Весела Коледа и ЧНГ - време е за равносметка

  • 3 155
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 583
Весели празници и ЧНГ 2009! Нека тя бъде по-добра, и да донесе на всички щастливи мигове, здраве, радост и обич. Дано всички вие бъдете щастливи със своите малки съкровища. За себе си пожелавам само здраве и много сила, за да мога да премина през трудностите, които са пред мен и семейството ми. Бъдете благословени МАЙКИ! Close-mas: Flowers Four Leaf Clover smile3525

# 16
  • Мнения: 2 172
Стискам палци, Корнишонко! Praynig

# 17
  • Мнения: 883
корни, скоро си мислех за теб и се питах как я карате?
Имаш и моите стиснати палци! Пожелавам ти всичката сила на света, много късмет и дано 2009 е по-добра за вас!

 Hug

# 18
  • Мнения: 98
ЗА МНОГО ГОДИНИ

на всиьки мами тук и на всиьки деца - малки и големи. Пожелавам ви преди всиько крепко Здраве, упорит кьсмет, усмивки на лицата и обиь в сърцата.

За мен 2008 беше много турболентна година, иЗпълнена с ужасно много емоции, много успехи, но и много Загуби.

Но нали съм си проклет оптимист и си каЗвам "Мъката и тъгата са ьаст от живота, но слава Богу, не самият живот". Така ье съм убедена ье 2009 Ще ни

иЗненада беЗкрайно положително.

УСМИХВАИТЕ СЕ по ьесто и БАДЕТЕ ЩАСТЛИВИ

 Hug Hug Hug



# 19
  • Мнения: 1 843
Честита 2009 на всички, с пожелание за здраве, радост, усмивки, любов и по съвсем мъничко проблеми, за да е по-сладко!

Равносметката ми за 2008 е: придобих, загубих, плаках и от радост и от болка, но най-важното е, че децата ми са здрави, усмихнати и когато сме заедно, сме същинска сила!  Simple Smile

# 20
  • на път
  • Мнения: 2 804
Като се обърна назад виждам една много сложна година .... Всеки епизод от нея мога да сложа в графата "всяко зло за добро".

Края на юни хвърчах носена от криле, всичко се получаваше с лекота (освен второто осиновяване).
  • всички зрави и щасливи
  • детенце цъфти
  • печеля конкурс за работата за която съм мечтала винаги и със заплатата която съм желала ... след низ от интервюта срещи, доказване, конкуренция, убеждаване на домашните
  • напускам работа която съм обичала но реших, че 21 години на едно и също място стигат
  • реализираме редица проекти в семеен, личен и бизнес план

От юли ...
  • разочарование и болка от бизки приятели, затваряне в собствената черупка
  • обучението за новата работа набъбва от 6 месеца далеч от дома на 11, отлагам го за май 2009
  • замразяване на бизнес проекти
  • спешно намиране на "временна" работа
  • имаме второ слънчице в къщи, цената е да не тръгвам надалеч през май 2009, но обещавам на когото трябва без да се замисля даже
  • Марти е най-щастливият батко на света
  • Прекрасна Коледа

На всички настоящи и бъдещи мами желая да се сбъднат и най-съкровенните им мечти през Новата 2009 година от все сърце!
Всяка цена си заслужава ...

# 21
  • Мнения: 4 138
за себе си и своето семейство съм доволна от изминалата година.
здраве, щастие и материално благополучие. мога да си пожелая само още една такава година.

по друг начин седят обаче нещата с близките ми приятели.
болка, загуба, проблеми.

отиде си мой млад братовчед, мои приятели загубиха детенце, на други детето е тежко болно..........
пожелавам си за тях по-добра нова година. за тези, които претърпяха тежки загуби, дано .мъката им не вземе връх в живота им.
установих миналата година колко безразлични са станали хората. това не беше добре.......
развалих си отношенията с много близка моя приятелка, сега сме само добри познати. и това не беше добре.

доброто е, че спечелих много нови познанства, които са на път да станат добри приятелства. което е много хубаво.
остана ми едно приятелство, което много ценя, с човек, когото много обичам и който макар и след големи загуби, не се промени и намери път обратно към живота.

та, ако говоря само за себе си, годината за мен беше добра. но ще си пожелая по-добра, заради приятелите ми.

Общи условия

Активация на акаунт