Нашите любими торти ... глазури покрития и фигурки за тях 64

  • 38 098
  • 291
  •   1
Отговори
# 255
  • Пловдив
  • Мнения: 846
Честита Нова Година!
Нека тя донесе на всички много здраве, щастие, късмет и любов!
Продължавайте да творите, да вдъхновявате и да радвате хората около вас с прекрасните си торти!

Да са живи и здрави всички именници!

Поздравления за всички, които са показали новогодишните си тортички!
Аз се включвам не с торта, а с един скромен десерт, който пожелаха празнуващите - покривът на Наталина.

# 256
  • Мнения: 1 461
Gushanka изглежда страхотно на този покрив и аз му имам мерак от известно време  Peace
CHACHE  имаш ли скайп или поща да ти помогна ,а локуториото е в мостолес но боята не е изложена на щандовете

Последна редакция: чт, 01 яну 2009, 19:43 от kar4ita

# 257
  • Мнения: 492
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА И ОТ МЕН!
ВСИЧКИ НОВОГОДИШНИ ТОРТИЧКИ СА ПРЕКРАСНИ, ПОЗДРАВЛЕНИЯ МОМИЧЕТА smile3501 smile3501 smile3501


ето я и моята новогодишна тортичка



BIZCOCHO бои можеш да намериш тук www.clubcocina.es

# 258
 blagodarq ti Svetlane, a ti kakvi izpolzva za tazi torta straxotna e.samo po internet li mogat da se zakupqt.

# 259
  • София
  • Мнения: 2 658
Честита Нова Година! Нека да донесе на всички много здраве и късмет!

# 260
  • Мнения: 492
blagodarq ti Svetlane, a ti kakvi izpolzva za tazi torta straxotna e.samo po internet li mogat da se zakupqt.

боите са на Wilton, мисля, че clubcocina имат магазин в Мадрид, можеш да отидеш директно там . а освен това www.theamericanstore.es  и те имат магазин от, който да пазаруваш и не всички продукти са показани  в страницата им. Ако съм разбрала правилно живееш в Мадрид, нали?

# 261
  • София
  • Мнения: 2 671
...
Някой замразявал ли е разбита сметана? Имате ли представа дали като се размрази ще става за консумация?
Стаси, разбитата сметана може да се замразява, размрзяваш после първо в хладилника. На мен лично ми стои малко... хм, "дехидратирана" е най-близко до това, което искам да кажа  Crazy но става за ядене  Peace

# 262
svetlane,ura pri purva vuzmojnost otivam do magazina.a znae6 li kak moga i az da publikuvam nqkoi moi ne6ta.

momi4eta,vsi4ki ste golemi maistorki,no i az ne se predavam

# 263
  • Мнения: 492
svetlane,ura pri purva vuzmojnost otivam do magazina.a znae6 li kak moga i az da publikuvam nqkoi moi ne6ta.

momi4eta,vsi4ki ste golemi maistorki,no i az ne se predavam



мисля, че за да можеш да публикуваш снимки, първо трябва да се регистрираш. след, което снимките ти трябва да са качени някъде в нета, например в multiply.com  и тогава да ги качиш тук, но нека все пак се изкажат по-вещите в тази област, за детайлите,  Simple Smile

# 264
# 265
  • София
  • Мнения: 2 116
Гушанка, Светлане, Карчита - хареса ми това, което сте направили:))

Румя, Шемет, това, което мога да кажа за тази торта не е много - следвах рецептата, дадена от Ласкова назад в темите за Калифорнийска златна треска. Направих 1/2 доза, че нещо много ядене се събра последните 10-тина дена, а и сме си само тримата...така де, не ми се и рискуваше...Пекох в около 18-19см форма, стана около 6см, беше и повечко, но малко спадна в края на голямото печене - пекох препоръчаните 55мин, но под видимата кора отгоре се клатеше много насурово и я оставих на по-ниска Т за около 30 мин още...Като изстина беше доста твърда и сега си е такава, явно попрепечена, но за дупката в средата не подозирах до разрязването...Абе, голям майтап с тази торта, добре, че не ми пречи, та я разглеждам като хумористичен феномен, но ако беше по повод и я разрежа пред гости...що майтап щеше да е...чудя се само откъде тази стабилност, доста я попремествах, мазах, заливах...

Редактирам се - Естел, защо не потърсиш в Практикер при рязането на ПДЧ, има правоъгълни изрезки за по 1-2 лв. Обвиваш в хартия и фолио и става супер подложка - виж на тортата с дядо Коледа - размерът й е около 52х40см.

Последна редакция: чт, 01 яну 2009, 22:56 от dimitrina73

# 266
  • София
  • Мнения: 2 671
Дими, моята дето беше откровено въз суровичка, също стана твърда. Аз си мисля, че така и трябва - прилича доста на Браунис рецептата.
Дано Ласкова се включи с коментар!
А ти с кувертюра от Илчовски ли я прави или с друг шоколад за тестото?

# 267
  • София
  • Мнения: 2 116
Вътре слагах от Стила Долчето, кубчетата, които трябваше да са с карамел ми бяха на Милка с ягода, че не намерих карамел (от тях като вид и вкус и следа няма), а заливката отгоре е с кувертюра на И.

# 268
  • Мнения: 818
ВЪПРОС: момичета от къде мога да намеря голям поднос или нещо подобно? Може и за еднократна употреба? Мисля да правя торта динозавър за сина ми, нали ги харесва много. Та ще ми трябва нещо по голямо където да я сложа, всичките ми подноси не са достатъчно големи.

Estell,виж подложката на моята торта с бутилката-това е табла за отцедник за чинии,пласмасова е,изрязах отстрани борда за да е равна

Шеметче,бутилката трябваше да е куха,ама аз не можах да извадя празната бутилка дето е отдолу Laughing

# 269

Общи условия

Активация на акаунт