Видеозона - какво е бебето???

  • 3 642
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
При мен познаха около 17-18 седмица на обикновен ехограф.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 300
Грешка ......
При амниоцентезата имах предид Embarassed
Какво при амниоцентезата... newsm78


Бях писала, че при кръвен тест също се познава 100% пола  Embarassed и редактирах поста си набързо  Whistling

Стават грешки... Sunglasses
Всъщност...най-важно е да е здраво бебето... Simple Smile

# 17
  • Мнения: 46 518
.......Всъщност...най-важно е да е здраво бебето... Simple Smile

Именно, аз дори не исках да знам, но доктора се изпусна като бях в 7 месец  Laughing

# 18
  • Мнения: 2 489
В 18 г.с. с вагинален ехограф се видя ясно и категорично - момче, каквото се и роди!

# 19
  • Мнения: 2 072
 В 13 г.с. моят гинеколог ми каза - момиче - на обикновен видеозон. В 14 г.с. ми го потвърди на 3D. Позна! newsm10

# 20
  • Мнения: 7 186
На мен още нищо определено не са ми казали... smile3516

# 21
  • Мнения: 1 613
При мен видяха пола в 13 г.с. Зарадвани с "90% ще си имате момиченце"  Grinning

# 22
  • Мнения: 2 467
Аз имам само 10 дни до термина, но незнаем пола на бебо. То ли се крие здраво, видеозона ли крив, доктора ли... незнам, ама изненадата ще е пълна до края! Но няма лошо  Wink

# 23
  • Мнения: 46 518
Малко OFF  Mr. Green знаете ли, че се казва "видОзон", а не "видЕОзон"  Crazy

# 24
  • Мнения: 2 467
Малко OFF  Mr. Green знаете ли, че се казва "видОзон", а не "видЕОзон"  Crazy
Не  newsm78, т.е. вече да   Laughing

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 99
Родих 93г.Пет пъти ме гледаха-близнаци и то момичета.Родих едно момче.Така че много не им вярвам на машинките.

# 26
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
вагиналния ехограф е по-точен от обикновенния но се използва само при ранна бременност, при мен когато ми регистрираха бременноста  в 6г.с. ме гледаха с такъв и дори се хвана и пулса ,а в 4 месец може да се определи пола но първо бебчето трабва да е застанало добре ,да те гледат на добър ехограф по възможност 3D и не на последно място лекаря да е добър специалист при мен в 16 г.с. ми казаха пола със 70% точност и в 22г.с. като ме гледаха пак се потвърди

# 27
  • Мнения: 1 983
при мен към 6-тия месец лекарката каза, че като гледа размерите на бебето мисли че ще е момиче  newsm78 (не мога и до днес да си обясня как така размерите ще са определящи) , но в 8-мия месец момата беше застанала в доста предизвикателна поза Embarassed и нямаше как да се сбърка

# 28
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
Родих 93г.Пет пъти ме гледаха-близнаци и то момичета.Родих едно момче.Така че много не им вярвам на машинките.
То зависи не само от качеството на видеозона, а и от лекаря, който те гледа!
Мен ме гледаха веднъж с обикновен видеозон в 20та седмица. Казаха момиче. Познаха  Mr. Green

# 29
Моят доктор в 16 г.с. каза - момче ще е. После на всяка консултация го потвърждаваше.  На последната консултация ми каза - "е може по пътя докато излиза да си притисне и загуби пишката, но ти го казвам само, за да не се изненадаш много, ако съм сгрешил" .  Laughing Laughing hahaha Обаче не сгреши. 

Общи условия

Активация на акаунт