Отговори
# 60
  • Мнения: 574
Когато планирахме второто си дете, моята идея беше точно като твоята - да съм си у дома когато синът ми бъде първи клас, понеже нямам кой да ми помага с прибирането. Слава богу се получи както го искахме Peace Дано и при вас стане както искате Praynig Peace И съвсем не смятам, че е голяма разлика. Моят син много ми помага при отглеждането на сестра му и много си играе с нея Grinning

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Аз нямам второ дете, но харесвам малките разлики(година, две)

# 62
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
Аз искам такава разлика-между 4 и 7 ,все съм съгласна Peace

# 63
  • Мнения: 31 387
Това е Божа работа.

# 64
  • Мнения: 7 723
Абсолютно!
Аз мислех, че идеалната разлика е около две години,
но Бог реши, че трябва да е 5 и половина.
Има плюсове и минуси при всички случаи. Няма идеална разлика.

# 65
  • Мнения: 393
Разликата на децата ми е 7 години, аз също исках да съм си вкъщи, когато каката почне училище.

# 66
  • Мнения: 4 784
И малката и голямата разлика си има хубави и не бих казала лоши, но може би трудни за майката страни. Все пак, имайки желание и възможност, не бих се замисляла на твое място.

# 67
  • Разград
  • Мнения: 2 102
На моите деца разликата във възраста им е 7 години и 2 месеца. И си бях вкъщи за първи клас на големия.

# 68
  • Мнения: 654
Колкото се може по- малка, сега ще правим опити за второ- първото е на 2

# 69
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Искаше ни се да е 2 години, но сега живот и здраве ще е 3 години без няколко дена според термина ми.

# 70
  • Мнения: 4 915
Между 2 и 5 години. Нито твърде малка - за да се окопитят родителите от появата на първото дете Mr. Green , нито твърде голяма - за да имат сходни интереси и общи игри двете дечица.

# 71
  • софия
  • Мнения: 149
разликата между каката и бебето при нас ще е 10г. и 2 м.Когото забременях бях много уплашена в първия момент-дали ще се справя,все пак минали са много години.Остава ми 1 м. до термина и вече съм сигурна,че съм готова.Сигурна съм,че дъщеря ми,която го чака с още по-голямо нетърпиние ще ми помага страшно много.За това и по-голямата разлика си има предимства.Ако сте решили просто смело напред!Успех!

# 72
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Аз искам разлика от около 5-6 години , смятам , че това е перфектната разлика , защото вече детето е порастнало и майката може да обръща необходимото внимание на по-малкото дете

# 73
  • Мнения: 384
2-3години,аз съм за малките разлики,а и против това по-голямото дете да е гледач на по-малкото!Децата са само и единствено наш ангажимент и не е редно да се товарят с този проблем подрастващите. Peace

# 74
  • Мнения: 1 006
Аз мисля,че 4-5 години е подходяща разлика.

Общи условия

Активация на акаунт