Локално кремче за пъпки - спешно!

  • 5 578
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 51
  И имекса и зинерита са от групата на антибиотиците и не е редно да се прилагат без лекарско предписание! Naughty

# 16
# 17
  • Мнения: 51
  Не разбрах:в листовката много ясно пише,че имекса съдържа тетрациклин,който си е чиста проба антибиотик.Освен това срещнах израза "лекарят ще ви предпише"... newsm12

# 18
  • Мнения: 183
И аз съм в търсене на такова кремче.Ще кажа само, че не съм доволна от Нивеа и Гарние.След като за 3 дни не може да мине една пъпка...Нали не съм прекалено взискателна  newsm78

# 19
Зравейте! И да се включа към темата. На 24 години съм и от около 4-5 години ми излизат червени големи пъпки преди менструация и овулация, които 2-3 на червенеят и подуват и след това стават за стискане. В пубертета имах изключително чисто лице. На Нивеа стикчето си го купих и нямаше абсолютно никакъв ефект. Много съм недоволна от него като се има предвид колко усилено го рекламираха. На Гарние използвам SOS малката тубичка и мисля че има ефект, но не го ползвам редовно за да кажа със сигурност. Иначе съм доволна от Норма дерм дневния крем на Виши, който, освен че   лекува пъпките дава резултат и за заличаването на белези от пъпки. Но лошото при мен беше, че след няколко месечна употреба кожата ми привикна към него и спря да ми действа така добре. Използвала съм и ще още нанасям при нужда Зинерит и Далацин-Т, от които съм се изиствала напълно но след време кожата и към тях привиква и резултатът изчезва.  Още нещо с добро влияние върху цялостната кондиция на лицето е маска за мазна и склонна към проблеми кожа на Талодерма, но трябва да се преспива с нея. От няколко дни използвам и молива на Авен и не мога да определя дали ми помага. Пожелавам на всички успех в борбата с противните и упорити пъпки.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 302
На мен много добре ми действаше измиващ ексфолииращ гел и крем за мазна кожа на Ив Роше. Когато започнах да ги използвам още на следващия ден имаше видим ефект върху лицето ми. За съжаление кожата ми привикна с продуктите и в един момент (някъде към края на опаковките) спряха да ми действат така добре. Иначе за локално третиране използвам най-често паста за зъби - като си сложа вечерта, на другия ден мястото вече не е възпалено и постепенно пъпката започва да изчезва.

Общи условия

Активация на акаунт