"Месец ДЕКЕМВРИ е вече, всеки ден радваме се на ново човече!"

  • 14 440
  • 317
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 79
Честита нова година и от мен Simple Smile
На всички желая много здраве, щастие, любов и пари за всичко останало   bouquet Нека всички бебенца растат здрави, усмихнати, умни и много да радват своите родители  Laughing

# 301
  • Мнения: 3
        честита нова година С ПОЖЕЛАНИЕ ЗА ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И МИР. НЕКА БЪДЕМ МНОГО ОБИЧАНИ И ДАРИМ СЪЩО МНОГО ОБИЧ ОКОЛО НАС!
НАЗДРАВЕ И КЪСМЕТ ПРЕЗ 2009 ГОДИНА

# 302
  • Мнения: 551
Честита Нова Година!!!
Здраве, щастие и много късмет на всички  Hug
Ето ни и нас след дълъг престой в болница на връх нова година ни изписъха. По- нататък ще разказвам за раждането си ( не беше никак леко ).
Честито на всички нови мамчета да са ви живи и здрави малките съкровища   bouquet   bouquet   bouquet
На тези, които все още чакат срещата със своите дечица УСПЕХ  Peace дано е скоро.
Благодаря на всички за топлите думи, с които ни поздравявате  Hug  Hug  Hug
Качила съм снимки в албумчето. Поли ако може да сложиж третата снимка на първа страничка, но не съм я смалила( защото не мога Embarassed)
За сега това е от нас. По -късно ще се включа с разказа си.

# 303
  • Ямбол
  • Мнения: 38
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА newsm68 newsm68Много здраве, щастие, късмет и любов през новата година.
Нашата беба много срамежлива не иска и не иска да излиза, вчера бяхме на запис а резултатът- много добри тонове и никакви контракции. Утре пак сме на запис и ако не се случи нищо в неделя ще ми дават хапче ако и то не помогне система. Малко се притеснявам от това хапче, че съм чувала гадни работи, но все пак докторите си знаят работата. Вие знаете ли нещо за тези хапчета?

# 304
  • Мнения: 277
 krastavichka няма страшно от хапчето, ако ти подейства ще получиш контракции- то и това е идеята де.  Simple Smile На мен ми сложиха 2 хапчета и една система и нямаше никакъв ефект. Доктора каза че си зависело от организма и, че от хапчето имало ефект ако ти е омекнала шийката или имаш малко разкритие поне.
Не е страшно не се шашкаи.
Честита нова година на всички. Много здраве, щастие и бебешки усмивки в къщи santa2 Nature Snowman

# 305
  • Мнения: 616
Честита Нова Година! Нека да донесе във всеки дом здраве, много късмет, любов и разбирателство! Да е ползотворна и успешна! Нека първата годинка от живота на нашите слънца е обсипана с радост и трепетни вълнения Heart Eyes

# 306
  • София
  • Мнения: 308
Честита Нова година! Здраве и късмет да има за всеки през тази година! Нека любов и топлина да сгряват сърцата ви!

Честит имен ден и на празнуващите днес! Да им е здраво името!


И сега като една клюкарка да ви кажа, че Бръм е родила момче снощи (шпионирах форума на януарките Laughing) в 22.04. Май няма да се класираме за бебе 2009, но все пак да й е живо и здраво момченцето, а на мама бързо въстановяване!  bouquet

# 307
  • Велико Търново
  • Мнения: 76
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА, ДЕКЕМВРИЙКИ!!!

ЖЕЛАЯ ВСИЧКИ ДА БЪДЕМ ЗДРАВИ, ЩАСТЛИВИ И ОБСИПАНИ ОТ ЛЮБОВ!!!

2009г.
                                                   santa2  Nature Snowman  ppp

# 308
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 748
ЧЕСТИТА НОВА 2009 ГОДИНА!

# 309
  • Мнения: 4 589
Честита нова 2009 год. нека е изпълнена с много здраве, разбирателство и хубави емоции

Бебе Алекс е добре, бори се с последните предизвикателства и стъпка по стъпка върви напред.

# 310
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
Честита щястлива и полна с много любов Нова Година!  love001

# 311
  • София
  • Мнения: 26
Честита нова 2009 Simple Smile)!! Да сме живи и здрави - и ние и бебчовците ни Simple Smile

Мерси много за съветите за изцеждане.. днес почивам и от утре пак се почвам

Да ви кажа за оченцето - нас от болницата ни изписах атака -с възпалено на 4-тя ден от престоя там.. капя кърма всеки ден по няколко пъти но не минава все още..
За нослето - в началото педиатър ката ми каза с фитилче памук натопен в зехтин да го почиствам няколко пъти на ден, но от скоро хрипти и прохърква и тя веднага ни каза да го почваме със спрей - каза че сега нослето им е най-податливо на инфекции, защото каквото и да влезне ще е от там а е и най-важно да е добре за да може да си диша докато го кърмим.. че запуши ли се нослето не може и да се храни добре и става лошо..

# 312
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Честита Нова Година мили майчета и бъдещи такива!
Желая ви много семейно щастие и разбирателство, много любов, много прекрасни емоции и много успехи. А на малките ни слънчица, да растат здрави и щастливи, да са ни много палави и обичани, да имат най-невероятното детство!
Ники, на вас пожелавам скоро да се гушкате вкъщи, защото съм сигурна, че копнеете вече за това. Бързо оздравяване и много целувки на малкото ни талисманче  Heart Eyes


Честито на Бръм, какъв чудесен подарък, какво чудесно изпращане на старата година!   bouquet

# 313
  • Мнения: 107
Честита нова 2009 г.!Нека тя Ви донесе мн.здраве ,радост и късмет!
Да са живи и здрави всички бебоци!

# 314
  • Мнения: 15
Здравейте и от нас!
Честитаа Новаааа Годинаааа! Да ни донесе много здраве, щастие и късмет на нас и на децата!
Честити нови бебчета на всички майки, които пропуснах!

Ние от 2 дни сме в къщи и още не можем да се възстановим и опознем.Раждането не мина по вода, но резултатът е важен!Сега ще започвам да наваксвам с четенето. Имам толкова въпроси и толкова страхове, че...не знам кое да е първо. Срещам трудности с кърменето и по точно със засукването.
Ще кача снимки в албумчето и после пак съм тук.

Общи условия

Активация на акаунт