Пъзели 3

  • 35 822
  • 614
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 863
Днес до края на деня ще кажа кои пъзели съм си избрала ако има втора поръчка Peace

# 601
  • Мнения: 1 008
Ей Поли-страхотна идея-аз имам дъска,но имам и рогозка,която не съм използвала никога-ще пробвам да редя върху нея.Само това с прахосмукачката не го разбрах. newsm78
Значи вече чакаме. Simple Smile

# 602
  • Мнения: 2 697
Шехина дали французите могат да дадат товарителница и фирмата и да следим пратката по интернет. Има сайт ,които показва къде е пратката.

Ще им пиша, но мисля, че не изпращат номер за проследяване. Поне при предишната поръчка не изпратиха.

Тики-так, ти пиши какво си си избрала, пък ще видим колко човека ентусиасти сме в последствие Grinning

# 603
  • София
  • Мнения: 5 726
По принцип по другите сайтове за покупки я дават при поискване,дано те я дадат. Аз винаги искам товарителница и фирмата, която ползват, и постоянно следя къде е,че не съм от най-търпеливите  Crazy

Чакам половинката да се събуди да съгласувам с него 3-тия пъзел .

# 604
  • Мнения: 87
Сложих и аз моите, макар че не съм 100% сигурна, може да добавя още нещо  Simple Smile
Силве, ние с теб като редактираме 2те нали не е проблем? Simple Smile
И се отказах от големия пъзел, ще го оставя за лятото, сега нещо не успях да се вдъхновя достатъчно...

Последна редакция: пт, 16 яну 2009, 10:42 от blue_dream

# 605
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Шехина, браво и благодаря  Hug
Сега наистина остава само гадното чакане  Sad Вече нямам търпение  Blush
Шомон, малкият ми син в момента е луд по влакчета и заради него го поръчах този. Ще му го наредя и ще му го рамкирам да си го гледа - и двамата ще сме доволни  Mr. Green Иначе само ме тормози да му търся в google  изображения с влакчета  Crazy

# 606
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
veroniki, видях го този пъзел с камилите и също много ми допада, но мисля, че върви в комплект с долния - с някакви градински семена, който пък не ми харесва особено. Затова съм още в чуденка. Иначе на сайта на Едишънс Рикорди вече няма снимка на панорамния пъзел с камилите /моят любим/, което ме навежда на мисълта, че вече може и да не го произвеждат.  newsm78 Дано все пак не съм права, де, че ми е мечта. Харесах си един пъзел с  черешки и колонията на пингвините на Клементони. Но ще помисля до довечера дали да се изкуша да си ги поръчам. Че този път ще трябва да стане вече тайно - иначе АУТ от вкъщи.  #Crazy

Имам и една питанка. Зодиакалните пъзели на Яноман дали са неонови?

Последна редакция: пт, 16 яну 2009, 11:50 от murzel

# 607
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Хайде всички в Новата тема

# 608
Здравейте всички  Hug Ние в къщи си намерихме ново хоби, вероятно щом пиша тук се сещате какво е то. Наредихме един пъзел от 2000 части, но сега неможем да си намерим друг, или по точно незнаем къде да търсим. Можете ли да ни опътите малко?  Peace Praynig

# 609
  • Мнения: 0
http://media.са.GB/1694/009643519-big.jog    Хора моля ви кажете как се казва този пазел и къде можем да го намерим, защото се влюбихме в него  Heart Eyes

# 610
  • UK
  • Мнения: 3 959
Хора, има нова тема, не знам как си успяла да намериш тази, но не и новата.

# 611
  • Мнения: 0
Емиии аз съм толкова зле ориентирана в този сайт, въртя се тука като щура и незнам къде се намирам просто  Laughing Поооомощ ориентираите ме моля ви!!! Praynig

# 612
  • UK
  • Мнения: 3 959
В поста над твоя има написано с големи букви "нова тема". Тя даже май е старата ни нова тема, та в нейния край ще видиш още един голям надпис "Нова тема", а и със сигурност актуалната тема за пъзели е по нагоре по страниците (дори може би на първа) от тази. Simple Smile Не ти давам линк, защото е по добре да си я намериш сама и да знаеш как да я търсиш после. Simple Smile

# 613
  • Мнения: 0
емиии вие пъкимате нова тема в новата тема и 1000 теми аз съвсем се обърках и ще те помоля за линк и ще си го запаметя във фаворитите и така ще се оправям... Simple Smile

# 614
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Пъзел не редим, времето броим. Но скоро идва ред да редим с кеф!

На 2 стр. в Хоби

Общи условия

Активация на акаунт