Раждане в правителствена болница "Лозенец"

  • 120 098
  • 596
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 461
Mama Sisi , абсолютно права си. Едни ден е на кеф, на следващия е супер нервна, ама какво да се прави, малко остана.
Аз в сряда ще ходя пак, ще взема вече да се информирам за тези упойки. Питах онзи ден акушерката няма ли поне да ми направят тест за алрегии, тъй като ще съм със секцио, тя каза, ами по-нататък ще ти кажем Rolling Eyes
За раждането казаха, ако тръгне бебето, да тръгвам към болницата. Питах я Христова да й се обадя ли, тя първо каза, че нямало нужда, а после каза да й звънна, та не знам и аз. Никога на какъвто и да е въпрос не са ми отговорили категорично.
Иначе питах една акушерка в родилното за престоя и тя ми каза за секцио 5 нощувки, ако всичко е наред.
Ами това е, живот и здраве ще ви информирам в сряда какво друго съм разузнала.

# 91
  • Мнения: 5 393
electra - прави се тест за упойки ако ще си секцио.

# 92
  • Мнения: 17
electra стискам палци в сряда да разбереш всичко и после да споделиш. Аз дори се замислих дали да не намеря частния й кабинет и да отида като на преглед за инфо само. Но май е безсмислено, следващият път ще попитам акушерките в родилно, дано са по сговорливи.

# 93
  • София
  • Мнения: 461
electra стискам палци в сряда да разбереш всичко и после да споделиш. Аз дори се замислих дали да не намеря частния й кабинет и да отида като на преглед за инфо само. Но май е безсмислено, следващият път ще попитам акушерките в родилно, дано са по сговорливи.

Акушерките, на кото досега съм попадала в отделението, са супер любезни, то и аз ги използвам за информация Mr. Green
Не мисля, че има смисъл чак в частния й кабинет да я преследваме, така и така бая пари сме дали.
Ще докладвам в сряда, успех и на теб! Hug

# 94
  • Мнения: 71
На мен ми правиха тестове за алергии още миналия месец, а както върви май ще съм нормално. Предишното ми раждане пак беше там и ми слагаха упойки, но не знам какви. При всички случаи няма да ви оставят да се мъчите без упойка. Относно епидуралната знам, че Христова не и е почитател и за това не съм си правила труда да я питам този път, но смятам да разпитам някоя от по-младите лекарки. За раждането си говорихме миналия път и акушерката каза, щом усетя болки да си хващам веднага торбичката и да отивам, те имали ангажимента да се обадят на наблюдаващия лекар, така че не му мислете...
 Joy и забравих да кажа, Направление №7 от личния лекар НЕ трябва да се сгъва, онзи ден ме направиха на две стотинки че го бях навила на руло  Laughing Мъжа ми каза, че до раждането ще го сложи в рамка...  Joy
Успешно, бързо и леко раждане на всички!

# 95
  • Мнения: 17
^MIA^ благодаря за инфото. Аз предния път бях с епидорална и нормално раждане, сега отново ще е нормално поне за сега. Тестове за алергии не са ми правили, но може и да са забравили.
Лошото беше, че анестезеологът който моя доктор беше избрал закъсня с анестезията и първата доза ме пусна точно след като родих. Родителите ми дойдоха да ме видят и бяха удивени колко добре изглеждам и се чувствам. Проблемът беше, че цяла нощ не бях спала и след като ми сложиха упойката, така се успокоих и ми се приспа, а акушерката не ми даваше че трябвало вече да раждам.

# 96
  • Мнения: 165
Момичета, пуснаха ли вече ремонтираното крило?

# 97
  • Мнения: 17
Здравей, не знам къде трябва да е ремонтираното крило, но днес бях в болницата и имаше ужасни къртачи. Трябваше да съм на запис на тонове, но се чуваше основно къртач вместо тонове Simple Smile. Дано да приключат с ремонтите, точно под подготвителната зала къртят, мисля че за асансьор но не съм сигурна.

# 98
  • Мнения: 425
Някой има ли отзиви за д-р Дамянов от правителствена болница. Прегледах темата, но не видях да го споменавате. Аз ходих на няколко прегледа при него в частния му кабинет и се чудя когато забременея при него ли да си следя бременността и после да ме изражда? Някой ако е чул нещо за него нека сподели. Предварително благодаря.

# 99
  • Мнения: 3 157
http://www.worldnn.com/pp/dam/index.html
За този ли д-р Дамянов питаш или е друг?

# 100
  • Мнения: 425

Не. Този, който работи в правителствена се казва Емил Дамянов.

# 101
  • Мнения: 17
Аз нямам много лични наблюдения. Преди време четох теми по разни форуми и никъде не пише, че е лош или нещо такова, но една майка беше писала - тръгнала да ражда и той бил там и тя крещяла, че иска Христова (шеф отделение).
Последния път когато ходих на следене на тоновете, той беше там - адски любезен (за разлика от Христова- но тя и много хора има на главата си). Други познати казаха, че е добър много. Но ако има някакъв супер сложен случай доколкото знам викат и Христова.
Мен ме следи Христова, но наистина при нея има страшно много хора. Дамянов е доста отдаден на работата си понеже много време е в Правителствена като доктор в отделението.
Ако ходиш при него в частния му кабинет, вероятно е добре да останеш при него понеже те познава и ще ти обърне внимание.

# 102
  • Мнения: 165
Mama Sisi,
благодаря за отговора.   bouquet Четох, че ремонт е започнал през юни още, но явно имат още работа.
На теб леко раждане и да пишеш после.  Hug

# 103
  • Мнения: 101
Момичета,може ли някой да ми обясни как става записването за ЖК в тази болница ,че ме шашнаха #Crazy
Обадих се на един от дадените телефони в сайта на болницата и там една доста нелюбезна дама през зъби ми каза че записване не става по телефона.Трябва да отида лично на място и да говоря с ДИректора ли и аз не разбрах точно и след това ако той разреши се попълвало нещо но така и не разбрах  #Crazy newsm78
Ако може споделете как стоят нещата ooooh!
              Благодаря предварително  bouquet

# 104
  • Мнения: 425
Mama Sisi и аз ти благодаря за отговора. Пожелавам ти леко раждане и непременно да разкажеш после как е минало всичко.

Общи условия

Активация на акаунт