ТЪРГОВИЩЕ, къде са твоите майки на бебоци?

  • 28 725
  • 296
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 17
 HugЗдравейте, как сте днес или имате много работа или сте по разходки, или на никой не му се пише!

# 256
  • Мнения: 262
на мен не ми се пише. Просто нямам думи вече. След обяд съм при док

# 257
  • Мнения: 27
Днеска влизам в ролята на щъркел newsm47
Ани Станчева е родила на7.05. своя малък принц Деян   bouquet
Ани да ти е жив и здрав и да ви носи само радости newsm51

# 258
  • Мнения: 262
Ани, честита рожба, да ти расте здравичко, а на теб бързо възстановяване

# 259
  • Мнения: 17
И от мен честито бебче на Ани  ylinfant, много да те радва и да сте живи и здрави!
А на Eli_su, дано днес те приемат и да се срещнеш с твоето бебе, чакаме новини от теб.

# 260
  • Мнения: 262
утре сутрин ще  ме приемат

# 261
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен отдавна търся мами от моя град и накрая ви намерих.Аз сам от Търговище и имам една бебе която скоро става на 7 мес.

# 262
  • Мнения: 27
isana84 welcome Бебетата ни са почти наборчета  Hug
eli_su леко раждане и ще чакаме хубавите новини Hug

# 263
  • Мнения: 3
Благодаря мимолетка твоята принцеса на колко е май е мъничко по голяма.  Hug

# 264
  • Мнения: 3
А да сега видях около половин месц сте по големи.Ама 4е съм смотана. Embarassed

# 265
  • Мнения: 17
Здравей и от мен isana84! Леко раждане на Eli_si, i чакаме вести!
А между другото, да ви питам момичета, като ви слезе корема надолу, доло горе след колко време родихте, може би е индивидуално при всеки, но ме интересува така да знам?

# 266
  • Мнения: 3
На мен ми се смакна корема надоло кам 9 -я и цялата се нацепих точно за 10 мин. и въпреки това преносих 12 дена и нямах намерение да раждам скоро,но след 3 системи едно след друго ме принудиха ooooh!Много яко беше.Не се притеснявай като наближи 6те разбереш няма как да пропуснеш.

# 267
  • Мнения: 22
Хайде здравейте пак с моите романи   Laughing
Като се включвам рядко и се събира много за писане, но който има време да чете,който не,да ме пропуска покрай ушите си Laughing
Не успях да пожелая на Ели_су леко раждане,но дано всичко е наред,ще чакаме новини!
 isana84 ти трябва да си една мама,дето я познавам   newsm78, аз съм мама на Мариянка, както вече си видяла. А Мимолетка също я познаваш.
Честито бебче на Ани, да те радва и да е здравичко, а на теб бързо възстановяване!!!
Бейбискорпион, как сте? Пусни някоя снимчица. Слуша ли бебка? Сега в топлото към 14-я, 15-я ден можете вече да се разхождате и то по много,само не на пряко слънце.
Ван4ето и аз живея в Т-ще, но си отидох в Преслав и там си родих. А не можеш ли да помолиш лекаря си да ти покаже как е тук,за да си решиш и да се успокоиш. Ако му имаш доверие помоли го.
Ние не знам как ще я направим с панаира.Честно казано в тая навалица и шумотевица не ми се ще да тормозя детето,но ще видим. Може би ще идем само с баткото.
Заформихме се доста мами от тук,хубаво би било да се срещнем. Навивайте и други мами да се включват,че да се множим   Grinning
Или пък, може би, ще е по-добре да изчакаме Бейбискорпи и Ели_су да могат да излизат.
Ван4е, на мен корема ми слезе в кря на осмия месец,но не рязко,стана ми ужасно трудно да вървя, но в края на крайщата преносих и се наложи да се предизвика раждане,защото момата взе да става огромна  Laughing
Споко,всичко ще е наред.
Хайде сега, хубава неделя със семействата ви! Чао  Stop

# 268
  • Мнения: 767
 Hug Здравейте,нося новина голяма Eli_su е мъжка мама  Grinning.Малкия се роди с идеални размери 3150кг. и 50 см.Честито на семейството и бързо възтановяване на мама  bouquet  bouquet  bouquet

# 269
  • Мнения: 27
Честита радост на Eli_su  bouquetНека това малко същество ти носи много сълзи от радост  bouquet
Дано раждането е било леко и мама бързо да се възстанови Hug

Общи условия

Активация на акаунт