ДЕКЕМВРИйке, знамето развей, на този свят дойде Матей!

  • 22 925
  • 277
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 799
Айде на диабетааааааааааааааа  Mr. Green
Дами, почерпете се в чест на моята малка лейди:
и
И аз като Къдрокоса си пожелавам здраве и щастие на момиченцето, а като екстра - по-спокойни родители  Peace

Къдрокоске, честит празник и от нашата къща на вашата къща   bouquet Боби, много, много здраве, късмет и усмивки ти пожелаваме, а мама и тате много да те слушат  Tada

Уф, нещо са ме изтрескали хормоните и цяла вечер ми се наплюнчва погледа от най-малкото нещо, така че отивам да си подсмърчам от умиление, докато гладя Магиния тоалет за утре...  ooooh!

# 31
  • Мнения: 1 461
Привет Галето има скарлатина пием АБ но като четох в нета какво пише се притесних много давайте съвете моля ви

ЧРД ба Боби   nbirthday  bigdance2
Мила Ели да ви е жив и здрав рожденника

ЧРД на Маги  newsm59  Gift
Пачи нека Маги бъде най послушната кака

Последна редакция: нд, 28 дек 2008, 10:51 от kar4ita

# 32
  • Мнения: 9 494
Честит Рожден Ден на Маги и Боби! Heart Eyes
Много здраве, усмивки и щастливо детство!

Кари, на нашия бяха изписали само АБ и витамини. Плътно поне 10 дена се пие антибиотика, а след това се прави контролна урина, за да се види да не би да има отражение на някой орган. Моя позната ми препоръча да направим ЕКГ, но не съм правила Confused
Понеже антибиотика може да докара разстройство, вземи "Био Гая"-това е пробиотик Peace Дано й мине леко на Галето Praynig

# 33
  • Мнения: 940
Честит Рожден ден на сладката Маги, да е много здрава  и щастлива  newsm59 !Честит празник на Мама Пачи,да те радва все така малката ти принцеса и дано да имате страхотен Рожден ден днес!  bouquet

# 34
# 35
  • Мнения: 728
ЧЕСТИТ ТРЕТИ РОЖДЕН ДЕН НА МАГИ И БОБИ!
ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ,
МНОГО ВЕСЕЛИ,УСМИХНАТИ И ПОСЛУШНИ!
ДА ИЗЖИВЕЯТ ЕДНО ПРЕКРАСНО БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО С МНОГО ЛЮБОВ!

# 36
  • Мнения: 458
Честит рожден ден на Маги и Боби! Да са живи и здрави, много щастливи и с голям късмет в живота!
Мили майчета, честит ви празник. И вие да сте живи и здрави, за да се радвате на успехите на вашите дечица   bouquet

http://gstaykova.multiply.com/photos/album/66/66# - малко снимки на нас.

# 37
  • Мнения: 80
Честит празник, дребуси! (Маги и Боби)

За вас здраве и безгрижни пакости, а за гувернантите спокойствие и само спокойствие!  Heart Eyes

# 38
  • София
  • Мнения: 531
Честит Рожден Ден на Маги!!!

Честит Рожден Ден на Боби!!!

Да са живи, да са здрави! Да са палави и щури, умни и добри! Да са красиви и дружелюбни!!!

  bigdance2 nbirthday  bigdance2

Мили Пачи и Ели, честит празник на семействата ви!!! Здраве и здрави нерви!!!

 newsm51 smile3525  love001

# 39
  • Мнения: 728
Как сте мацки?
Готови ли сте да изпратите годината?
Аз нямам търпение,че за мен не беше една от най-хубавите...
Да се надяваме,че 2009 ще е по-добра.
Ние сме добре,Ивко лудува по цял ден,много се радва на снега(който видя много за малко).
На 4ти заминаваме на почивка в Банско и вече нямам тръпение...
Дядо Коледа ни донесе много подаръци,най-вече на ивко,който беше много щастлив и тази година не плака от белобрадия старец! Mr. Green

Ланг,сега ти видях втората лентичка...ти си на финала бе мацо  Hug
надявам се всичко да мине добре! Shocked

Краси
,много лошо така.Дано бързо се оправи всичко! Praynig
Габи,много е порастнал Виктор...имаш си едно голямо момче!  Peace
Къдрокосче,много е хубава тортата,предполагам и вкусна.Да нацелуваш големия мъж от нас! Hug

# 40
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 247
Честит рожден ден на Маги и Боби!!!!!
Много радост ви желая мили деца , много здраве и много късмет!!!! Растете умни  и будни деца за радост на вашите родители!!! Hug Hug

# 41
  • София
  • Мнения: 3 916
!естит рожден ден на Маги и Борко!
Да са живи, здрави, много щастливи и да имат весело и безгрижно детство!




От известно време нямам грам свободно време и затова само честитя на хлапетата празниците.
Като се по освободя тогава ще пиша повечко.

# 42
  • Мнения: 438
Честит Рожден ден на Маги и Боби!
Много здраве, усмивки и безброй подаръци мили дечица!
Честит празник и на вас Пачи и Къдрокоске! Много да ви обичат и да ви радват!
Пачи - пожелавам ти Маги да наследи духа ти и да не те оставя да скучаеш нито за миг!
Ели - а на теб пожелавам бързо адаптиране на Боби и на вас и много, много късмет!

# 43
  • Мнения: 2 614
Честит Рожден Ден на Маги и Боби! ДА са здрави, палави и щастливи!
 newsm59 newsm59 newsm59  Gift newsm67 Tada

Пачи, Ели, желая ви много щастие и безкраен празник с вашите дечица!


Весела Коледа! Щастие, здраве и благополучие в семействата!
   bouquet

# 44
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Много ви благодаря за милите пожелания, момичета!   Hug Hug Hug
Ние изкарахме един много хубав рожден ден!  Party Боби беше страхотен и много щастлив!  Heart Eyes Децата се наиграха, родителите се наприказвахме, хапнахме, пийнахме!  Laughing Боби беше страшно въодушавен при отварянето на всички подаръци и много си ги хареса!  Peace С една дума - и малки и големи изкарахме чудно!  Wink

Общи условия

Активация на акаунт