Щъркел чука на врата, мама ROKSI77 има два юнака !!!

  • 2 439
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 382
Честита двойна радост!Да са живи и здрави малките юнаци, а на мама- бързо възстановяване  bouquet!

# 16
  • Мнения: 1 284
Честита двойна синя радост мамо Рокси!!!Да растат здрави и щастливи малките юнаци!!!

# 17
  • Мнения: 1 143
Честито, Рокси! Най-чудесният коледен подарък! Да са здрави юнаците! Да растат усмихнати и щастливи!
За мама силни прегръдки и скоростно възстановяване!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Честито мамо Роски,да са ви живи и здрави двамата юнака   bouquet Hug

# 19
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Честита двойна радост на мама Рокси! Страхотен новогодишен подарък! Да са ви живи и здрави мъжлетата, а на мама - бързо възстановяване!

# 20
  • Мнения: 2 422
ЧЕСТИТО МАМО РОКСИ ДА СА ТИ ЖИВИ И ЗДРАВИ МАЛКИТЕ БАНДИТИ

# 21
  • Близо до София
  • Мнения: 896
Честито Рокси, да са ви живи и здрави малките юначета. На теб бързо възстановяване   bouquet

# 22
  • Мнения: 3 010
Честито на мама Рокси за този двоен подарък  Hug Много здраве и положителни емоции за напред!

# 23
  • Мнения: 1 247
Честита двойна радост на Рокси  bouquet  bouquet  bouquet

# 24
  • Мнения: 375
Благодаря ви от сърце за прекрасните пожелания. HugНие ве4е сме си в къщи от няколко дни,по-късно ще ка4а и снимков материал Peace

# 25
  • Мнения: 3 294
Рокси , радвам се че сте си удома , няма по хубаво място от това за вас в момента . Чакаме снимчици на малките юнаци  Peace Hug

# 26
  • Мнения: 3 246
аз съм пропуснала страхотната новина Embarassed
Рокси честита радост, честити  ти мъжки рожби, да са ти живи и здрави, да растат щастливи и да радват мама и тати  bouquet  Hug

# 27
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
И аз липсвах по празниците и съм изпуснала новината ooooh!.
Честита двоина радост,мамо Рокси!Да са ти живи и здрави сладурите,а на теб желая много щастие и да бъдеш носена на ръце от мъжкото царство!

# 28
  • Мнения: 2 422
Искаме снимчици Blush

# 29
  • Мнения: 1 062


Поздравления за юнаците !
Да са живи и здрави !
Игриви, весели и много щастливи !

Общи условия

Активация на акаунт