Докато си карам варицелата да споделя ценни неща...

  • 4 548
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • видин
  • Мнения: 358
коЧоева, напълно те разбирам. аз карах тази гад на 33 години - пет дни бях като в делириум. имах мехури навсякъде - буквално.

# 16
  • Мнения: 238
KoЧоева, за сърбежа помага и Фенистил (гел и капки). Моите и тримцата изкараха варицела миналия месец та знам за какво говоря  Crazy

# 17
  • Мнения: 6
Супер , мерси за ценните съвети, сърбежа вече отминава, сега останаха кърваво червените петна с гнусни тъмни на цвят корички. И това ще преживея!

Simple Smile

Много хубави празници на вас и не забравяйте да си пожелавате красиви неща, желанията се сбъдват!

# 18
  • Мнения: 2 732
бързо оздравяване на всички !

# 19
  • Мнения: 478
ужас, и аз тези дни забелязвам че форума е пламнал от "варицела", наистина си е епидемия по софийско равно поле
коЧоева, непременно обърни внимание на тези препарати които тук ти споменаха: Ацикловир, Изопронозин..т.н. противовирусни/имунни препарати след консултация с личната лекарка разбира се. Зовиракс не съм още проверила за какво е

# 20
  • Мнения: 2 959
..."Аз откъде да знам, то по онова време никой не ти казваше кво му е на детето"...
Кочоева, с много неприятно изживяване точно преди празниците Те е сюрпризирала съдбата, дано по скоро се разделиш и с останалите петна, за да се наслаждаваш на предстоящите моменти. Много Ти е приятен за четене първият пост, жалко че се включи поради таз неприятна ситуация, но пишеш много завладяващо- описателно. А и Майчето Ти има чуство за хумор, явно това Ви е наследствена черта. Хубави празници и на Теб, Момиче, и не бързай да порастваш, само заради един подпис!

# 21
  • Мнения: 3 219
И аз карах варицела на 25 години Sad, заразих се от детето. Също за пъпките и повяхването им помага Микстура Алба.

Общи условия

Активация на акаунт