В корема на мама MAЙ-ско бебе си играе,да посрещне Новата година то мечтае!№13

  • 14 743
  • 304
  •   1
Отговори
# 270
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Честит празника на всички празнуващи днес   Hug
И аз ще си ползвам годишния платен отпуск през февруари. Информирах шефката вчера и нямаше проблеми.
Аз усещам бъдещия Джорди само в дясно, но и на всеки видеозон само там ме "гледат".
Също имам неприятното подръпване от "отдолу", но не е толкова често  и се търпи засега.
И гадните киселини се завърнаха с пълна сила и не ме оставят да спя нощно време. Запасих се с газирана вода и тя спасява положениято засега.
И вече съм 12 кг. отгоре, но не се трогвам.
 После ще му мисля.
 Hug

# 271
  • София
  • Мнения: 12 279
  Аз пък тъй като нямам оплаквания мисля да си стоя до последно на работа, е пускам си по някои друг ден оптпуска от време на време, но предпочитам да си я ползвам след едната година 90 процента от заплатата. Така или иначе не мисля да се връщам преди и новото човече да стане поне на година  и половина, а отново без доходи тоест само на 220 лв не мисля да оставаме, сега бях около година и половина, защото държах аз да си гледам малките. Да споделя че имам натрупана около 70 дни платена отпуска покрай предишните девойки. По едно време се оптваха да ме убедят че до март месец трябва да я използвам, но това означаваше изобщо да не съм на работа повече, а аз тъкмо се бях върнала така че се отказаха. Предния път въпреки, че бях с близначките излязох само две седмици преди полагаемите се 45 дни преди термин, а те се родиха 20 дни преди термин и реално си бях вкъщи по-малко от месец, но тогава нещо не бях попаднала на лекари и тази от женската консултация дори ми беше заявила, че като съм с близнаци да не си мисля че ще ми даде по рано болничен  Twisted Evil Разбира се по-важното беше че нямах никакви оплаквания, въпреки че покрай преждевременното раждане на една друга мама с близнаци, по едно време яко се бях шашнала че ще си родя на работа  Simple Smile

# 272
  • Мнения: 336
Привет и от мен!
Аз днес си пуснах отпуск за целия януари и февруари смятам да направя същото. Няма да скучая, ще работя от вкъщи и ще посещавам специализирани компютърни курсове, отделно смятам да посещавам и училището за бъдещи мами, така че програмата е пълна.
И аз днес тъкмо щях да пиша, че ме боли тазово дъно ли е, срамна кост ли е, абе там отдолу, ама така ме боли все едно някой ме е сритал. Някъде четох, че е нормална тази болка в 8-ми месец, но в началото на 6-ти месец дали е нормално newsm78?

# 273
  • Мнения: 0
Здравейте бъдещи мамчета!
Дано да ни е успешна дошлата нова година. Аз също усещам от две седмици бебчето ми как мърда - много е нежно и все още е приятно. Нямам търпение да разбера пола на бебето, но си имам име само за момиченце ...

# 274
  • Мнения: 488
Честит имен ден на всички именници, както и на малката Божа!!!  Heart Eyes

Честит рожден ден на всички рожденици! Много щастие и любов ви пожелавам!   Heart Eyes

Завиждам ви, за отпуските и болничните. Аз не мога да се възползвам и ще си нося '"кръста".  Mr. Green Старите хора казват, че на който каквото му е писано на камък не ходи, та и при мен така.


Поздрави от мен и бебка!   bouquet  До утре.

# 275
  • Мнения: 43
Добро утро момичета ,
Как сте - искам само  хубавки новинки да се чуват .
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ ! Да са живи и здрави и много щастливи.
Хайде де давайте по-сериозно за някоя срещичка - та да се видим , докато приличам още на себе си , че с това наддаване на килца както е тръгнало ще стана неузнаваема . Хайде нека се видим и си побъбрим.
Давайте предложения - че аз София много , много не я познавам още и не мога да дам добро предложение , но ще дойда където кажете.
Аила, Лято май само вие сте се запалили давайте предложения - пък може да отидем някъде и да пийнем по една чаша вино Wine Glass както казва Зайо Байо.
Да ви кажа в събота съм на преглед - мойте хора пак искат да идват да гледат представление . tv Много им харесало.
Е това е от мен.

# 276
  • Русе
  • Мнения: 343
Добро утро момичета!

Черпя днес за здравето на синът ми - има имен ден! /няма да слагам картинки на лакомства, да не ви изкушавам/ Grinning!

И аз днес тъкмо щях да пиша, че ме боли тазово дъно ли е, срамна кост ли е, абе там отдолу, ама така ме боли все едно някой ме е сритал. Някъде четох, че е нормална тази болка в 8-ми месец, но в началото на 6-ти месец дали е нормално newsm78?

Още от 2-ри месец ме боли. Особено ако повървя повече, или се натоваря физически, ходя трудно. Според моята АГ е нормално.  Peace

# 277
  • Мнения: 488
Добро утро!

Честит празник на всички именници, да ви е живо и здраво името!!!   Party  bouquet

pepe да ти е жив и здрав и само да те радва без да те ядосва  Mr. Green

# 278
  • Русе
  • Мнения: 343
pepe да ти е жив и здрав и само да те радва без да те ядосва  Mr. Green

Ех, мечтиии...  Laughing
Благодаря!

# 279
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Pepe, да ти жив и здрав "мъжа"  Hug

Честит имен ден на именниците!

# 280
  • Мнения: 96
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!!!!
Пожелавам ви здраве, много усмивки и любов, а на малките такива много щастливо детство и да слушат мама и тати!!!

Аз само ще се оплача, че ме боли кръста и въобще в областта на таза. Все едно ме разтягат с клещи. И с Мони бях така, но сега от рано почна. Чак някой пък не мога да мръдна. А за киселини - помагайте с някоя хитринка, че ще ме побъркат.

# 281
  • Мнения: 5
Добро утро момичета!

Черпя днес за здравето на синът ми - има имен ден! /няма да слагам картинки на лакомства, да не ви изкушавам/ Grinning!

И аз днес тъкмо щях да пиша, че ме боли тазово дъно ли е, срамна кост ли е, абе там отдолу, ама така ме боли все едно някой ме е сритал. Някъде четох, че е нормална тази болка в 8-ми месец, но в началото на 6-ти месец дали е нормално newsm78?

Още от 2-ри месец ме боли. Особено ако повървя повече, или се натоваря физически, ходя трудно. Според моята АГ е нормално.  Peace

Честит имен ден на вс именици и именнички! Simple Smile
pepe да ти е живо и здраво синчето и мн радост да ти носи! Simple Smile
mirayes, vaiza мен също ме наболява, особено вечер.. но това е може би че цял ден съм или на стол седнала или в движение - най-вероятно умора, все пак тумбаците почват да растат Simple Smile
В тази връзка да попитам, някой ползвал ли е от коланите за придържане на коремчето - има ли доволни или недоволни? Скоро ще почнаст и кръстчетата да ни болят.. та да взимаме мерки Simple Smile

# 282
  • Мнения: 5

Аз само ще се оплача, че ме боли кръста и въобще в областта на таза. Все едно ме разтягат с клещи. И с Мони бях така, но сега от рано почна. Чак някой пък не мога да мръдна. А за киселини - помагайте с някоя хитринка, че ще ме побъркат.

[/quote]
Валче, някои препоръчват срещу киселини Талцит /или нещо подобно/ но аз съм против хапчетата и всякакви такива докато могат да се избягват.. Четох някъде че дъвченето на сурови лешници помагало - не съм го пробвала.. Пробвай със сода - михалковска газирана вода - незнам дали се намира още..
А за болките - явно доста сме с този проблем тези дни... при мен е повече като придърпване и пробождане тук там..
Ще се търпи, няма начин - само да са живи и здрави бебоците Simple SmileSimple Smile

# 283
  • Мнения: 96
Ами сода си правя със сода и лимонена киселина и захар, ама да не е нещо противопоказно. Иначе тази сода, дето я продават на кока кола не ми помага особено.
А за болките, явно ще се засилват, и трябва повече движение, а не само на столчетата, ама пък в този студ - малеее newsm53

# 284
  • Мнения: 0
Здравейте МАЙчета! Честит имен ден на всички именници! Бъдете живи и здрави! Нашият тати е именник днес та съм решила довечера да сме си само двамката( тримката) в романтична обстновка  Wink. Аз също започнах да усещам такива болки от скоро, най-вече вечер когато се отпусна да си почивам и при ставането е ужасно!! Имам чувството, че ще падна  ooooh!

А за среща.....ами хайде!!!! Пловдивски мамчета дайте да нарочим дата и място....понеже повечето смме работещи все още може би най- добре ще е през някой от почивните дни......а места за срещи бол......така че само кажете кога ви е най-удобно.....аз по принцип мога и след работа когато и да е.

Ами това е за сега от мен. Чао и усмихнат ден

Общи условия

Активация на акаунт