Движение на българските майки ПЛОВДИВ-19 тема

  • 15 943
  • 273
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Прекрасни пожелания, момичета Hug
Още веднъж-ЧЕСТИТ ПРАЗНИК А ВСИЧКИ  bouquet

 mu6morok , За сега никой не се е обадил за София, така че ако важи все още офертата, ще свършиш чудесна работа Peace

Бистре, утре от колко до колко часа ще е сортирането?

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Честита Коледа момичета!
Нека всички ваши мечти се сбъднат   bouquet

Бързам да споделя, че бельото и пижамите дарени от фирма "Ареал" за домовете в Калофер и Зелениково са вече при мен в колата ми.  Peace
И за Калофер има пижами, а не само бельо както писах преди време  Peace
Така, че пишете ми на кой да ги предам. Heart Eyes
Бистре - ще ходят ли мотористите в Зелениково?

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Ходенето по домовете ще е след ваканцията, тоест след 5-ти януари. Ако искаш може да го оставиш при мен или при някой друг.
  bouquet

# 18
  • пловдив
  • Мнения: 2 364

Честито Рождество Христово!
Да сте живи, здрави и щастливи момичета!
Успех с утришното сортиране  thumbsup, аз за съжаление не мога да участвам защото
събота ми е целодневния работен ден, но като знам какви камари са там
все ще остане някоя торба несортирана и за мен следващия път
веднага започвам с трупането на мускули  newsm39 jump running
  bouquet

# 19
  • Мнения: 134
Хубави празници на всички!
Мога да се включа в сортирането в неделя или понеделник,моля за точният адрес .... Embarassed

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Връхлитам да обявя за утре, 27.12.2008г. сортиране. Засега сигурни сме аз, Еми и Миленка, но аз ще съм с Виктор, а Еми ще е с Нели, та продуктивността поне на едната е доста спорна  Mr. Green
Много моля ако някой друг също има възможност да се включи, да ми се обади или да ми пише на лични, защото не знам дали ще мога да следя постоянно темата. Peace А нужда от помощ има  Peace
Силве, ще гледаме утре да сортираме поне една част, защото в неделя мъжа ми ще ходи с негови приятели до Зелениково и да могат да занесат малко дрешки, че просто сме затрупани. Следващото сортиране предлагам да го направим след Нова година, към 3ти-4ти януари.

# 21
  • Мнения: 786
Ей на,то за мен не остана място за пожеланията,затова ще го кажа кратко : САМО ЗДРАВЕ !!!
Съжалявам ако съм ви подвела,че ще ударя макар и крехко рамо,но ей сега свършваме и ние подреждането.За другата серия мога пак в неделя само.В събота отново ще работим до късно.
За ходене до Зелениково още от сега заявявам,че ще съм под голям въпрос.Ако не намерим продавач за новия магазин,просто няма мърдане.И по - лошото е ,че така може да остане и за напред.Докато не се появи подходящия човек да работи вместо мен.
Хайде стига само негативизъм,малко позитивно мислене : Новата година ще ни донесе повече  време за благодордната ни кауза и повече сръчни ръчички Grinning
Приятна почивка от празниците Mr. Green

# 22
  • Пловдив, но иначе от Бургас
  • Мнения: 360
Момичета, най-накрая съм свободна, дайте да посортираме или ще пътувате
Ако има нужда от помощ или транспорт за нещо, казвайте

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
mom4i , сортиране ще има отново след нова година.

Имам предложение, посещението в Асеновград да го насочим за края на месец януари и да го съчетаем с отпразнуването на рождените дни на децата родени през месец декември и януари. Съгласни ли сте?


пп. От намерините джиесеми в багажа, работи само единият. Този който е със зарядно. Можем да го дадем на някое от децата.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Днес ми дадоха 15 комплекта шалчета с шапки, подходящи са по моя преценка за 6-7 годишни деца.
Рокерите вчера са много доволни от посещението, децата много са им се зарадвали, май ги зарибихме за каузата  Flutter
Ново сортиране след нова година, но можем да започнем отсега записването на желаещите  Hug
Търсим и място за временно приютяване на част от сортираните чували, за да можем да поемем и останалия багаж от училището на 5ти януари  Peace

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Тъкмо щях да попитам как са си изкарали рокерите с децата Grinning Радвам се че са доволни от посещението си. Ще се радвам и на други инициативи с тях Hug

Вчера получихме дарение от играчки.   bouquet  Вярчето отиде да ги вземе. Нещата ще бъдат занесени на децата от Зелениково и Нареченски бани.

# 26
  • Мнения: 4 195
момичета влизам да пожелая на всички ви, спорна и здрава нова 2009 година
много щастие и споделени хубави мигове със семействата ви, много усмивки както за децата, при които ходите, така и за вас и вашите деца  bouquet

# 27
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
 Tada cheers
Весело посрещане на Новата Година!

# 28
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
HugМомичета  Heart Eyes искам да ви пожелая весело посрещане на Новата 2009 Година   Нека тя бъде за нас по-успешна, по- щастлива и мирна!!! Нека злото остане зад нас нека бъдем по-добри ! Наздраве

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
 

Общи условия

Активация на акаунт