
  bouquet

# 25
  • Мнения: 15
здравей, ако офертата още е валидна ще те помоля за телефон на д-р Диков.
Благодаря предварително
  bouquet

март 2008 родих в Токуда при Диков. За следене на бременността не бях при него, голям хаос е в Токуда. Моят съвет на мамите решили да раждат в Токуда е следете си бременността при някой друг лекар на спокойствие и раждайте в Токуда. Имах лека бременност, но тежко раждане. Когато за първи път видях Диков, веднага започна една лекция против секциото.При самото раждане беше при мен през цялото време преди да родя, заедно с акушерката и ме забавлява непрестанно.Много съм доволна от Диков, и впечатлена от Токуда. Чета , че е напуснал,интересувам се от негови координати. Мерси

# 26
  • София
  • Мнения: 3 581
ето тук преглежда Диков всяка сряда
http://www.semeinoplanirane.com/contact.htm
Иначе операциите ги прави вече в Шейново
Това е моята информация,така че който иска може да направи контакт на посочените в сайта телефони.

# 27
  • Мнения: 15
ето тук преглежда Диков всяка сряда
http://www.semeinoplanirane.com/contact.htm
Иначе операциите ги прави вече в Шейново
Това е моята информация,така че който иска може да направи контакт на посочените в сайта телефони.
Мерси, току що се обадих си запазих час за сряда при Диков.Ще информирам другата седмица.

# 28
Д-р Диков вече работи в Шейново,така че ако някой се е насочил към него-там може да го намери.

# 29
  • Мнения: 8
Е, май се увеличихме недоволните от Диков... Радвам се, че вече не е в Токуда, където раждах. Навремето така го накараха да напусне и от Майчин дом и също преглеждаше в Асоциацията по семейно планиране / жена му играе акушерка там/. Интересно защо сега е в Шейново, той май като много кадърен ще обиколи всички АГ болници!!!
Бях при него на ЖК в Токуда/ познаваме се от 10 тина години/, смених го в 5-тия месец. Довърших си ЖК там при друг лекар и родих при същия. Некомпетентен, не се отнася сериозно, а за дебелашкия му хумор нямам думи.
Супер щастлива съм, че липсва от любимата ми болница!

Общи условия

Активация на акаунт