гласуване за рамка в седмичния конкурс на фотошоп

  • 4 504
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 516
Китът наистина е страхотен, обаче като бях без комп до онзи ден Sad
Моите "залагания":
5,4 Ели или Румка
19 Румка
11 Никки
14 Virginity  
9 ma cherie
18 Вейдър


Аз пък мисля ,че 4 е на neci  Peace

# 31
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Ето и моите скромни прогнози
13 е на Ани
19 на Румка
10 на Хера
14 - Вейдър

 Crazy Crazy

# 32
  • Мнения: 1 516
Хера - 17

# 33
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Ако все още се гласува- 1,3, 6, 10, 17 , но всички ми харесаха  Peace

# 34
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Залози се приемат все още, обаче време почти не остана!

# 35
  • Мнения: 2 270
Охооо залози правите вече.Аз лично не мога да разпозная никой.Аз не съм учавствала този път никъде Embarassed
Според мен участниците са по малко , защото имахме  само 3 дена/заради празниците/а и с всеки изминат конкурс участниците по принцип ще си намаляват

# 36
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Аз участвах с рамка но на нея не е моето дете.
 Mr. Green
Немога да давам прогнози защото още не усещам стила ви.....
2 - на шер
3 - Радостче

Моята е 17-та. Гласувах и за нея защото наистина си я харесах този път...колкото и нескромно да звучи Blush

# 37
  • Мнения: 2 270
Хайдеее
Честито на победителите/Още не знаем кои са/
1 място-26 гласа  №19
2 място-23 гласа  №7
3 място- 18 гласа №4 и  №17/хера/
4 място -17 гласа №1 и №14

# 38
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Ехееее, благодаря ви момичета, това е невероятен подарък за днешния ми празник. Участвах с рамка номер 19 , която направих в 9 и половина вчера сутрин, като трябваше да се участва до 10.00 часа Heart Eyes, ехее, много съм щастлива и доволна. Благодаря за гласовете, моя бе и номер 7.
Ани, благодаря и за твоя труд, който е невероятен. Опитах се да направя две коренно различни рамки, и дано се е получило.
Честито и на останалите! Hug  bouquet

# 39
  • Мнения: 276
Честито на победителите !   bouquet И аз си мисля, че № 19 е на Румка.
А тези, които заложиха на мен .... ми не съм участвала  Mr. Green
Но предположенията ви ме ласкаят, защото рамките са супер яки  Peace



 А !!!  Тя вече си е признала .Честито!

# 40
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Честито на победителите и в тази категория!  bouquet

Хера, ласкаеш ме, защото на рамката си сложила надпис, с който участвах в един от конкурсите! Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 1 516
Честито на победителите. Моята е номер 3...

# 42
  • София
  • Мнения: 7 242
Честито на победителите  bouquet
Този път не съм участвала. За сметка на това исках да ви покоментирам, обаче наистина всички много ми харесват. Просто няма какво да каже Hug Браво!

# 43
  • Мнения: 2 270
1.
Много ми харесва.Семпла изчистена.Снимките се набиват на очи/както би трябвало да бъде/Браво

2.
През цялото време си мислех,че това са 2 сестрички,а то било огледало.Прекрасна рамка.Нямам забележки

3.
Харесва ми всичко с изключение на чернобялата снимка,ако беше цветна щеше да е прекрасна

4.
Този фон-рамка на заден фон не ми допада.Много му е лоша резолюцията и това се набива на очи.Мисля,че без него щеше да е перфектно

5.
Харесва ми тази рамка.Чудя се как ли би стояла на бял фон.Пробвай

6.
Много ми е малка звездичката и се губи.Иначе ми харесва

7.
да-да великолепна творба.Браво

8.
Весело.Коледно

9.
Много нежно.Препоръка към автора.Такъв шрифт използвай само с малки букви.Само като първа буква в изречение стои добре -иначе не

10.
На мен лично много ми харесва тази рамка.Гласувах за нея.Нямам забележки

11.
Браво Никки./дано е твоя/Много оригинално.Трябваше да сложиш нещо и там където гледа малкия.Щеше да стане перфектна

12.
Тук не ми харесва как е отрязана снимката.Детето обича едни крака
Иначе рамката е много хубава

13.
Може би без надписа би било по добре.Така е малко претруфено.Иначе е весело ,коледно

14.
Харесва ми тази рамка

15.
Гласувах и за тази рамка.Допада ми.Има леки неща за побутване ,но иначе е супер

16.
Композицията от елементите е направена блестящо.Добре би било обаче да се смени цвета на рамката около снимката,защото се слива с фона.Прекрасна работа.Браво

17.
И тази много ми харесва

18.
Хубава е

19.
Прекрасна рамка Румка.Браво

20.
Джени извинявай за недоразумението/другия път да четеш всичко Grinning/
Рамката ,която постна в темата беше по хубава.Направо прекрасна

# 44
  • Мнения: 1 008
Аз ще си позволя тоя път да покоментирам
1- много ми харесва идеята и снимките. Аз бих махнала надписа и бих насложила фона със снежинките в горната част. Но и така е супер!
2- моята рамка. Много си я харесвам. Момента, в който направих снимката наистина беше магичен …
3- хубава рамка. Аз лично бих махнала звездата със завъртулката.
4 -харесва ми  много.
5 -също интересна идея. Според мен ще  стои по добре ако фона е червен като шапката на момиченцето.
6- много хубава рамка!
7- Сладко детенце, но не мога да разбера от какво изкача. Би следвало да е от снега, но някак не ми стои естествено тая подаваща се глава. И на едното зелено клонче няма снежинки  Peace
8- много ми е шарена. Бих махнала едната рамка. И снимката да е малко по контрастна
9- Интересно. Ако фона е цял няма ли да е по добре?
10- хубава рамка.
11- цветово не ми допада. Иначе е хубава рамката.
12- много ми е малка снимката и елементите спрямо това голямо сърце  Confused
13- прекалено шарена за моя вкус. Момиченцето едва се забелязва от другите неща и на преден план ми се набива мечето с шапката.
14-  нещо не ми допада композицията  Confused
15- хубава рамка. Може би снимката ми идва малка, но аз като цяло предпочитам по големи снимки.
16- харесва ми, но също ми се струва малка снимката.
17- хубава е. Аз бих я центрирала и намалила малко зелените клонки, така и  надписите няма да са върху тях и според мен ще е по добре.  Браво, Хера Hug
18 –интересна е идеята.
19- добре направена рамка, но не ми допада.  Confused Не мога да усетя магичното. Но явно проблема е в мен. За пореден път установих, че имам различни възприятия за нещата….
20- харесва ми, само снежния човек е във въздуха. Долу ще стои по добре.
Гласувах за 1,2 и 6
Надявам се никой да не обидя. Не съм от най разбиращите, просто това  е личното ми мнение   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт