правихте ли секс по време на бременността си?

  • 31 862
  • 372
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 674
и двете ми бременности бяха безпроблемни и на въпроса ти конкретно -да правихме до последно секс/е последния месец доста поразредихме-защото аз нямах желание за това/Всичко зависи от твоето състояние и желание за това.

# 76
  • Мнения: 2 013
И още как!  ooooh!

# 77
  • Мнения: 5 940
Да, до деня преди раждането. Родих съвсем на термин.

# 78
  • Мнения: 616
да през цялото време даже накрая май това отключи раждането, защото ден след последния път родих  Joy Joy

# 79
  • Мнения: 3 372
От както съм разбрала, че съм бременна /в 3 г.с./ до сега сме правили секс 2 пъти Crazy Честно казано си ме е страх ooooh!

# 80
  • Мнения: 1 372
Да правили сме. Нямахме медицинска забрана и когато сме имали желание сме го правили.

# 81
  • Мнения: 8 242
Не.
Получих кървене в 13г.с. и лежах 2 седмици в болница..
След това постоянно бях с контракции.. та никак не ми беше до секс  Confused
След като родих - поне година още ми беше криво по темата..
Освен това си има други елтернативи, да не стоите съвсем на сухо  Mr. Green

# 82
  • Мнения: 22 435
Да, правихме секс до последно. Не съм от хората, които биха си представили 9месеца без секс. ))) Е, всъщност родих в 7мият месец. )
Ако има разбира се някакви проблеми, за които е по-добре да се въздържате - ок, но ако всичко е наред и имате желание не виждам проблем.

# 83
  • Мнения: 1 428
Почти не сме правили секс.Просто нямах никакво желание.

# 84
  • Мнения: 2 908
Имах желание и то голямо,ама от началото имах зацапвания като теб и не смеех,а после като спряха,мъжа ми не искаше,не му беше комфортно и не правихме въобще.

# 85
  • София
  • Мнения: 17 592
В твоя случай... каквото каже доктора.

# 86
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Да.

# 87
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 325
Правих до последно. Особено като ми мина терминът  Grinning Нали уж сексът помагал за започване на раждането.

# 88
  • София
  • Мнения: 58
Да, даже докато бях бременна имах много по-голямо желание от обикновено  Embarassed Само последните месец и половина спряхме, защото бях станала огромна и не се чувствах много "секси". А и самото "упражнение" ми се струваше "мисията невъзможна"  Mr. Green

# 89
  • Мнения: 1 919
Не-беше ми забранен от ДОКИ-имах кървене.

Общи условия

Активация на акаунт