До кога крихте за бебчо?

  • 19 040
  • 356
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 249
Първият път изчаках почти три месеца преди да кажа, защото имах спонтанен аборт и ме беше страх. Вторият път още в 7г.с. Наложи се да лежа в болница и нямаше как да скрия за повече.

# 46
  • Мнения: 1 372
Крих от момента на положителния тест до потвърждението на лекаря, че всичко е наред. Иначе казано 2 седмици след като разбрах че съм бременна

# 47
  • София
  • Мнения: 142
Първият път се обадихме на всички, още щом видяхме двете чертички на теста. Вторият път се обаждах само аз и пак на всички, и пак веднага като направих теста, дори на част от колежките си казах в същия ден. Единствено от каката крихме, докато доктора не потвърди, и не защото съм суеверна, а защото исках да направя този момент специален за нея.   bouquet

# 48
  • София
  • Мнения: 23 112
Не съм в състояние да крия такива прекрасни новини  Peace Щом видях двете черти, загрях телефоните до червено  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 149
"Крих" около 2 минути, колкото да изляза от кабинета на докторката и започнах да звъня по телефона на всички Simple Smile

# 50
  • София
  • Мнения: 1 185
Веднага след положителния тест казахме на родителите ни, на останалите след като потвърди доктора!

# 51
# 52
# 53
  • Временно
  • Мнения: 788
След като си направих теста излезна много бледа втора черта и с мъжа ми решихме да изчакаме няколко дена да направя втори тест и тогава да кажем на родители,братя и сестри.Същия ден,само няколко часа по-късно сестра ми дойде при мен с думите "Бременна съм!" Grinning Аз и отвърнах "Супер!И аз!" Laughing
И така казахме на най-близките роднини,на някои приятели след около месец и по-късно вече много хора знаеха,но не от мен или мъжа ми.Това са новини,които бързо се разнасят,особено пък както се случи и при нас-да бременеем по едно и също време със сестра ми. Grinning И после родихме през 5 дена. Heart Eyes

# 54
  • Канада
  • Мнения: 494
Първия път всички разбраха веднага!Мъжо само дето не си написа на гърба,че ще става татко.Даже още не беше потвърдена бремеността ми от лекар.Втория път,незнайно защо и двамата решихме да изчакаме потвърждение от лекар,а то това си е живо събитие тук.Първия ми преглед беше в 12 седмица.Преди това знаеха само най близките.Simple Smile

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Не съм крила въобще.Веднага казах на родителите си те съответно на когото са преценили , така че до 3ти месец май знаеха всички  Embarassed

# 56
  • Germany
  • Мнения: 2 018
Крий ти с мъж като моя Wink След теста, още даже преди да отида на лекар всичките ни близки хора знаеха. Аз не съм суеверна и много не вярвам в тези неща, на мнение съм че каквото има да става ще стане, независимо как постъпваш Peace

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 723
Ние казахме когата бях в3-тият месец, а знаех още от рано.
Първият положителен тест беше в 3-та седмица.
Първият ми преглед беше в 5-та седмица.

# 58
  • София
  • Мнения: 1 139
На най-близките казахме веднага след положителния тест,на останалите-след потвърждението от доктора Peace

# 59
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
не сьм крила и с двамата....

Общи условия

Активация на акаунт