Има ли и други ...

  • 2 388
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 619
Sad Аз като имах настроение до днес накупих подаръци за всеки,наготвих трапезата,накрая мъжа ми се държа като говно с извинение.Изпокара се с майка(живееме в един ап.),не взе никакво участие-помолихме го да купи едно вино,а той се направи на ударен.Накрая като избрахме ние с майка-било лошо!  #2gunfire Уф,егати тъпотията.То вярно ,че не е хубаво да се говори така ама...На племенника му занесе пумпал-купен от мен.Питам го:-хареса ли му на детето(3г.),а той:ми не много,ти пък намери какво да му купиш.Ужас....а неговите родители от 2 години насам не са подарили и копче на моя бебчо!Неблагодарна работа.Направо с нетърпение чаках момента  в който да се наям като патка на бързо и да стана от масата...............

# 16
  • София
  • Мнения: 3 989
estrella_bg Hug

# 17
  • Мнения: 67
estrella_bg  HugНовата година да ни донесе повече усмивки,здраве.

# 18
  • Мнения: 940
И на мен ми се скофти. Бяхме (и все още сме) у свекърите. Еми няма такава тъпотия наистина...
Седнахме, ядохме и се карахме. Ей това беше. Аз с никой не се карах де, но девера ми отново се държа ужасно. А аз два дена се трепах....
Е няма такава гадна Коледа...

Последна редакция: чт, 25 дек 2008, 16:59 от dalka

# 19
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Далка,ронкис,  Hug
При нас всичко мина спокойно,наредихме трапезата,сенахме си двамата с по чаШа вино,гледахме тв,едно комедиино филмче....поне малко за малко забравихме за ежедневните проблеми. Сега Ще чакаме да мине и нова година и да се свьрШват тези празници.....

# 20
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
и при нас мина горе-долу добре.Вечеряхме рано,защото мъжа ми беше нощна смяна от 21.00ч.А аз и Алекс си легнахме рано.И тази вечер ще е същото.Мъжа ми пак е на работа. Tired

# 21
Ами и  на мен не ми е празнично.Болна съм, боли ме глава, вие ми се  свят.Детето и то болно, все антибиотиците следя да не изпусна часа.Хората  унили едни такива, всеки с грижите си,  как да се радвам?Е, Рождество си го отпразнувахме семейно, скромно.Благодарихме, че сме  заедно, това е  важно.И това ще мине, ще дойдат и по-добри дни, да празнуваме  на воля Simple Smile

# 22
  • Мнения: 940
Абе важното е да сме живи и здрави, другото ще се нареди!

# 23
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Абе важното е да сме живи и здрави, другото ще се нареди!

 newsm10

# 24
  • Мнения: 2 657
Аз също нямам настроение по тези празници...Това са семейни празници,а нито мойте родители са като хората,нито свекърите ми....От давна,не се събираме,защото не искам да си тровя нервите с особняци и саможивляци....отгоре на това и мъжа ми е днес на работа 24 часа и хептем ми се скапа настроението....Но това не ми пречи и след малко като свърша с приготовленията,да се натоварим с лелята на мъжа ми и да си се съберем при дъщеря й/отдавна вече,те са ни като семейство/ Heart Eyes


п.п.Весела Коледа на всички Hug

Общи условия

Активация на акаунт