В корема на мама MAЙ-ско бебе си играе,да посрещне Новата година то мечтае!№13

  • 14 720
  • 304
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 12 240
  Здравейте и от мен. Аз също искам да почерпя за едната ми именничка Ваня, но нета тук е ужасен и не мога да отворя никакви картинки.
  За срещата съм навита, но също не съм изобщо на ти със заведенията, така че и аз чакам предложения. Може да направим нещо като анкета в следващата темичка, ако дотогава имаме посочени заведения и дати.
  Да се похваля и че се записах за йогата за бременни и утре мисля да отида. Ако все още има  други желаещи ще се радвам да се видим и запознаем.
  За колана за придължане на корема, това беше единсвеното и предишната и тази бременност за което не се разбираме с моята гинеколожка и този и предния път ме караше да си купя такова нещо, но отказах. Просто много мразя да ме притиска нещо, дори панталоните едвам издържам и обикновенно съм с рокля или гащериозн. Бях пускала навремето дори темичка в близнашкия по въпроса, някои бяха доволни други не толкова. Това което съм прочела е че донякъде помага, но пък може и да е предпоставка реално мускулите които така няма да се натоварват да се отпуснат и да стане по-зле донякъде, предполагам че това е ако се прекалява с носенето на колана. Лекарката ми заяви че това не вреди на бебета по никакъв начин ако от това се притеснявам, но аз и отговорих че просто няма да го търпя, а и предната бременност беше вече ужасна жега в тези месеци, когато бях.

# 286
  • Мнения: 5
Току що изкопах една мн интересна статия за коремните болки по време за бременност - http://www.bg-mamma.com/site/content/view/1094/87/ Thinking явно вс си е в рамките на нормалното Simple Smile
хайде стига толкова мотане в нет-а .. захващам се за работа Simple Smile

# 287
  • Мнения: 116
Честит Имен Ден на всички празнуващи днес!

Болките в тазовата област са нормални - разтягат се връзките в малкия таз, за да се подготвят за раждането.  
Мен пък ме болят бедрата!  Shocked От вътрешната страна. Мускулна болка някаква - сякаш стискам нещо по цял ден...
Вчера писах, че усещам бебо само отдясно. Вечерта бяхме на преглед и се оказа че там са му крачетата. То е раположено хоризонтално, главичката и ръчичките са отляво, но там още не усещам движения и това е нормално... Едно по едно.  Simple Smile

На работа мисля да си ходя докато мога. Вкъщи не ми се стои отсега ...

Момичета от Пловдив, ходи ли някой на йога за бременни? Аз знам за един такъв курс, на Васил Априлов, мисля да се обадя да проверя дали са започнали (през декември казаха, че след нова година ще започват) .. Знаете ли за такива курсове на други места?

# 288
  • Мнения: 116

А за среща.....ами хайде!!!! Пловдивски мамчета дайте да нарочим дата и място....понеже повечето смме работещи все още може би най- добре ще е през някой от почивните дни......а места за срещи бол......така че само кажете кога ви е най-удобно.....аз по принцип мога и след работа когато и да е.

Ами това е за сега от мен. Чао и усмихнат ден

Хайде! Аз съм ЗА! Мога и след работа и през уикенда...

# 289
  • Мнения: 43
Леле момичета къде ли е Дидочка , че ние напълнихме тази темичка . Дидочка къде си - ти наистина отдавна не си писала.

# 290
  • Мнения: 235
Честито на всички които имат повод да празнуват, да сте живи и здрави, много късмет и щастие!   newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 291
  • Мнения: 0
Ок, значи имам предложение......нека кажем дата 17.01. , час може по обяд или ранния следобед,че после става доста студено и тъмно ....сега остава само да кажете къде и дали ви устройва датата .

П.П става въпрос за Пловдив Simple Smile

# 292
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 978
Здравейте, МАЙчета!
черпя виртуално за именния си ден днес - аз съм Иванка  Heart Eyes  cook Wine Glass
Честит празник и на всички, които празнуват, защото имат близки именници!

Мами, моля, кажете ми как да пействам изображение в поста си - пробвах няколко пъти с различни снимки и не стана  Embarassed

# 293
  • Мнения: 102
Здравейте, момичета!
Честито на всички празнуващи днес.
Тъй като и моят син също е сред тях ви черпя виртуално  Grinning


# 294
  • Мнения: 116
Ок, значи имам предложение......нека кажем дата 17.01. , час може по обяд или ранния следобед,че после става доста студено и тъмно ....сега остава само да кажете къде и дали ви устройва датата .

П.П става въпрос за Пловдив Simple Smile

Аз съм ок за ранният следобед на 17.01. Само да напомня, че е Антоновден, и дано това да не възпрепятства някоя мама... Ще помисля да предложа тихо и топло заведние, че сега нищо не ми хрумва... 

# 295
  • Мнения: 79
Честит празник на всички, които имат повод днес. Пожелаваме ви лека бременност и едни прекрасни, здрави и послушни бебчета на пролет  smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525


Мами, моля, кажете ми как да пействам изображение в поста си - пробвах няколко пъти с различни снимки и не стана  Embarassed
[/color][/i][/size]
Ваня горе в ляво над прозорчето за изписване на текст има една иконка с снимка(пада се първата в най-долният ред) като я натиснеш тя ти вмъква картинка. Пример:"(img)URL адреса на картинката(/img)"

# 296
  • Варна
  • Мнения: 618
Тук съм момичета, подготвям новата тема, моля, въздържайте се да пишете тук, скоро пускам новата!

# 297
  • Мнения: 4
Здравейте сладурани, честит празник на всички
искам да ви попитам нещо, мога ли да си сложа клотримазол няколко дни, не ми е силно течението но ме дразни някак самата кожа и се чувствам малко некомфортно, няма гъбички

# 298
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 535
Здравейте сладурани, честит празник на всички
искам да ви попитам нещо, мога ли да си сложа клотримазол няколко дни, не ми е силно течението но ме дразни някак самата кожа и се чувствам малко некомфортно, няма гъбички


Не може.Аз нищо без лекарско предписание не бих си сложила PeaceВ листовката на "клотримазола" пише,че след преглед с гинеколог той ще прецени дали да го предпише.Аз имах гъби и ги излекувах с гино-певарил,но предписано от гинеколога ми.

# 299
  • Мнения: 5
Здравейте сладурани, честит празник на всички
искам да ви попитам нещо, мога ли да си сложа клотримазол няколко дни, не ми е силно течението но ме дразни някак самата кожа и се чувствам малко некомфортно, няма гъбички

На мен  ми изписаха Полиженакс - но първо говори с гинеколога си  Peace

Общи условия

Активация на акаунт