какво мислите за името Сечко?

  • 3 069
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 759
не е майтап за съжаление. идеята била да си върнат преди време загубено фамилно име поради грешка при записване.
и за мен е абсурд.
страхотна причина  Crazy
то докато това име стане фамилия бая време ще мине  newsm78 Laughing

# 16
  • София
  • Мнения: 44 129
Това наистина ли ще е име на човек?

# 17
  • Мнения: 324
не е майтап за съжаление. идеята била да си върнат преди време загубено фамилно име поради грешка при записване.
и за мен е абсурд.

Ако толкова тъгуват по изгубената фамилия, защо не сменят своето име или фамилия? Ще направят съзнателен избор и няма да ги е грижа за хорското мнение.
На всяко име може да се измисли вариант за подигравка, но ако малкият се казва Сечко, то жестоките деца ще се хихикат за негова сметка ежеминутно. А това не е в полза на доброто самочувствие на детето.

# 18
  • Мнения: 581
 Звучи ми като измислено със задника, не с главата.

# 19
# 20
  • София
  • Мнения: 418
Благодаря за споделените мнения.
Моето мнение по въпроса се покрива изцяло с вашите.
Ще се опитам да убедя таткото, че този избор е грешка.

# 21
  • София
  • Мнения: 44 129
Благодаря за споделените мнения.
Моето мнение по въпроса се покрива изцяло с вашите.
Ще се опитам да убедя таткото, че този избор е грешка.

най-много да си развалите отношенията, освен ако не сте мноогоо, много близки...но повечето хора на тази тема хич не обичат някой да им се меси....така , че ако не иска да се вслушва, не се мъчи прекалено с разобеждаването...

# 22
  • София
  • Мнения: 418
Той сам ме попита за мнението ми по въпроса и мисля, че наистина иска да го чуе.

# 23
  • София
  • Мнения: 44 129
Е, тогава няма да е проблем сигурно Simple Smile)))

# 24
  • Варна
  • Мнения: 25 252
Наистина не мога да повярвам, че не е шега hahaha
А това дете майка няма ли си? Тя какво мисли по въпроса? Ако бях аз, щях да наложа вето без право на преразглеждане Crazy

# 25
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Най лесното е да отидат в съда и да подадат иск да си върнат фамилията. Мисля, че им трябват свидетели, които да докажат, че така са известни и че не си сменят името за да се крият от закона. Но щом са я загубили с грешка, още по-лесно ще стане. Става бързо и не е скъпо. Пък да си кръстят детето по по-нормален начин.

# 26
  • Мнения: 146
Малък Сечко или Голям Сечко Laughing

# 27
  • гр.София
  • Мнения: 380
Ще се присъединя към изказаните мнения-името е твърде архаично, звучи направо нелепо. Най-добре покажи мненията ни на приятеля си, дано се позамисли преди да причини това на детето си.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 529
В днешно време не звучи добре,но знае ли човек след време...
 Дано детето няма участта да му се присмиват хората в бъдеще.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 185
Стига бе...  Shocked! Детето цял живот ще си го носи, никой ли не мисли за това?!?

Общи условия

Активация на акаунт