Какъв алкохол

  • 8 380
  • 157
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 045
Джули4ка сравнението ми не е било за теб.Не си ме разбрала правилно ,но извинявай 6том се 4увства6 засегната.

# 136
  • Мнения: 6 274
Няма проблем....  Hug
Както казах - досега съм била съгласна с теб и се учудих от написаното...  Peace
Обичам хора, които могат да се вслушат в мнението на другите...
Както и такива, които са способни да се извинят, ако са засегнали някого...
За съжаление - все по - рядко срещам и от двата вида...
  Sad

П.С. Хубаво инфо си дала, ама кой ще се замисли над него ?!

# 137
  • Мнения: 1 045
Който се интересува да мисли .Който не го интересува да прави каквото си иска.Форумите са за информация а не за спорове и дискусии кой прав и кои крив.Всеки си има глава да си прави избора и да си събира последствията.
Аз си имам ли4но мнение кое и колко,който го интересува да пи6е на ли4ни,4е ина4е настъпва война.Пък не ми се разправя с никой.

# 138
  • Мнения: 447
Какъвто и да е. С уточнението, че вдигаш чашата, доближаваш я до устните и си я оставяш обратно на мястото. Празници са, наздравиците са доста често срещано явление и няма нужда да си изключение. Но пък не е и повод за пиене....

# 139
  • Мнения: 1 817
Аз си позволявах само няколко гътки бира. Мноого ми се пиеше, а по принцип не обичах.
Може бира или винце за наздравиците Wink Символично !

# 140
  • София
  • Мнения: 1 185
В тези малки седмици, пък и след това - Микакъв алкохол! Не съм изпила и глътка, въпреки че преди това обичах бяло винце, но...!

# 141
  • Мнения: 651
Не се притеснявай да пиеш 1 чаша.Нищо няма да му стане от чаша червено вино или бира.Гинекологът ми каза. Весели ПРАЗНИЦИ!    bouquet

# 142
  • Мнения: 209
И аз си позволявах да пия бира към края на бременността, но от няколко глътки ми се приспиваше, мисля че по-малко няма да навреди стига да не е всеки ден.

# 143
  • Мнения: 4 534
Леле майко! Ей сега, за първи път, прочетох темата за цигарите, благодаря за линка, който сте ми дали преди няколко страници. Е, втрещена съм. Не толкова от това кой пушил, кой не, а от това как общуват помежду си дами, които имат претенциите да се наричат добри майки и да възпитават деца. Този форум взе да става едно много, много тъжно виртуално място. Sad Весели празници и не прекалявайте с нищо!

# 144
  • Мнения: 2 172
Галче ,никога не съм подбуждала някой да пие бира,вино или незнам си още какво.Просто споделих какво ми каза гинекологът (дори той не поощрява редовната употреба на червено вино,както много други лекари). Естествено,че е вредно да се пие,още повече в тези ранни седмици,но някой сега да почне да ми се  обяснява,че вредата от алкохола (говорим за няколко глътки червено вино по празниците) е много по-голяма от вредата на тютюнопушенето,ще си изгуби времето,защото това са пълни глупости  ooooh! Пушачките изведнъж почнаха да се защитават.Ми пушете си,ама какво пълните главите на момичетата с грешна информация (цигарите били по-безвредни от алкохола  ooooh! ) Естествено,че не бива да се пие,надали въобще има жена,която да се налива като смок с концентрати,вина и бири особено пък по време на бременност (освен ако не е пияница разбира се  Mr. Green ) Но факта,че към едното се пристрастяваш и го правиш въпреки опасностите,които крие към невръстното бебе(пушенето) ,а към другото не ,е достатъчно красноречив  bowuu
  В темата за цигарите бях написала един много реален и истинен пост,но модераторите решиха,че истината боли и го изтриха  hahaha Какво повече да добавя...  Tired

# 145
  • Мнения: 1 763
Аз не съм си позволявала дори глътка. Не съм говорила с гинеколког по въпроса, така сметнах за правилно. По празници си сипвах безалкохолно в чашата и не участвах в наздравиците. Това не ми пречеше да си изкарам страхотни празници.

# 146
  • София
  • Мнения: 605
бе пий една малка чаша червено вино за здраве. По принцип не се пие и бира в началото

# 147
  • Мнения: 171
никакъв........алкохол #Crazy

# 148
  • Мнения: 21
 Странна работа, та толкова ли не може да се издържи без алкохол?! На мен ми звучи малко несериозно-една чашка няма да ти навреди. А от устата на лекар-още повече.
 На празник може да си изкараш добре и без алкохол / това го казва заклет бираджия!/, важното е да си с хората, които обичаш.

# 149
  • Мнения: 61
 Искам да се оплача. Моят лекар е страшно е заблуден, забрани ми алкохола, представете си! Аз толкова му вярвах на тоя шарлатанин, а сега разбирам, че жестоко съм се минала. 8 месеца по една чашка, много грубо 240 чаши вино съм пропущила. Е, нищо, иде Нова Година! Бъдещи мами, каня ви да поплуваме в шампанко!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт