Звездни компромати - 37 част

  • 29 501
  • 380
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 5 622

Райна,Господ и е давал, давал красота, че чак се е забравил!


Забравил е да. Гърди е забравил да и направи  ooooh! (Но иначе я намирам за много хубава. И има страхотно тяло!)


Райна,Господ и е давал, давал красота, че чак се е забравил!
http://www.prikachi.com/files/347630g.jpg


Някой забеляза ли кретена на заден план  Laughing

# 316
  • Мнения: 2 388

Някой забеляза ли кретена на заден план  Laughing

Не е ли Пацата? Laughing

# 317
# 318
# 319
# 320
  • Мнения: 5 622

Убавец. Виден селски бек. Mr. Green

Доста мазен ми се види, при това...

Противняк (най-вече с поведението си и начина си на говорене)  Confounded

# 321
  • Мнения: 2 407
Е на това Кабо и на мене ми се ходи.
Лео е много готин, Еми изглежа добре.
Златка хич не е грозна,на мен ми харесва.

# 322
  • Мнения: 1 544
Не я харесвам Райна ,имаме общи познати и съм я виждала много пъти на живо - неможете да си представите главата колко очевадно мъничка и е спрямо тялото  Shocked ужас просто -как не си личи по клиповете направо незнам newsm78

# 323
  • София
  • Мнения: 23 134
В Райна ми харесват единствено краката й - изглеждат доста дълги и много стройни.

# 324
  • Мнения: 1 544
В Райна ми харесват единствено краката й - изглеждат доста дълги и много стройни.
Да  Peace краката са супер ,спор няма.

# 325
  • София
  • Мнения: 5 289
Не я харесвам Райна ,имаме общи познати и съм я виждала много пъти на живо - неможете да си представите главата колко очевадно мъничка и е спрямо тялото  Shocked ужас просто -как не си личи по клиповете направо незнам newsm78
Как бе, изобщо не и е голяма главата,виждала я съм толкова пъти,хубава си е,няма нищо несъръзмерно в тялото й освен гърдите.
А тва за Алисия ако е вярно, в което всъщност не се учудвам, горката,колко още такива неща и предстоят...

# 326
  • Мнения: 1 544
Не я харесвам Райна ,имаме общи познати и съм я виждала много пъти на живо - неможете да си представите главата колко очевадно мъничка и е спрямо тялото  Shocked ужас просто -как не си личи по клиповете направо незнам newsm78
Как бе, изобщо не и е голяма главата,виждала я съм толкова пъти,хубава си е,няма нищо несъръзмерно в тялото й освен гърдите.
А тва за Алисия ако е вярно, в което всъщност не се учудвам, горката,колко още такива неща и предстоят...
Ох ,незнм ,когато е със спусната ,накъдрена или  направена с обем коса, може би не се забелязва толкова ,но с вързана отзад на опашка е направо ужас  Shocked и не го забелязах само аз ,доста се коментираше от присъстващите .

# 327
  • Мнения: X
КАРЧЕВА, не си разбрала правилно miki3. Тя казва, че главата й е "очевадно мъничка,  спрямо тялото" , а не че е голяма.

# 328
  • Мнения: 17 546
Нормална си и е главата. Мотахме се по един и същи щанд 10 минути в МЕТРО. Не е много висока и е много слаба. Съвсем обикновено момиче е без грим и изкуствени букли. Даже бих казала, че нейната си коса не е твърде много. Имаше тъничка опашка. Без да е барната от професионален гримьор е просто една от нас, която може и да пропуснете да забележите.

# 329

Общи условия

Активация на акаунт