Нашите любими торти ... глазури покрития и фигурки за тях 64

  • 38 116
  • 291
  •   1
Отговори
# 105
  • някъде на юг
  • Мнения: 280
Честит рожден Ден и от мен Ванче! newsm59 newsm18 Много здраве, късмет и весели и щастливи мигове!
Много щастие и другите именници днес.

# 106
  • Мнения: 1 965
Продължавам с благодарностите за поздравите. Нямате си и на представа колко добре се чувствам тук   bouquet
Гушанка - тортите ти са невероятни! Елхата ме уби!!!! Колко е голяма и как я построи???
Bambinkamalinka - Перфектен трансфер. Поздравления!!! Цялата торта много ми харесва.....
2в1 - вана нямаше, ама добре ме поглезиха съпруга и щерката!!!! Естествено, че ги почерпих със шампанско...  Wink

Аз съм на финалната линия с моите три торти.... Без кръст останах днес, но съм сравнително  доволна от себе си....
Утре ще празнуваме в свекървата всички празници накуп и аз като една прекрасна снаха, която отива на готово, бях натоварена да направя тортичка. Заради племенника и синчето, отново е детска и весела:

А с тази, ще почерпя в други ден колегите в офиса:
По-ужасен трансфер в живота си не бях правила..... нооо..... това е...
Шоколада като никога не се пресече, но беше толкова горещ че разми контурите..... Яд ме е много....... #Cussing out
Отивам да довърша третата и най-важната.... Готова е, остана само да се направя на Пикасо и да я оцветя..... Наистина стана ..... интересна..... да видим кой ще се съгласи да я яде обаче....  Joy Joy Joy . Катоси знам гостите....... Thinking

# 107
  • Мнения: 461
Ванче, не се ядосвай, метни й ''един бой'' със шприца по контурите  - и да запомниш всеки изминал миг до следващия си рожден ден, сияеща от здраве, щастие и обич. Весело празнуване и на 29-ти!  bouquet
Честито на всички именници днес!

Един процедурен въпрос - някой разбивал ли е сметана с мед Crazy, вместо със захар /щото вече ме домързява да ходя пак до магазина, а точно в момента и наоколо не се забелязват особено желаещи да се пързулкат до там/ Crazy и какъФ евентуално може да е резултата?  Thinking
Или да взема да сложа И малко желатинче?! Sick

# 108
  • Мнения: 2 185
Ванче, честито на патерица и от мен   bouquet

# 109
  • Мнения: 2 185
Доня Коприва е родила дъщеричка Анна- да и е жива и здрава !!! Някой в темата беше питал наскоро, затова пускам новината и тук  Peace

Последна редакция: сб, 27 дек 2008, 20:51 от Clairette

# 110
  • Мнения: 1 965
Доня Коприва е родила дъщеричка Ана- да и е жива и здрава !!! Някой в темата беше питал наскоро, затова пускам новината и тук  Peace
Йеееееееее.....  Hug Hug Hug - аз питах!!! Айде, да ни е живо и здраво малкото АНИ!!!!! И мама покрай него!!!! И бати...... и тати.......

Дами..... представям на вашето внимание, моята торта-автопортрет...

и отблизо:

И ОЩЕ
Обещах ви нестандартна торта за моя рожден ден - е, получавате я..... Ако ще играем на "Открийте разликите", искам да ви кажа че има две разлики - не съм блондинка като тази кобра и моят език не е раздвоен, а разТРОЕН!!! /цитирам съпружеското тяло/
Понеже знам че пак ще има въпросчета, ето ви снимки СТЪПКА ПО СТЪПКА:
ГЛАВАТА
ТОРТАТА
Покритие: Да не мрънкат някои хора че изневерявам на шоколада. Главата също е изцяло от тесто.
Боите: Жълтата е течна на ИЛЧОВСКИ, смесена с глюкоза и малко водка. Покрива перфектно, дори мазния шоколад. Тъмния цвят е синьо и черно - гел от Кадемлия. За него е ясно, че оцветява всичко без проблем.

# 111
  • Мнения: 2 185
Хаха е това ме уби! Ванче ти си абсолютна откачалка, честно  smile3532 . Мисля, че имаш време да добавиш и някаква плячка  Laughing

# 112
  • Мнения: 818
Направо ма уби с тая торта. #CrazyМи запецнах и нищо не мога да кажа/да напиша.Ще сьнувам кошмари тая нощ-толкова е истинска.Не вярвам ,че ти е автопортрет-та ти си душата на компанията,т.е на форума.Аз ако сьм на мястото на гостите ти хич няма да я ям-а да та видя как ще си я ядеш сама,а newsm78.Като си помисля само как очаквах да те видя изрисувана вьрху тортата като портрет...

Хаха е това ме уби! Ванче ти си абсолютна откачалка, честно  smile3532 . Мисля, че имаш време да добавиш и някаква плячка  Laughing
Сьгласна-направи мьжа си като плячка и без това ме е яд дето ти казал,че езика ти е разтроен

# 113
  • София
  • Мнения: 618
Ванче, Ванче,  е изтрепа ни тотално с тази торта. Гледам така #Crazy Shocked Shocked Често казано много истинска ми стои направо настръхнах Sick  Laughing Много си идейна  bouquet

Аз пък да ви почерпя скромно за имен ден на детенце

# 114
  • В кошера...
  • Мнения: 527
Честит рожден ден на патерица, Ванче - най-оригиналната и щура тортоправеща в този форум! Да си жива и здрава, че вече не си представям тези страници без твоя милост.
Предполагам, че има доста хора, които като мен влизат тук да се разтоварят / на ваш гръб, де/.
Честита Коледа и честито на имениците сред нас!
За змиянка думи нямам...

# 115
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Ванче изби рибата в морето с тази торта! Страхотна е - майсторски клас! Верно много на истинска я докарва не знам как ще я хапнете ама ти ще разкажеш после.


destini много са сладки том и джери - ще ти дадат ли да я разрежеш тази хубост?

 

# 116
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Майко мила, каква кобра Shocked. Не знам какво да кажа  #Crazy.
Изтрещяла си Ванче Joy, криза на средната възраст ...
Страшна си   bouquet ...

# 117
  • София
  • Мнения: 2 671
Eee, Ван444еееее!!! Размазах се от кеф! Тотално ме разби!  newsm10 smile3521
Много благодаря за "стъпка по стъпка"-та, сигурна съм, че някой ден ще се пробвам на тая змия и аз, ама много ме изкефи, бееее!
И разбира се - Ч Р Д с най-, най-пожелания!  Hug Heart Eyes Hug

# 118
  • Мнения: 1 965
Като си помисля само как очаквах да те видя изрисувана вьрху тортата като портрет...
Дааааа.... и може би седя на полянка с маргаритки, и плета дантели на една кука..... а около мене пърхат пеперудки и подхвърчат птички...... Joy
Е, да, ама нещо не се вписвам в тая картинка......  newsm78 И ако бях спретнала нещо такова, окончателно щяхте да ме заклеймите като изтрещяла.......  hahaha
....Мисля, че имаш време да добавиш и някаква плячка  Laughing
Crossing Arms тцЪ!!!! Без жертви, моля. Ей,така ще си виря главенцето и ще си гледкам гордо отвисоко.....
...не знам как ще я хапнете ама ти ще разкажеш после.
ще разкажа!!!! При всички случаи ще я дерем преди да я ядем, щото с тая синя и черна боя...... муцунките ни ще са страхотна гледка след това.....
destini - Да ти е живо и здраво именячето!!! Доживях да видя декорацията в действие. Трудно ли беше???? Я, разкажи....

Последна редакция: сб, 27 дек 2008, 22:27 от van444eto

# 119
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Като си помисля само как очаквах да те видя изрисувана вьрху тортата като портрет...
Дааааа.... и може би седя на полянка с маргаритки, и плета дантели на една кука..... а около мене пърхат пеперудки и подхвърчат птички......

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт