Споделете качествени защитни продукти при използване на преса за коса?

  • 36 059
  • 120
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Благодаря, пише че също е  термозаЩитен продукт. Но май първо Ще пробвам спрея от първия линк. Преди ползвах кристали на Лореал, но въобще не ми харесваше ефекта който се получава, защото косата ми изглеждаше като мазна и без обем. Изправям се вече две години  без никакви продукти и косата ми изглежда много добре, лъскава и без цъфтеж. И нещо друго да попитам, получих за Коледа преса за обем /ваФлички/, още не съм я пробвала, но трябва ли да слагам някакъв специален продукт за да се задържи обема в корените?

# 16
  • Мнения: 483
Аз използвам този
 крем от професионалната серия на Лореал - много е хубав, прави косата права, мека и гладка и едновременно с това предпазва от пресата. Може да се купи от фризьорските салони. От същата серия има и термозащитен спрей, но той не улеснява изправянето, а само защитава косата, затова аз използвам крема.

# 17
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
Не се налага често да прибягвам до пресата, но при нужда използвам кристали /ще излъжа за марката/.

Продуктите на CHI изглеждат доста сносни!

# 18
  • Мнения: 285
*Alina* каква му е цената?

# 19
  • Мнения: 399
*Alina* каква му е цената?
Не съм Alina, но мога да ти кажа -26.00лв. Аз го взех от http://zlatnaribka.com/index.php?cPath=71&sort=3a&page=2 , но сега гледам, че го нямат.

# 20
  • Мнения: 2 673
На кое казвате  коприната, би ли дала линк и с какво действие е въпросния продукт, пак е термозаЩитен или не?


Има страхотни кристали \като на Биофарма\ само дето са с естествена коприна, ухаят много приятно. Третира се косата или докато е мокра, или след изсушаване. Тяхната употреба ПРЕДИ изправяне с преса СПОМАГА да проникнат по-добре навътре в косъма съставките им и имат добро действие върху косъма. Явно така по-малко се чупи и къса. Аз лично нямам цъфтящи крайща или чупещи се. Имам на същата фирма и лак за коса, уж е за силна фиксация, но не е това което очаквах. НО всички продукти защитават косата от пресата. ИМАМ И ПРЕСА на същата фирма \за което съм писала в не една тема за преси\ с тънки браншове е и става И ЗА оформяне на къдрици. Само дето това не можах да го направя, но и не съм упорствала.  Офиса на фирмата вносител е в Лозенец,  улицата е Плачковица ама кой номер е ще ви излъжа. Вътре има баси склада с жестоки неща ooooh!

# 21
Аз сега си купих HotLiss на L'oreal, но все още не съм го пробвала, дано има някакъв защитен ефект, а това, че ще направи изправянето по-лесно, далеч се съмнявам. Иначе досега ползвах кристали на Rolland и съм доволна от тях, защото ако не друго, поне миришат много добре и косата ми не цъфти. 

# 22
  • Мнения: 2
И аз използвам Hotliss-L'oreal,но не виждам някакъв ефект  Tired

# 23
  • Мнения: 633
 Rolling Eyesзапис да ви изчета  Embarassed

# 24
  • София
  • Мнения: 1 555
Аз си поръчах от професионалната серия на Вела този High Hair Flat Iron Spray - http://www.wellaprofessionals.co.uk/consumer/products/styling/hi … rol/flat_iron.jsp . Обадиха ми се, че утре ще го доставят, така че още не мога да дам мнение. Simple Smile

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Kari, свободно ли може да се пазарува в офиса на фирмата-вносител на Chi?

# 26
  • Мнения: 660
Kari, свободно ли може да се пазарува в офиса на фирмата-вносител на Chi?
И аз това питам за да знам дали да посетя адреса..

# 27
  • София
  • Мнения: 4 294
Коя е фирмата вносител на Чи, дайте координати

# 28
  • Мнения: 2 673
Коя е фирмата вносител на Чи, дайте координати


малко бавно загрявам с отговорите, ама ще ви кажа точни координати днес  Peace..
Бони, а дали ги има в Пловдив незнам и това ще ти кажа, и ако ги има ще кажа къде да търсиш

# 29
  • Мнения: 2 414
Kari,имаш ли впечатления от http://www.chiretail.com/thermalstyling/shineinfusion.html ?И да питам http://www.chiretail.com/thermalstyling/44ironguard.html на суха коса,непосредствено преди пресата ли го слагаш?
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт