Как оцеляват вчерашните реалити герои

  • 32 095
  • 253
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 775
Интересува ме чувал ли е някой нещо за Андрей и Танчето от първия Сървайвър? Моя позната ми каза, че Андрей се развел веднага след Сървайвър и с Таня били заедно. Има ли нещо вярно?

# 16
  • Мнения: 6 442
Интересува ме чувал ли е някой нещо за Андрей и Танчето от първия Сървайвър? Моя позната ми каза, че Андрей се развел веднага след Сървайвър и с Таня били заедно. Има ли нещо вярно?
Aз изобщо не мога да си ги спомня като образи.. newsm78

# 17
  • София
  • Мнения: 746
И аз така,чак ме е яд,че не се сещам кои са

# 18
  • Мнения: 1 775
Интересува ме чувал ли е някой нещо за Андрей и Танчето от първия Сървайвър? Моя позната ми каза, че Андрей се развел веднага след Сървайвър и с Таня били заедно. Има ли нещо вярно?
Aз изобщо не мога да си ги спомня като образи.. newsm78

# 19
  • Мнения: 6 442

Изрових Танчето. Peace
На втората снимка с Андрей.
Това не беше ли Таня,дето много плачеше?

# 20
  • Мнения: 2 957
На мен ми е чудно какво стана с Иван от Music idol.

# 21
  • Мнения: 6 442
На мен ми е чудно какво стана с Иван от Music idol.
На мен ми беше фаворит и тази тема ме накара да се поразровя.Освен разни участия из заведения друго  не открих..
А има и написана книга.Ето тук малко откъси от нея http://forum.musicidol.btv.bg/index.php?showtopic=8415&st=500

Последна редакция: нд, 28 дек 2008, 11:59 от Groznoto_pate

# 22
  • Мнения: 4 292
А с Елена на Миро какво стана?  И с онзи клюкар фризьорът Гаро?

# 23
  • Мнения: 6 442
А с Елена на Миро какво стана?  И с онзи клюкар фризьорът Гаро?
Четох,че Елена и Миро са заедно.А кой е този фризьор?

# 24
  • София
  • Мнения: 5 758
Странно, аз пък четох че Елена и Миро са разделени  Rolling Eyes
А за Здравко и Христина - че чакат ново бебе през февруари. Ама не знам дали е вярно. То ще се чуе скоро, ако е така  Simple Smile
Николай от Сървайвър в предаването беше по-така, да  Crazy , но и сега си има нещо в него... просто грее този човек.  Blush

# 25
  • София
  • Мнения: 362
Интересна тема Simple Smile  ще се шмугна и аз вътре!
Снощи гледах "Най-горещ мъж за 2008" и с много добро впечатление останах от Стойка от първия Big brother. Новото за нея се знае (тя къде ли не отиде да се похвали). Не че е лошо - изглежда чудесно, а и нали казах - май се е повъзпитала, което ми прави добро впечатление.
За Мариелчето от Star academy знам, че пее в Шоуто на Азис - доста надута ми изглежда обяче...   Rolling Eyes
Моят фаворит от същото шоу - Марин - гледах наскоро по някоя телевизия, че учи в Швейцария оперно пеене. Раздвоен бил дали да си дойде в България или да остане там, така и не даде отговор... Пак ще кажа за впечатлението, с което останах - очарова ме... пораснал, израснал, поумнял...

Като се сетя за още нещо ще пиша Simple Smile  , но и ще чета с удоволствие Wink

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Хм..много клюкарска темичка. Grinning
Много е готина. Grinning

За Христина и Здравко и аз това бях прочела,че очакват ново бебе ще се разбере скоро ако е вярно.

За Елена и Миро и аз знам,че вече окончателно са се разделили.

За Ирена от ББ4 и Боби от ББ3 разбрах,че са имали нещо общо. newsm78

За сега това  знам аз. Wink

# 27
  • Мнения: 4 435
Христина и Здравко си чакат бебе, бяха и в Горещо, Христина с корема.
Нед си водеше предаването.
Пеньо пее,има даже два клипа.
Тризначките държат парфюмерия в МОЛ-а в Благоевград.
Лили и Боби разделени, Зара е с Христо Сираков, Миро и Елена разделени а той отдаден на множество фенки,от където Елена се съсипва психически, дори ходеше на психолог.
Бат Сали беше по едно време в затвора.

От Острова на изкушението - три от двойките са разделени окончателно. Само Кики и Андрей след няколкомесечна раздяла са отново заедно.

Калина и Силвия водеха "Градски момичета", но го спряха.

Ива и Марти заживяли заедно в София. Появи се на корицата на FHM   


Даниела (Манол) се е преместила при Наталия във Варна


Ирена, Мартин и Наталия са поканени от Жени Калканджиева за букери на "Визаж".
На първо четене за тях се сетих, ще дописвам.

# 28
  • Мнения: 4 434
А с Елена на Миро какво стана?  И с онзи клюкар фризьорът Гаро?
Четох,че Елена и Миро са заедно.А кой е този фризьор?
Гаро от Биг Брадър3,ами доколкото четох искал да се покрие..да не го разпознават по улиците,даже и прическата би си сменил.

# 29
  • Мнения: 4 435
Гаро не се е покрил, бачка си в салона в Пловдив, пълен е с клиенти (в момента ми изчезна името на салона от главата),като и известно време правеше прическите на Ивана,дори се снима в неин клип.

Общи условия

Активация на акаунт