Движение на българските майки ПЛОВДИВ-19 тема

  • 15 957
  • 273
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 577
Здравейте, момичета!
Благодарности за посещението в бебешки дом в Пазарджик!
Съжалявам още веднъж, че не се видяхме, но пък нали сте видели малките човечета Hug

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Бързам да пиша, че после не знам дали ще имам време. Току що се прибрахме от Пазарджик. С Бистра посетихме децата от бебешкият дом. Посрещнаха ни много любезно. Големите ни направиха цял концерт от песнички. При най-малките не влязохме, като се съобразихме с това че времето е болнаво. Поканиха ни отново да отидем, дори и нищо да не носим, само за да разнообразим децата. Ще се радват пак да дойдат в ТОН БОНБОН. На децата занесохме пет чувала с дрехи, 40бр. банани и 66бр. пюрета.

Ходихме до фирмата за дървени играчки. За Зелениково и Нареченски бани купихме 2бр. дъска за писане, 2бр. театър и 3бр. магазини, всичко на стойност 348лв. Парите са от Коледният базар.
Имаме дарени още 7 по-едри играчки от пластмасовите, всичко ще бъде разпределено между двата дома.

Остава да се закупят 22бр. възглавници за Калофер, почерпка за всички.

Датите за посещенията ги решаваме в движение според  времето и нашето свободно време.

За сега имаме идея да плануваме ходене в сряда. Какво ще кажете? Може би за Зелениково и Калофер.

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Мили ако става въпрос за тази сряда - трябва да се реагира по-бързо с възглавниците. Както ти писах в магазинчето под нас ми предложиха възглавници за 5лв. бройката от цветно хасе. Ако ще се вземат от тук - трябва днес да ги поръчам, че нямат в наличност.

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 2 218
Мама Т  в Зелениково имат една пързалка, от пролетта, която остана вътре, така че може да купиш само две, то няма и много място в стаите, но наистена е по- добре да е нещо по-голямо Peace Спалното помещение им е много грозно, едни перденца ще свършат чудеса или някаква декорация по стените, нещо шаренко, да има какво да зяпат милите, докато заспиват, ако си свободна  и ти в сряда ще можеш да прецениш на живо нуждите  Hug

Аз за сряда съм на линия, но без кола, май ни трябват шофьори Laughing

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
За тази сряда става въпрос. Ходене до Зелениково и Калофер. Дата-14.01.2009г., тръгване от 9.30ч.

Джони, Бистра намери по добра оферта. На 3.90лв. Утре ще отиде да ги вземе. Ти ще идваш ли в сряда? Ако ли не да се видим да взема бельото за Калофер.

 donika.t , аз ще карам ако си предоставиш колата. Ще трябва със сигурност още еда кола, понеже багажа е много и не можем да се съберем с една.

# 80
  • Мнения: 302
За сряда ме бройте с моята кола, тъкмо ще преценя до какъв размер да са пързалките, дали да са с люлка, колко моторчета или колички т.н. Ще взема от Домко стикери, които са самозалепващи и с тях ще украсим, където искат.

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 652
МамаТ, най-добе ще е наистина да прецениш според мястото за пързалките и другите играчки. А идеята със стикерите и декорацията е чудесна.

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 2 218
Аз ще ти я предоставя, само да ми я върнат, че в петък я оставих в бош сервиза, че е леко болна и още никой не ми се е обадил, ще звънна малко по-късно и ще пиша Peace

# 83
  • Мнения: 475
За почерпката  аз съм на линия,значи имам два кашона с кроасани не знам дали сряда ще идвам ,ще пиша довечера,много ми се иска,но то  и места няма май много,ако не стане да се разберем на някой да дам кроасаните Simple Smile

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
И аз ще съм с колата  Peace Ако има багаж за вземане - казвайте- Доника можеш да не даваш зор за твоята кола  Wink

# 85
  • Мнения: 335
Честита нова година на всички !!!
Много сте написали, но още повече неща сте свършили. Браво на вас.
Момичета, обръщам се към вас за помощ. имаме едно момченце в училище-16г. в много тежко семейно положение. не иска да го осигурим в дом, а желае да работи, за да имат пари за наем и храна. може ли някой да помогне. Търсим му работа. сериозно е и ще работи. Ако нещо имате в предвид кажете, приемам всякакви идеи newsm78

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Ани, много ще е трудно да му се намери работа, тъй като е непълнолетен. Трябва да е нещо почасова, за да го съчетае с ученето. Преди време имаше обява за набиране на хора които да разнасят рекламни материали и брошури по адреси. Опитах се да е намеря, но не успях. Знам обаче къде им е офиса и мога да ти го обясня като се чуем по телефона. Иначе можем да помогнем на семейството с хранителни продукти, дрехи и други неща от които имат нужда, стига да се знае какво точно е положението и какви са им нуждите. Колко човека са и т.н.


За пътуването в сряда за сега сме аз, Бистра, Доника, mamaT  и Джони. Като три от тях са с коли. Така че Гале, спокойно можеш да се включиш и ти.

# 87
  • Мнения: 903
За в сряда се включвам и аз. Имам голям багажник. Но искам да кажа на тези които мислят да идват с коли, че е препоръчително да са с зимни гуми. Знаете , че пътя е планински от Зелениково до Калофер.Днес казах и на Милена.... аз мога да вземе един от нашите пикапи и мисля, че ще съберем всичкия багаж, плюс това е джип. Вътре може да се съберем и 5 човека.  Решете какво ще правим и да тръгваме. Хубава вечер.

# 88
  • Мнения: 302
моята кола е със зимни гуми и аз ще съм с нея, преценете за колите, да не станем много коли с малко хора

# 89
  • Мнения: 371
Искам да попитам къде мога да дам 2 спални комплекта и малко детски дрехи? Спалните комплекти и част от детските дрешки не са употребявани. Не е много, но се надявам някъде да са от полза.

Общи условия

Активация на акаунт