Нашата АПРИЛка Кенга стана мама на ангелчета

  • 9 269
  • 95
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14
Kenga много съжалявам Cry, пожелавам ти сила  и те прегръщам много силно Hug

# 16
  • Мнения: 734
Плаках като прочетох за теб, Kenga_  newsm45 newsm45 newsm45
Предполагам, че няма думи, които могат да те утешат в този момент...Ще се помоля за твоите ангелчета  smile3518

# 17
  • Мнения: 481
Кенга, миличка  Cry Cry Cry......
Толкова ми е мъчно....
От друга страна виждам колко си силна, щом пишеш такъв пост...Искам да ти кажа само, че един ден ще гушкаш твоите ангелчета на небето, а те сега те виждат и те чакат   bouquet

Незнам какво друго да кажа, много ми е ....  Tired

# 18
  • Мнения: 8
Kenga  HugУжасно съжалявам.Бъди силна.

# 19
  • Мнения: 3 211
Oх, миличка Кенга. Така чакахме всички добри новини Cry
Много съжалявам, просто нямам думи да изразя скръбта си.

# 20
  • Мнения: 343
Kenga и аз съжалявам за случилото се мила. Бъди силна и много прегръдки от мен. Hug

# 21
  • Лудогорието
  • Мнения: 107
Кенга, миличка  Hug  Hug  Hug
Само времето и близките ще те излекуват.....
Все едно преживявам моя втори аборт с теб-стана миналата година по същото време  Cry

# 22
  • Мнения: 6
Кенга . . . . няма думи които да утешат мъката ти ..  .. . .заедно с твоето сърце и нашите плачат за твоите ангелчета,защото те са и наши  Flowers Rose Flowers Rose нека почиват в мир newsm17 newsm45

# 23
  • София/Люлин
  • Мнения: 61
Кенга, моля се Господ да ти даде сили да се пребориш с мъката и да продължиш напред. Praynig Знам колко ти е трудно в този момент и че няма думи с които мога да те успокоя, но аз съм сигурна че след лошото идва хубаво и някой ден ще бъдеш възнаградена с това, което най-силно желаеш. Hug Hug Hug

# 24
  • Мнения: 3 211
Момичета, смятам да променя темата. След малко ще редактирам в памет на ангелчетата на Кенга.

# 25
  • Мнения: 2 090
Кенга,сърцето ми зякаш за миг спря докато те четях... Weary.
Съжалявам миличка,незнам какво друго бих могла да ти кажа... smile3518
                   
                    Дано твоите ангелчета бдят над теб!
                    Flowers Rose Flowers Rose

# 26
  • Мнения: 137
Мила Кенга, очите ми се напълниха със сълзи докато четях.
 Искрено съжалявам за случилото се със теб.Знам че може би няма думи които биха те утешили, но бъди силна и се постарай да продължиш напред колкото трудно и невъзмможно да ти изглежда това сега.

Искренно съжалявам  Weary

# 27
  • Мнения: 3
Kenga ужасно съжалявам  newsm45

Със сигурност думите не са утеха за теб в този момент, но трябва да бъдеш силна, вярвам, че с подкрепата на най-близките ти ще успееш да се справиш с трудностите. Пожелавам ти от цялото си сърце един ден да имаш най-чудесното бебче на света Praynig
Знам, че е клише, но наистина вярвам, че след лошото идва нещо хубаво Praynig Praynig Моля се да е така и при теб Praynig

Кураж  Hug

# 28
  • Мнения: 182
Kenga  newsm45 newsm45 newsm45,незнам какво да ти кажа,просто много ми е мъчно!Кураж и дано Бог те възнагради с детенце ! Hug

# 29
  • Мнения: 5
Kenga кураж мила трябва да успееш да преодолееш тази мъка ,но запомни всяко зло за добро .
Обедена съм ,че ще бъдеш възнаградена с прекрасно бебе
Целувам те

Общи условия

Активация на акаунт