104та немска: Гер ап У, гер ап У

  • 14 364
  • 287
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 335
Татяна, забравям вече няколко дни да ти напиша да пратиш и на мен инфо относно купуването на играчки за домовете.

# 271
  • Мнения: 11 322
Мише, имай предвид, че зелето действа намаляващо на лактацията! Naughty По-добре с извара.
Серди, идея нямам дали ще правим бой със снежни топки в Сб или вие да дойдете до нас? То толкова малко наваля при нас, че и за бой няма да стигне.

# 272
  • Мнения: X
Привет банда!
Много сте изписали, попрегледах диагинално. Почвам по ред на номерата, ако някой изпускам да извинява. Недоспала кърмачка толкова може.

Мишке, лецитин и мокри топли компреси, кърмене много и сменяй позите. Това е, друго няма, те дамите преди мен са били обстойно изчерпателни.

Татянка, моята машина е Onyx Unold. Купувана е преди 4 години, нямам никакви забележки към нея. Експлоатирам я сериозно.

При нас е студ страхотен, ама sняг няма и грам. Поне веднъж да падне, децата да се порадват. Иначе аз съм без ботуши, все не мога да си харесам. Сега по солдено време пък съвсем не мога. Капричоза такава.

diangeli , пожелавам ти късмета да ти се сбъдне в най-удобния момент. Макар че такъв момент все не идва. Питаш за моите деца. Не, не са кротки, големи диваци са батковците. Бобо почна да укротява, но макия е палав за трима. Те са планирани да са така с малка разлика, но за третото ни се искаше да е след 4-5 години, като се установим малко за по-постоянно някъде, да поработя и понауча езика.  Обаче - изненадаааа. Много внимаваме с тия работи, как пък точно на нас ни се случи? Е, случи се, в най-най-най неподходящия момент. Предстоеше ни местене (не се знаеше къде), мъжът ми сменяше работата, децата малки, аз здравословно позакъсах. За капак бременността се случи тежка, случките все не свършваха. За периода на бременността преживях 2 кризи - жлъчна и бъбречна, 3 операции, амниоцентеза. Лекарствата за задържане не съм ги спирала. Раждах 4 дена. Местихме се когато бях в 8 месец вече - сменихме страната, не само града. Е, справихме се. Няма да кажа че е било лесно, напротив. Беше страшно трудно, но мина и се забравя. Сравяме се основно сами с татито. Викаме баба само когато влизам в болница, татито ни много работи, няма как да е постоянно в къщи. Големия ни батко тръгна на градина целодневно, предстои малкия да тръгне за половин седмица. Съвсем възможно е гледането на 3 деца без помощ, дори и с малка разлика. Но пък трудностите се забравят, остават веселите неща. Знаеш ли какъв хилеж е като почнем да разказваме на някой защо и трите ни деца са родени в разлицни страни? С малко повече организация и още повече непукизъм нещата са нареждат. И да ти кажа, сама като се справям ми е най-добре. Бабата повече ми пречи.
Кураж и късмет ти пожелавам.  И да ме извинява аудиторията, че я занимавах толкова със себе си.

Мистикови и Сърфови - сладури сте. Завиждаааам за купона, весело ви е било.


Последна редакция: пн, 05 яну 2009, 10:31 от Анонимен

# 273
  • Мнения: 1 093
Сбъдваща мечти, много си права, че няма най-удобен момент за бебе.  Grinning И двете ми бременности са планирани, и двете се оказаха в най-неподходящия момент.  Joy Първо с каката - чакахме 2 години мъжът ми да получи виза за Германия и все му отказваха. Решихме да си имаме бебе и след 6 месеца опити забременях. Две седмици след като го разбрах, той получи виза и дойде тук за 2 години. После се прибра в Бг и пак правеше опити да дойде - 2 години нищо. Решихме, че второто бебе ше го планираме по-добре, за да сме заедно. След 6 месеца отново бях бременна и отново 2 седмици след това го извикаха да дойде тук. И като стана на 2 месеца Алекс, вече всички дойдохме при него. Сега мислим за трето, ама не смея нищо да планирам, явно това не ми е силната страна.  Joy

# 274
  • Мнения: 11 322
Дианжели, да ти кажа честно много хора са ме питали с тези буйни деца как съм се решила на трето.
Малко акъл се иска за тая работа! hahaha ooooh! (много съботи)
Като си знам темперамента - няма на кого да се метнат.
Дано поне третото (хем е зодията на баща си) да е кротък като него. Ама само си мечтая  Whistling
Важното е ти да искаш. А подходящ момент няма никога. Confused

# 275
  • Мнения: 7 605
Наистина няма подходяЩ момент, дори и zа 2рото.  Първо 4акаШ zа да нямат малка раzлика, т.е. да не е гър4, после пък не можеШ да се наканиШ zаЩото 1вото ве4е е "голямо" и не ти се по4ва пак от нулата  ooooh!

Бискара, мерси, Ще те имам предвид   bouquet В таzи връzка, моми4ета......не zнам какво да мисля. Писах на ЛС на едно моми4е от сдружението на Варненските майки, тя ми отговори, аz пак й отговорих, дадох й и Скайпа си, и от тогава ни вест, ни кост. Ве4е пове4е от седмица 4акам отговор, а е вляzала във форума. Не zнам какво да си мисля. Като 4е ли не искат  newsm78 Каzвайте какво да правим, да търся ли друг дом? Да го плануваме ли zа Велик Ден? Дайте идеи  Hug

И да ви се опла4а. Преглътнах предстояЩата смърт на маШината zа хляб. ШоШи, МиШенце, мерси zа препоръките, Щом и двете ми препоръ4вате съЩата, тя Ще е   bouquet Оба4е сноЩи Милена раzля една 4аШа вода (добре, 4е беШе само вода) и 4аст от водата отиде към лаптопа ми, вкл. и на клавиатурата  ooooh! И сега някои клавиШи не работят  Sad  Лаптопа е на по4ти 2 години, ремонт не си струва, той струва 200?, това го zнам от гор4ив опит  Twisted Evil (беШе на 5 дена, когато раzлях капу4ино върху клавиатурата  Whistling ). Та сега трябва и zа нов лаптоп да се оглеждам  ooooh!  4удесно на4ало на новата година, няма Що  Twisted Evil

# 276
  • Мнения: 3 521
Да го плануваме ли zа Велик Ден?Hug

Да, аз съм за Великденска акция - сега така или иначе има събрани доста пари от базарите, които ще запушат някои дупки. След месец-два, когато стане ясно каво е купено/подарено ще можем да се включим адекватно Peace .

Съгласна съм, че с много мислене подходящ момент за бебе не се избира. Целиш се горе-долу пък каквото сабя покаже и честта, майко, юнашка . Няма леко нито с едно, нито с две, нито с три, нито с пет деца.Whistling

# 277
  • Мнения: 2 907
Как сте бе жени?
Деца планувате. Аз съм сигурна, че повече деца не искам, едничкото ми мишле ми стига, да ми е здраво и щастливо само.

От днес пак започва рутината - мъжът ми на работа, детето на градина, аз в сайта на работната борса. Пускам кандидатури, поправям биография след биография, че ха дано някой се излъже да ме извика на интервю и така.

Сърф, изпратих ти още онзи ден нещата на абв.бг, другия мейл го нямах изобщо запаметен.

# 278
  • Мнения: 3 521
Получих всичко Laughing.

# 279
  • Мнения: 2 907
Я да ви разкажа един куриоз.
Нали се сещате, че кандидатствах за една работа и аташéто, което ми отговори се казваше Любена Кривчева. Не се знаеше дали е българка или друга.
Та преди няколко дни получавам едно ЛС тук във форума от непознат за мен ник. Жената ми обяснява, че издирва тази Любена от години, че просто е написала в гугъл името на приятелката си и я пратил във форума. А самата жена, която търси Кривчева също пише във форума. И се оказа, че Кривчева е българка от един наш южен град и ако не за друго, то моята кандидатура спомогна на една форумка да открие старата си приятелка. Светът е малък, нали  Laughing

# 280
  • Мнения: 1 190
Татяна, като си вземеш нов лаптоп си купи и силиконова защита за клавиатурата. Предпазва точно от храни и напитки Grinning

# 281
  • Германия
  • Мнения: 8 103
Татяна, като си вземеш нов лаптоп си купи и силиконова защита за клавиатурата. Предпазва точно от храни и напитки Grinning
Ехххх, ако предпазваше и от шавливи детски пръстчета, цена нямше да има Laughing На мен такава ми трябва.

# 282
  • Мнения: 7 605
Брех, такава силиконова zаЩита не съм мярнала никъде  Thinking

И аz да раzкажа един куриоz, обърнах лаптопа, иzсуШих го, сега си работи  Crazy Но zа всеки слу4ай иzбирам нов, и се 4удя дали да е Мак или обикновен, но с Виста?  newsm78

Сърфи, мноу сте сладки на снимките  Heart Eyes

# 283
  • Мнения: 1 190
Татяна, като си вземеш нов лаптоп си купи и силиконова защита за клавиатурата. Предпазва точно от храни и напитки Grinning
Ехххх, ако предпазваше и от шавливи детски пръстчета, цена нямаше да има Laughing На мен такава ми трябва.

Честно да ти кажа моята сладурка не проявява интерес към компютъра по принцип Grinning, но ето я

# 284
  • Мнения: 3 521
Татянка, ти май беше писала, че сте купили изцяло нов хардуеър за Макинтош или се лъжа Thinking. Ако го имаш наличен я манИ Вистата Wink.

п.п. Благодаря Flutter

Общи условия

Активация на акаунт