правихте ли секс по време на бременността си?

  • 31 943
  • 372
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 790
Правехме според настроенията.

# 346
  • Карлово
  • Мнения: 328
не!

# 347
  • Мнения: 142
Правенето на секс ( внимателно, а не акробатика) както казва моят лекар, спомага за много по- лесно раждане, ходих на консултация при двама лекари едновременно и двамата така твърдяха, акушерката ми също беше на това мнение. Мъжо се дърпаше, но нямаше избор  Crazy

# 348
  • Мнения: 69
Правим си,......почти както преди:) Не е вредно, освен ако няма усложнения. Бебето си е достатъчно добре "скрито" и защитено. Всичко си зависи от усещането на бременната жена. Аз и мерак си имам доста голям, та.....действаме:)

# 349
  • Мнения: 370
Правенето на секс ( внимателно, а не акробатика) както казва моят лекар, спомага за много по- лесно раждане, ходих на консултация при двама лекари едновременно и двамата така твърдяха, акушерката ми също беше на това мнение. Мъжо се дърпаше, но нямаше избор  Crazy


Така ли?Това за първи път го чувам  Rolling Eyes.Мен пък ме е страх за бебчето и даже съм го намалила доста и вече Crazy

# 350
  • Мнения: 68
В родилното татко за първи път взима в ръце новородениа си син  а бебето запо4ва да го блъска по главата и да вика  fight хубаво ли е така а кажи сега хубаво ли ти е така да видиш на мене как ми беше 9 месеца

# 351
  • Мнения: 7 474
Мен пък ме е страх за бебчето и даже съм го намалила доста и вече Crazy

Нищо му няма на бебето, ако бременноста е нормална няма причина да се лишавате.
На мен акушерката в деветия месец ми препоръча също да зачестим.

# 352
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
О даааа  Grinning

# 353
  • Мнения: 19
Цитат
да.без ограничения,когато ни се прейскаше.доктора ми каза щом се чувствам добре ,може.но естествено с по леки движения и стойки.незнам дали помага за по леко раждане защото аз бях секцио.
da.bez ograni4eniq,kogato ni se preiska6e.doktora mi kaza 6tom se 4uvstvam dobre ,moje.no estestveno s po leki dvijeniq i stoiki.neznam dali pomaga za po leko rajdane za6toto az bqx sekcio.

Моля, пишете на кирилица.

Последна редакция: ср, 06 май 2009, 11:16 от AnMary

# 354
  • Мнения: 65
Да , правехме до последно- до 1 седмица преди раждането. То  си зависи от това как се чувстваш.

# 355
  • Мнения: 571
Първата ми беше проблемна с кървене и си правехме до последно.
Сега със втората също да.
Ако сте достатъчно внимателни не мисля, че е проблем.

# 356
  • Мнения: 33
Аз имам голямо желание за секс,а и лекарят ми позволява,но мъжът ми мн го е страх да не направи нещо на бебето,така че ни се случва мн рядко. #2gunfire

# 357
# 358
  • софия
  • Мнения: 2 140
Към седмия месец спряхме да правим секс.Преди това никак не се лишавахме. Peace

# 359
  • Мнения: 929
Само последните две седмици от бременоста не сме.

Общи условия

Активация на акаунт