Няма да му се обадя!

  • 6 236
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Мъжът, от когото беше празничният смс, ме сваля от дълго време. Моичкият знае, затова и държеше да не връщам пожеланията. Казах му, че нямам проблем с това, защото дори и да съм свободна, по ред причини няма да започна връзка с въпросния познат. А че обича да се налага... да прави го много умело, даже не знам как успява. Върти, суче, все той излиза прав... Пък си го обичам...

Това леко променя нещата.
Щом този те сваля от дълго време, а ти не искаш би следвало да не му отговаряш и да се държиш по-хладно към него отколкото към останалите, за да престане.
В твоя случай май ми намирисва на "иска ми се, ама не ми стиска".

# 16
  • Мнения: 2 309
Ти на колко години се чувстваш!? Thinking

# 17
Дойде.
Нарамил една раница на гърба с продукти, ще готвим.
И дума не обелва за снощи.


 @ Рожбо, на толкова, на колкото съм.

# 18
  • Мнения: 9 990
Ми...ти май си по-виновната от него...първо-демонтсративно поддържаш контакти с разни, дето те свалят.Второ-не полагаш усилия за заглаждане на каквото и да било, директно си казваш, че няма да му се обаждаш, човека те търси, носи торби с пазари, води те, организирал празник и т.н......ти-какво точно искаш, знаеш ли> Thinking

# 19
Ми...ти май си по-виновната от него...първо-демонтсративно поддържаш контакти с разни, дето те свалят.Второ-не полагаш усилия за заглаждане на каквото и да било, директно си казваш, че няма да му се обаждаш, човека те търси, носи торби с пазари, води те, организирал празник и т.н......ти-какво точно искаш, знаеш ли> Thinking

Организирал той... щото е сгафил и се чуди как да замаже положението.
Замаза го де. Оправи си бакиите от снощи, държи се повече от чудесно, аз също, без разбира се да го разглезвам. Simple Smile
Относно познатия, писах го в графа игнор.

# 20
  • Мнения: 4 187
И каква е поуката от темата ? Стана на твоето, така ли  Wink?

# 21
  • Мнения: 6 710
Според мен го зарежи! Ако трябва всеки ден да изживяваш подобни драми още доста празници ще си съсипеш!

# 22
  • Мнения: 4 187
Според мен го зарежи! Ако трябва всеки ден да изживяваш подобни драми още доста празници ще си съсипеш!


 Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Какви драми gloria_261? Нормални житейски ситуации...

# 23
  • Мнения: 2 475
А за мене "няма да му се обадя" е чист женски инат. Или его.
Няма да му се обадиш, че да заприпка като пъшкащо куче с вдигнати лапи пред вратата ти, както и е станало. Laughing
То мъжете на какво ли не са способни за единия секс, ама...
Хем искаш да го въртиш на пръста си, хем те обижда собственическото му отношение спрямо теб, т.е. не станало по твоята...
Някои много обичат да се пържат в собствен сос, мислейки че пържат другите  Simple Smile
Весела Коледа.
И повече мъдрост през Новата година!

# 24
  • Мнения: 7
ами не му се обаждай тогава щом си решила така

# 25
  • Мнения: 2 161
Дойде.
Нарамил една раница на гърба с продукти, ще готвим.
И дума не обелва за снощи.


 
Мухльо.

# 26
Стар, ужасно е обидчив. Ако сметне, че е прав, а не постъпя според очакванията му и се сърди. Отначало направо си хващаше шапката и си отиваше, всяко едно малко скарване водеше до разговор "Разделяме ли се?". И аз все се обаждам, опитвам се да обясня моята гледна точка, плача, но и натъртвам, че нещата винаги могат да се оправят с разговори и да, стана постепенно, но вече не говорим за раздели, а недоразуменията си ги оправяме на чаша кафе в кухнята. А онази въпросната вечер той се заинати. Ами, и аз мога.
И да, Стар, стана на моето и резултатът ме задоволи.

# 27
  • София
  • Мнения: 18 679
Да, и според мен няма да мелите още дълго Confused Което е жалко, щом се обичате. Аз никога не бих обичала мъж, който се опитва да ми казва на кого да не пускам смс-и де, но аз съм си особнячка Laughing Забелязала съм, че повечето жени обичат да ги "притежават", но същевременно се оплакват от това Crazy Предполагам, че е част от сложната женска душевност Wink

# 28
  • Мнения: 6 710
Според мен го зарежи! Ако трябва всеки ден да изживяваш подобни драми още доста празници ще си съсипеш!
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Какви драми gloria_261? Нормални житейски ситуации...
Хайде и аз да обърна очите Rolling EyesАми за мен това не е нормална житейска ситуация, а отношения при които някой от двамата не знае какво иска. Като се има предвид, че в отношенията е замесено и дете, което е свидетел на нормалните житейски ситуации... Ами аз не бих ги изтърпяла и бих прекъснала връзката. Ама хора разни и нивото на поносимост е различно.

# 29
  • Мнения: 285
Дойде.
Нарамил една раница на гърба с продукти, ще готвим.
И дума не обелва за снощи.


 
Мухльо.

 NaughtyЧе е такъв, такъв е.
Няма да те търпи още дълго обаче.
Няма да му се обадя пък, ако щеш.После ще си късаш главата.  smile3511

Общи условия

Активация на акаунт