Какъв алкохол

  • 8 297
  • 157
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 274
Ясно момичета значи тези празници ще останеме на сухо. Никакво пиене.
Празници ще има всяка година...
Бебчето си ще го носиш един единствен път в живота...
Весели Празници !!!!

# 16
  • София
  • Мнения: 591
Точно така  Джуличка заради него нняма да пиеме нищо. То е най-важното.

# 17
  • На топло...
  • Мнения: 584
Ясно момичета значи тези празници ще останеме на сухо. Никакво пиене.
Празници ще има всяка година...
Бебчето си ще го носиш един единствен път в живота...
Весели Празници !!!!


 Peace

# 18
  • Мнения: 387
е толкова ли е важно пък да пиеш #Crazy #Crazy #Crazy....не можеш ли да устискаш малко по празниците...иначе за наздраве може да си сипеш какво искаш...пък никой няма да знае че не пиеш...

# 19
  • Мнения: 9 814
Аз лично бих те посъветвала никакъв.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 060
Стига да не прекаляваш няма нищо лошо в 1 чаша вино.
По време на бременността съм си позволявала от време на време по 200 мл бяло вино - това пия през лятото.

# 21
  • София
  • Мнения: 44 120
е толкова ли е важно пък да пиеш #Crazy #Crazy #Crazy....не можеш ли да устискаш малко по празниците...иначе за наздраве може да си сипеш какво искаш...пък никой няма да знае че не пиеш...


еееее толкова ли е трудно ти пьк да прочетеш тема 2 страничи преди да пишеш с тозитон...а ?

# 22
  • Мнения: 2 374
Първите месеци е най-добре да се въздържаш и все пак мисля,че една чашка винце няма да ти навреди чак толкова.

# 23
  • Мнения: 6 274
е толкова ли е важно пък да пиеш #Crazy #Crazy #Crazy....не можеш ли да устискаш малко по празниците...иначе за наздраве може да си сипеш какво искаш...пък никой няма да знае че не пиеш...
Момичето вече няколко пъти написа, че няма да пие нищо....
Дори само два поста над теб пак го пише...
Четете, моля...

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Чаша вино или бира мисля , че няма да ти навреди.Четох доста статии и материали и съм се консултирала с доктор и всички са единодушни , че няма да навреди.Аз се интересувах , защото бях бременна , когато се женихме с мъжа ми  Peace.А тук в повечето случаи мненията са доста крайни , а аз смятам ,че
прекаления светец и Богу не е драг .Като сме бременни в инкубатор ли да стоим  Crossing Arms.

# 25
  • Мнения: 493
Мисля,че от 1/2 чаша вино нищо лошо не би се случило,аз алкохол по време на бременност не исках да подуша,но моята лекарка ме караше да пия по 1/2 чаша червено вино.

# 26
  • Мнения: 4 434
Колкото за Наздраве по добре...все пак си в началото Wink

# 27
  • Мнения: 544
Правилно решение да не пиеш, поне според мен.  Peace

# 28
  • Мнения: 114
Пийнах една чаша вино и една глътка шампанско на Нова година(моя се роди 27 Февруари).
И тъй като съм с ниско кръвно лекаря ми каза,че мога вечер да пийвам по една чашка вино,но ме беше страх и пих на празника само.

# 29
  • Мнения: 31 196
Най-добре е нищо да не пиеш.

Общи условия

Активация на акаунт