Отговори
# 15
  • Мнения: 285
Пуканка, благодаря ти, много полезно нещо.
Проверих за стрепсилс-няма проблем, освен в напреднала бременност.
Аспиринът е абсолютно забранен. Предизвиква сумати неща.
Отново благодаря.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 302
Искам само да попитам това за жабуренето с олио наистина ли 5-10 МИНУТИ трябва да се прави? Много ми се вижда това, да не е секунди?..... И също може ли да се прави при вече болно гърло, зачервено и със секрети? Или трябва да оздравея първо и после да го правя, като профилактика? Благодаря предварително за отговорите.

# 17
  • Мнения: 568
Хахаха... Правилно си разбрала - за минути става въпрос  Crazy Първите няколко месеца съм го правила и по 30 минути  Mr. Green Но ти по колкото можеш - по толкова го прави.  Първите няколко пъти като го изплюеш накрая и ще е на пяна. Това е показател, че тялото се чисти от тежките метали. Постепенно, при мен след седмица, пяната става по-течна. Жабуренето се прави на празен стомах, най-добре сутрин след измиване на зъбите. След него - задължително чаша вода, аз с нея си взимам и фолиевата киселина  Peace

Болното гърло не е пречка изобщо. Ще ти мине много по-бързо и даже без никакви лекарства... Аз лично съм се жабурила и с кашлица, и със запушен нос. Нама да навлизам в подробности какъв екшън става, но... на другия ден няма и помен от тях...

Ако говориш английски, можеш да намериш много инфо в гугъл по въпроса. Само напиши oil pulling и ще ти излязат много сайтове...

Успех!!!  Flutter

П.П. Само да добавя, че най-"безвкусно" и ефикасно е слънчогледовото олио. Някъде препоръчват и сусамено, но веднъж пробвах и...  Sick  #Crazy Crazy

# 18
  • София
  • Мнения: 6 302
desitalee, много благодаря за изчерпателния отговор.   bouquet  Настройвам се да го пробвам, може би още утре сутринта. Но колко минути ще изтърпя да се жабуря...... Wink не гарантирам.

# 19
  • Мнения: 945
Аz и Фервекса бих иzбягвала, тъй като той има и други съставки като кофеин и т.н. освен парацетамол , а те не са беzопасни. Пий чист парацетамол, но гледай и да не прекаляваш с него. Принципно парацетамола е най беzвредното лекарство, но според едно иzследване имало връzка между приема на парацетамол и увеличЕния риск от аутиzъм при децата. Колко е вярно, не zнае никой, но... НОто си остава винаги.

Общи условия

Активация на акаунт