Нашата АПРИЛка Кенга стана мама на ангелчета

  • 9 299
  • 95
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4
Кенга,миличка,каквото и да ти кажа ще е малко ,само знай че много ти прегръщам и бъди силна.Много съжалявам за загубата ти миличка,като прочетох поста ти се разплаках.Загубата е голяма и неможе да се опише с думи.Всички  скърбим заедно с тебе.Прегръщам те ,миличка smile3518

# 31
  • Мнения: 847
Kenga, тръпки ме побиха още преди да прочета края на поста ти...знам, че може би истински може да те разбере само майка, преживяла същата мъка, но искам да знаеш, че въпреки, че не се познаваме тук момичетата във форума, има нещо,което ни сплотява и мъката на всяка една от нас, се отразява и на останалите. Знам, че си преживяла нещо ужасно, но не губи вяра и надежда-един ден ще гушкаш най-прекрасното детенце на света! Амин!

# 32
  • Мнения: 361
Kenga_ - съжелявам много за това което се е случило  Hug
От името на мартенски мами - всички те прегръщаме

# 33
  • Мнения: 1
......  smile3518  smile3518   smile3518  no  cry  Flowers Rose  Flowers Rose  Flowers Rose  Flowers Rose  Flowers Rose  Flowers Rose  Flowers Rose  Flowers Rose

# 34
  • Мнения: 541
 Flowers Rose Flowers Rose
знам че сега никакви думи не могат да намалят мъката ти,но бъди сигурна че твоите ангелчета винаги ще бъдат до теб и ще те пазят,както моето е до мен и ме пази.прегръщам те силно

# 35
  • Мнения: 65
Кенга, не намирам думи да изкажа мъката си. Тръпки ме побиха, не сдържам сълзите си.
МНОГО СЪЖАЛЯВАМ, МИЛА.
Прегръщам те силно и силно се надявам скоро да изпиташ отново радостта.
 Praynig  Sad  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 36
  • София
  • Мнения: 2 430
Кенга,приеми моите най-искрени съболезнования.В този момент се моля единствено да си много силна жена и да имаш подкрепата на всички,които те обичат.
 От името на майските мами Flowers Rose Flowers Rose

# 37
  • Мнения: 494
Миличка Кенга,страшно съжалявам за твоите момиченца Flowers Rose Flowers Rose.Ние няма да ги забравим. Не спирам да плача и да се моля за теб да намериш утеха и скоро да си имаш детенце.Силно те прегръщам и знай,че мислим за теб и твоето семейство Hug

# 38
  • Мнения: 98
КЕНГА незнам какво да кажа,бъди силна и не се предавай  Flowers Rose Flowers Rose от името на юнските мами!

# 39
  • Мнения: 143
Кенга, каквото и да кажа няма да е достатъчно.Ужасно много съжалявам....

# 40
  • Мнения: 118
Кенга миличка бъди силна ! Съжалявам много за това което ти се е случило newsm45 newsm45 newsm45 newsm45.Живота е толкова несправедлив  #Cussing out #Cussing out #Cussing out Наистина след лошото идва добро и аз ти пожелавам най-доброто   bouquet  bouquet  bouquet

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Не знам какво да кажа а и не мисля че има смисъл.........
Кенга моите съболезнования

# 42
  • Мнения: 110
Мила Кенга хиляди приятелски прегръдки, кураж майчино сърчице Flowers Rose Flowers Rose

# 43
  • Мнения: 8
Момичета , мисля ,че ако изпишем още 10 страници със съболезнователни слова към Кенга , не само ,че няма да й помонем ,но може би ще я  натъжим повече...Едва ли има нещо по-тягостно от това да четеш подобни думи ,след като си преживяла толкова разтърсваща загуба.
Кенга ,знае ,че всички сме с нея и ,че всички се молят по-скоро да преодолее мъката си..... Hug Praynig Hug

П.С това е мое мнение....

# 44
  • Мнения: 3
Права си Маги само искам да помоля Кенга да ни навестява от време на време. . . . .  Целувки от мен на всички мами и нека останем заедно всички до април, че и по нататък . . . .

Общи условия

Активация на акаунт