ПЛЕВЕН - 77

  • 21 931
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 710
Весели Коледни и Новогодишни празници!,с пожелание за здраве и успехи през новата 2009г.! Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 9 860
О,Наталия,здравей!Отдавна не си ни посещавала. Grinning
Аз се омъжих съвсем нормално според тогавашното ми мислене Embarassed.Ма нали да не го изпусна Ангел Laughing.Той беше на 27почти и ми се струваше ужасно стар. Crazy

# 17
  • Мнения: 2 556
Ми ти си си била млада за него, какво сега!  Grinning Аз когато бях на 17 имах един кандидат 22 годишен, ама го имах за бая старичък Embarassed

# 18
  • Мнения: 2 070
Аз родих на 25 и мама стана баба на 45, 20 години ни е точно разликата, през 2009та тя прави 50, аз 30
Да си похваля децата - адски послушни са през тези празници, Яна така си играе

# 19
  • Мнения: 560
Момичета една позната ме пита за добър детски алеголог.Препоръчали й Шишенкова- идвала веднъж в седмицата.
Можете ли да ми кажете нещо за нея и да ми препоръчате някой друг.Благодаря предварително Hug

# 20
  • Мнения: 4 390
Аз пък родих 3 месеца преди да навърша 33.
Когато се роди големият ми племенник, майка ми тъкмо беше навършила 40 г., а беше на почти 39, когато се омъжи сестра ми. Значи съвсем спокойно бих могла да съм баба, защото през юли навършвам 39. Как бързо минават годините...
И моето момиче е много послушно, играе си, забавлява се, учат с баща си - идилия.  Sunglasses

# 21
  • Мнения: 2 070
Краева, но нямам координати, ходила съм при нея когато Яна беше на година и осем-двет месеца
Бяха ни наплашили за астма, а тя отсече, че е херп ангина, сега ще попитам в скайп за телефон

# 22
  • Мнения: 4 390
Д-р Красимира Краева
Специалист
педиатър-алерголог
Раб.време:16,30-19,00ч
бул.Русе,Стоматология ет 4 каб №7
gsm                0888 37 42 10       

# 23
  • Мнения: 2 070
Току що ми дадоха телефон, същият е

# 24
  • Мнения: 189
Докато ви изчета и вие нова темичка сте спретнали Simple Smile
ДеЩо,големи са ти красавици щерките Hug
Хриси пак е със суполи,голямо давене се дави,поне не повръща сега,пръскам й Стеримарчето и ги вадим,определено помага PraynigВчера яде само 4 пъти newsm78,но не се буди нощем да яде,за това редовно са ми мокри блузите.... Blush
Като сте се разприказвали за баби,моята е станала такава на 37,оженила се много рано,майка ми и тя не е останала назад,когато е навършила 20години е била бременна с мен,а аз съм и 2рата дъщеря,от общо 3. Laughing Родих на 24/почти/ и мисля,че тази възраст ми е идеална за първо дете,щом съм намерила подходящия човек.Не са важни годините все пак....Да сме живи и здрави всички да дочакаме и внуци и правнуци Praynig

# 25
  • Плевен
  • Мнения: 239
Мацки, мойта Михаелка не е акала вече 3-ти ден. Нещо да ме посъветвате?newsm78
Ходихме до дежурната лекарка и тя каза анасон да сварим или овесени ядки,или дуфалак, или бебешка клизма. От всичките само дуфалакът ми звучи най-добре. Чудя се още де.

# 26
  • Мнения: 4 390
Уф, как овесени ядки на толкова малко бебе...
Дуфалак за детето не съм ползвала, но съм правила бебешка клизма. Към лаксативите бих прибягнала в краен случай и то на по-късна възраст.

# 27
  • Мнения: 189
Пламси,и Хриси имаше такъв период,аз ядох тогава сушени сливи,тиква,разхлабващи храни....И на следващия ден се беше омазала до ушите...За това сега имам вкущи сушени сливи и хапвам профилактично....Ако искаш опитай,дано помогне. Hug

# 28
  • Мнения: 7
Ако е на кърма не виждам повод да се притесняваш има и такива моменти,капките против колики също запичат.Може да опиташ с гимнастика или масаж на коремчето,термометъра също ще свърщи работа както и малко топла неподсладена вода ако пие вода,защото моят мишок е вече на шест месеца и вода отказва категорично плюе я и му се гади.В никакъв случай не бих дала вода от овесени ядки.

# 29
  • Мнения: 5 278
АЗда си кажа,че съм давала овесена вода още като бебета,не съм се стрхувала от алергии,но ефект никакъв.И досега акат през няколко дена и то много твърдо.Така и не се промениха. Ще да са се метнали на майка си Simple Smile Но и аз си мисля,че не е чак такъв проблем ако не дава признаци да се мъчи бебето. Ние и по 5-6 дена сме изкарвали.
Деси,не знаех,че Краева е алерголог  newsm78 Ние водихме Здравко при нея за кашлицата,която още си има и така и не мога да разбера от какво е . Има си храчки и си кашля от колко месеца вече стана, а като идем на лекар нищо му няма  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт