Кой какво сервира вчера, кой какво ще готви днес?

  • 10 109
  • 239
  •   1
Отговори
# 165
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Днес пак ще имаме гости и ще приготвя пилешки бон филенца на фурна и кюфтета на скара.За гарнитура картофена салата и салата от червено цвекло.А и от вчерашните гости ми останаха руска салата и снежанка , така че ще има много салати. Peace

# 166
  • Мнения: 1 712
Вчера дояждахме новогодишната капама,а днес ще спретна една мусака!

# 167
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Гъбена супа и свинско със зеле

# 168
  • гр.Варна
  • Мнения: 217
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА НА ВСИЧКИ! bouquet

От 31.12. не съм готвила нищо и днес смятам да се придържам към това. Ще ядем каквото има, а утре ще му мисля сутринта. Peace

# 169
  • Мнения: 4 406
Още дояждаме капамата, но направих и една баница

# 170
  • Мнения: 164
За много години!
Днес-пиле с кисело зеле на фурна.

# 171
  • Мнения: X
Днес-грах с телешко и дояждаме пак от салатите.

# 172
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 598
Втори ден ядем остатъци  Laughing И за утре има  ooooh!

Останалите от новогодишната нощ свински каренца направих в йената с фантастичен сос от доматено пюре, горчица, соев сос и подправки. Сложих и топени сиренца, станаха божествени.

# 173
  • Сливен
  • Мнения: 894
гювечета,с каквото е останало в хладилника Wink Simple Smile

# 174
  • Мнения: 1 906
За обяд: пълнена пуйка;
За вечеря: Боб, а за десерт крем карамел.

# 175
  • Мнения: 3 830
Вчера: Пиле със зеле, пилешки пържоли с топено сирене и гъби, руска салата, млечна салата, кекс.
Днес: Пиле със зеле, руска салата, крем карамел, мандарини, грейпфрути и банани.

Последна редакция: пт, 02 яну 2009, 21:37 от Estellia

# 176
  • варна
  • Мнения: 1 830
Закуската днес беше - пържени филии
Обяда - пил. дробчета с гъбен сос
Вечерята - салата от боб, св. пържоли на фурна и за десерт - плодове Wink

# 177
  • Мнения: 940
Днес за обяд доизяждахме каквото има. Всеки яде различно (имахме гости, които си заминаха следобяд)--пържоли, торта, баклава, салати, баница, питка, сладолед...
Утре: пица от тестото Верди с барбекю сос, отгоре ще сложа разни неща от хладилника и ще направя "паниран" камембер с галета и корнфлейкс, но ще го опека в тавата. Ядем го със сладко от смокини (домашно).

# 178
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Първа за днес Wink-за обяд наденичка на скара с гарнитура картофена салата,а за довечера фасул със туршийка.Десерта по-късно ще го мисля,ама така ми се е прияла печена тиква... Peace

# 179
  • Мнения: 995
Вече няма нищо за доизяждане.
Снощи правих запечени картофи със сметана, шунка и кашкавал. За десерт- курабии.
Днес ще правя вратни пържолки, шопска салата и нещо сладичко... но не съм решила какво.

Общи условия

Активация на акаунт