правихте ли секс по време на бременността си?

  • 31 859
  • 372
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 817
Ние си действахме. Само първия и последния месец разредихме. Зависи как се чувстваш.

# 106
# 107
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Естествено, от хормоните, желанието през този период е най-силно.

# 108
  • Мнения: 651
Първичко си ми е и малко ме е страх,а и нямам чак такъв неистов глад за секс.Ще видим по-нататък колко ще ми се иска.Не се въздържам като монахиня,но и не прекалявам.   Laughing

# 109
  • Мнения: 641
Нямам особено желание.
Но по принцип ако жената се чувства добре може.

# 110
  • Мнения: 209
Нямах никакво желание, само няколко пъти за цели 9 месеца, а и си ми беше първа бременност и се страхувах малко.


# 111
  • София
  • Мнения: 1 946
Ние всичко на всичко три пъти. 2 пъти в началото на бременността, когато нямах никакъв корем и последния път в началото на 5 ти месец. Толкова. Нито мъж ми е страдал, нито аз. Спомням си, че след половия акт се чувствахме гузни някак да не навредим на бебето (не съм имала никога кървене и проблеми) и така...

# 112
  • Мнения: 9 973
нямам желание,но правим за да си угодим Grinning

# 113
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Ние изобщо не правихме.Забраниха ми лекарите още от начало,а по-късно имах  контракции.Мъжа ми ме разбра.Все пак бебето е по-важно от всичко друго.

# 114
  • Мнения: 121
Aбе да ти кажа-НЕ, не правихме това нещо(за нас тогава секса беше "онова нещо" Wink)Имах супер лека бременност.Не я усетих, но...не можех да правя секс.На психическа основа ли беше всичко незнам но...страшно много ме болеше и не можех.после още 2 месеца след раждането...ми то май стана 1 година. #CrazyДобре, че мъжо е пич и ме разбира Hug

# 115
  • София
  • Мнения: 604
до по следния ден Simple Smile

# 116
  • Мнения: 31 192
Не, лекарите ми забраниха.

# 117
  • Мнения: 10
Да доста 4есто. Embarassed

# 118
  • Мнения: 169
Да правим , но не хард даже малко мързелив
  bouquet

# 119
  • Мнения: 3 092
Да, но нямах лекарска забрана .
В твоя случай обаче е различно , не мога да ти дам съвет .

Общи условия

Активация на акаунт