Обичате ли парфюми-8?

  • 85 502
  • 1 274
  •   1
Отговори
# 1 245
  • Мнения: 74
Tinkyrbel, Лалик го има много изгодно в гет бг - http://get.bg/catalog/product_info.php?cPath=422_421&products_id=25615  Peace
този на Лалик - Аметист някой познава ли го?
 

Мерси,Tess d`Urberville,но не смея,визмам си главно от бюти зоните и изпитани парфюмерии,а ако е онлайн,само от www.concord.bg.Парила съм се от ментата и от тогава не експериментирам Naughty  Аметиста го имаше,но не го помирисах,чела съм,че повече от 3 аромата мозъкът не възприемал и започвал да ги слива,та за това винаги тествам само по 3...   

# 1 246
  • Мнения: 4 169
Разбира се, щом имаш опасения, аз лично съм си взимала оттам и парфюмите си бяха абсолютно ок, не съм и чувала за оплаквания - но всичко се случва Peace
yaaaaaу, цените в Конкорд са........смайващи, за сравнение - 30 мл. Jasmin Noir 106 лв. срещу 76 лв. в гета Shocked, дори в парфюмерия цената на 30 - цата е по - ниска отколко в конкорд...

Последна редакция: ср, 14 яну 2009, 23:09 от Tess d`Urberville

# 1 247
  • Мнения: 129
Pixie, виждам, че си питала за  Serge Lutens - 5 o'clock au Gingembre.
Днес подуших и това - доминантно подправков аромат. Честно казано, за мен не е особено интересен. Усещам малко ванилия, която подслажда силния джинджифил - и това е. Всички, които го душихме, бяхме "хм, джинджифилова курабия" Simple Smile То, като гледам inspirational ingredients, не се учудвам - чай, джинджифил, мед, канела, захаросани плодове....

А Sensuous - колкото повече стои, толкова по-приятен става. Сладко разтопено дърво...
Никога не съм проявявала любопитство към Serge Lutens, но все пак реших да не подминавам парфюмите, само защото съм си наумила, че няма да ми харесат. Миналата година пробвах три от тях. Все още имам мостричките и все се каня да им отдам по-голямо внимание от това да мацна малко на китката и да го измия след 5 минути.  Понеже и трите са в едно найлонче, когато го разтворя ми мирише на баклава - обилно сиропирана, с подправки и ароматизатори.
Нещо не ме вдъхновяват, но ще взема да си сложа утре някой от тях, да видя как се развива самостоятелно  Rolling Eyes Ще дам шанс на Daim Blond
Този Sensuous ще трябва да се пробва - много обичам дърво  Mr. Green

# 1 248
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Бубс, кажи ми за тези кутии, в които си държиш парфюмите, какви са, от къде?   bouquet
Че ще прецакам колекцията накрая  Rolling Eyes

# 1 249
  • Мнения: 36 047
от Бриколаж, големи картонени кутии в крещащ червен цвят с елхи, за съхранение на коледни играчки - вътре има възможност да се подреждат играчките на два реда; за съжаление парфюмите няма как да са на два реда вътре заради размените им /за изчанчените петдесетици и големите стотици/; утре ще ги снимам и ще ги пусна тук  Wink

# 1 250
  • Варна
  • Мнения: 1 423
от Бриколаж, големи картонени кутии в крещащ червен цвят с елхи, за съхранение на коледни играчки - вътре има възможност да се подреждат играчките на два реда; за съжаление парфюмите няма как да са на два реда вътре заради размените им /за изчанчените петдесетици и големите стотици/; утре ще ги снимам и ще ги пусна тук  Wink

Още утре хуквам на спасителна акция   bouquet

# 1 251
  • Мнения: 868

Pixie, виждам, че си питала за  Serge Lutens - 5 o'clock au Gingembre.
Днес подуших и това - доминантно подправков аромат. Честно казано, за мен не е особено интересен. Усещам малко ванилия, която подслажда силния джинджифил - и това е. Всички, които го душихме, бяхме "хм, джинджифилова курабия" Simple Smile То, като гледам inspirational ingredients, не се учудвам - чай, джинджифил, мед, канела, захаросани плодове....

Малка меца, благодаря! Вече го поръчах, но този път sample (не посмях цяло шише). Аз четох добри ревюта за него и съм любопитна. Но ще съм разочарована ако мирише на курабийка Sad   

# 1 252
  • Мнения: 36 047
от Бриколаж, големи картонени кутии в крещащ червен цвят с елхи, за съхранение на коледни играчки - вътре има възможност да се подреждат играчките на два реда; за съжаление парфюмите няма как да са на два реда вътре заради размените им /за изчанчените петдесетици и големите стотици/; утре ще ги снимам и ще ги пусна тук  Wink

Още утре хуквам на спасителна акция   bouquet

Мимс, така изглежда кутията http://media.snimka.bg/1876/010008051.jpg
за ориентир - другата ми не е толкова пълна, според мен 2 кутии събират 80-100 парфюма, според зависи дали са в картонените си кутиики или не и като се използва само един ред в голямата кутия

# 1 253
  • Мнения: 81
а аз си ги слагам в кутии от обувки,някои по-големи, от ботуши или маратонки по-точно...

# 1 254
  • Мнения: 36 047
и аз ги слагах в такива кутии, но тези имат прегради и са ми по-удобни
освен това имат дръжки от двете страни /на снимката не се виждат/

# 1 255
  • Мнения: 81
Естествено,че тези ще са по-удобни....даже и аз се навих да ходя да си вземма такива.просто ще имам много по-малко кутии отколкото сега  Blush Wink

# 1 256
  • Мнения: 129
Само аз ли си държа парфюмите в хладилна кутия? Повечето са ми в нея, без кутийките, тях ги изхвърлям.

# 1 257
  • София
  • Мнения: 1 509
Необходимо ли е парфюмите, които имат кутии, да се слагат в допълнителни кутии?Мойте си ги държа на тоалетката.

# 1 258
  • Мнения: 36 047
на мен просто така ми е удобно - в голямата кутия лесно ги прибирам далеч от пипащи детски ръце Simple Smile

# 1 259
  • София
  • Мнения: 1 509
Аз реших, че така се съхраняват по-добре Laughing

Общи условия

Активация на акаунт