КГБ = Клуб на Готините Баби - 54

  • 20 427
  • 389
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 5 079
Честит имен ден на Стефановците на Арита и Танита,на зетя Стоян на Дидия и сина на Мери.

Марси нека си все така чаровна ,усмихната . Бъди здрава и успеха да те съпътства във всяко начинание.
Честит празник и на майката на Светла
 Аз преди час се прибрах от селото на баща ми и бързам да си поднеса поздравите.
 Шпунц съм,влязох от компа на Оля.

# 241
  • Видин
  • Мнения: 961
Привет, момичета! Heart Eyes
Цял ден нямах нет чака сега го пуснаха Crazy

Честит Стефанов ден на всички празнуващи!
На майката на Светлето, на дядо Стефчо на Танитка, на Стефан на Арита, на сина на Мери, на зетя на Дидиа!
Да са живи и здрави, с гордост да си носят името и късметът винаги да им бъде спътник!!!




Марси, честит рожден ден!
Бъди нежна и добра, както до сега,
бъди весела, красива и много,много щастлива!



И аз черпя, че моята баба е Стефка:  Grinning


Танче, прекрасен изглед към Варна!Завиждам ти! Peace
Дидиа, Янче, и при вас гледката е прекрасна и снежна! Hug

Весел празник на всички празнуващи и "НАЗДРАВЕ" !!!

# 242
  • Мнения: 8 665
ЖАКИ,ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА БАБА ТИ СТЕФКА!!!ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА И ОЩЕ МНОГО ГОДИНИ ДА НОСИ ИМЕТО СИ С РАДОСТ И ОБИЧ ОТ ДЕЦА,ВНУЦИ И ПРАВНУЦИ!!!

# 243
  • Мнения: 263
Жаки, честит имен ден на милата ти баба! Нека да е жива и здрава, и още дълги години да ти се радва на теб, на децата ти, на внуците и правнуците!




tdj, заповядай при нас да пишеш! Виждам, че доста често четеш тук! Ще ни бъде приятно!Hug Hug Hug

Последна редакция: сб, 27 дек 2008, 20:28 от didi***

# 244
На готината баба Танита 60 желая много здраве штастие и касмет за всички в семеиството именици целувки  bouquet

# 245
  • Видин
  • Мнения: 961
Благодаря ви за поздравите, момичета! Heart Eyes

Дидиа, разгледах и другите албуми със снимките ви.
Цветина е много красива, децата и зет ти също!Да са ти живи и здрави! Hug
 

# 246
  • Мнения: 8 665
               Жаки,благодаря!То Снимка-бг нещо не иска да изпраща само отделни jpg-ци и така излизат всички албуми. Laughing

# 247
  • Мнения: 263
Ей, момичета вижте какъв Дядо Коледа съм! Laughing  http://s4.dancingsantacard.com/default.aspx?santa=5428928    Можете да си направите и вие с ваша снимка или на внучетата да ги изненадате.

# 248
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 821

 Момичета,разбрахте ли,че и Танитка е именичка?Аз го писах още в началото.
Казвам ЛЕКА НОЩ,че моето момченце отдавна спи - окъпано и нацелувано!
пожелавам ви такава приказна нощ

# 249
  • Видин
  • Мнения: 961
Лека нощ, Янче! Hug

За Танчето не съм разбрала, че е именничка Sad
Танче, честит ти имен ден, мила!
Бъди жива и здрава и все така с младежки дух!
Желая ти много щастие и много нови поеми за КГБ - то!



Диди, направихме си и ние дядо Коледа Grinning

Последна редакция: сб, 27 дек 2008, 22:03 от Жаклин

# 250
  • София
  • Мнения: 19 112
Не знаех за Танита, съжелявам.
Танита, зло да те забрави - пожелавам здраве, много щастие и любов от деца, внуци и правнуци. Много да се слушате и разбирате със дядо Стефчо.  Да продължиш да ни радваш с поеми и весели пожелания. И - голямата награда от всички ТВ състезания ти пожелаваме двете с Ани.
Целувки от нас  bouquet  bouquet  bouquet

# 251
  • Мнения: 8 665
ТАНИТА,ЧЕСТИТ ТИ ТРОЕН ПРАЗНИК ВЪВ ВАШЕТО СЕМЕЙСТВО!!!ЗЛО ДА ВИ ЗАБРАВИ И САМО ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ НА ВСИЧКИ!!!ТИ ДА СИ ВСЕ ТАКА ВЕСЕЛА,УСМИХНАТА И ОБИЧАНА ОТ СЪПРУГ,ДЕЦА ,ВНУЦИ И ПРАВНУЦИ!!!

                      ТАНЧЕ ТОВА Е ЛИЧНО ЗА ТЕБ!!!



                И ме извини ,ама с имените дни съм зле  Embarassed Embarassed Embarassed ако не ми кажат кога какво е и собствения си имен ден не знам! Embarassed

# 252
  • Мнения: 263
Лека нощ и от мен! Приятни сънища на всички! Hug

# 253
  • Мнения: 5 037
танита,това е за теб послучай  именния ти  ден!



# 254
  • Мнения: 5 037
благодаря на всички  за пожеланията ви!

Общи условия

Активация на акаунт